Elektrihuntide "kangelasteod"

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Tony
Rock Crawler
Postitusi: 648
Liitunud: L Mär 08, 2003 7:42 pm
Asukoht: Harjumaa, Tutermaa

Postitus Postitas Tony »

yanekk kirjutas:Mõne nädala pärast arvasid energia mehed,et lähevad samast kohast liini alla.
Nuhh neid "Energia mehi" ei koti ültse miski,
tegelikult ple need "energia mehed" kuna Eesti Energia ei tegele liini ehitusega / hooldusega, seda tehakse allhanke korras.

Ja need firmad kes siis neid töid teevad need käivad ja müttavad

Omal VÄGA KOLE juhus Siemensi poistega, kus lihtsalt ja BRUTAALSLET sõideti üle maasika põllu, LÄBI AIA ja ÜLE põõsaste, et masinaga posti juurde saada. Oleks nad natukenegi süübinud muid kanaleid ligi saamiseks, siis oleks seda saanud teha ka ilma kahjudeta. Kus juures mis mind kõige rohkem vihastas oli see, et tööde juhatajaga oli kokkulepitud, et kui nad tulevad, siis nad ka ette helistavad, mida ei tehtud oli helistamine.

Nii et nendel meestel ei pea ka jälgi ees olema :wink:

Best
Tony
Something between the mud and deep mud
Patrol 2,8 Y61 x2
UAZ 469
GSM: +372 5(yks)(three)(üks)(tri)(пят)3
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4654
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Postitus Postitas uputaja »

Veel veits OT ,aga ei saa vait olla . : Samad kogemused nende meestega nagu Tonyl . Vennad suutsid oma korvtõstukist 6x6 Uraaliga meie maakodu aiamaa segi sõita . :floff
Vanade põhjendus oli see : Mujal ei saanud ringi keerata , mis sellest, et ümber aiamaa oli sügisel ilgelt pehme aga ümber selle on kõva põld. :twak
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

uputaja kirjutas:Veel veits OT ,aga ei saa vait olla . : Samad kogemused nende meestega nagu Tonyl . Vennad suutsid oma korvtõstukist 6x6 Uraaliga meie maakodu aiamaa segi sõita . :floff
Vanade põhjendus oli see : Mujal ei saanud ringi keerata , mis sellest, et ümber aiamaa oli sügisel ilgelt pehme aga ümber selle on kõva põld. :twak
Nende meeste ülesanne on tagada Teile elekter, mitte raja otsimine.
Ka nendesse tuleks mõistvalt suhtuda. Kakestuste aeg on ülilühike ja neil pole alati lihtsalt aega muule mõelda kui et jõuaks enne lülitusaega tööd tehtud, sest trahvid võivad olla suht kopsakad. Pole ise küll juba 15 aastat sellel alal tegev aga vennas on ja vahel kuulen ikka absurdseid asju. Tarbijad arvavad, et see pime ja tappev jõud jõuab nendeni lihtsalt jumala armust ja elektrikud lihtsalt segavad selle teenuse tuppa tulemist.
Sallivust kõigepealt ja kus viga näed laita, siis mine ja laida. Üldjuhul aitab.
NB: Elektrimeestega tasuks vast rohkem suhelda, sest neil on ju info headest mudakohtadest liinide all.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
Tony
Rock Crawler
Postitusi: 648
Liitunud: L Mär 08, 2003 7:42 pm
Asukoht: Harjumaa, Tutermaa

Postitus Postitas Tony »

kiiking kirjutas:Nende meeste ülesanne on tagada Teile elekter, mitte raja otsimine.
vada, kui SISSESÕIDU TEE on postist, mille alla vaja saada 50m kaugusel ja nemad oskavad IKKA ~200m kauguselt üle põldude ja läbi aedade tulla, siis ma leian et see oli ÜLIM pohhuism. Oleks nad natukenegi vaadanud oleks nad selle tee ka leidnud, ei olnud salajane või mingil muul viisil varjatud / keelatud tee.
kiiking kirjutas:NB: Elektrimeestega tasuks vast rohkem suhelda, sest neil on ju info headest mudakohtadest liinide all.
aga kuna hea sõbrapoiss ka neid liine ehitab siis võin ta käest küsida, et kus, ja kuidas

Best
Tony
Something between the mud and deep mud
Patrol 2,8 Y61 x2
UAZ 469
GSM: +372 5(yks)(three)(üks)(tri)(пят)3
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

Arusaadav.
Seepärast kirjutasingi, et kus viga näed laita, siis mine ja laida. Üldjuhul aitab.
Eks lolle on igal alal.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

kiiking kirjutas:
uputaja kirjutas:Veel veits OT ,aga ei saa vait olla . : Samad kogemused nende meestega nagu Tonyl . Vennad suutsid oma korvtõstukist 6x6 Uraaliga meie maakodu aiamaa segi sõita . :floff
Vanade põhjendus oli see : Mujal ei saanud ringi keerata , mis sellest, et ümber aiamaa oli sügisel ilgelt pehme aga ümber selle on kõva põld. :twak
Nende meeste ülesanne on tagada Teile elekter, mitte raja otsimine.
Ka nendesse tuleks mõistvalt suhtuda. Kakestuste aeg on ülilühike ja neil pole alati lihtsalt aega muule mõelda kui et jõuaks enne lülitusaega tööd tehtud, sest trahvid võivad olla suht kopsakad. Pole ise küll juba 15 aastat sellel alal tegev aga vennas on ja vahel kuulen ikka absurdseid asju. Tarbijad arvavad, et see pime ja tappev jõud jõuab nendeni lihtsalt jumala armust ja elektrikud lihtsalt segavad selle teenuse tuppa tulemist.
Sallivust kõigepealt ja kus viga näed laita, siis mine ja laida. Üldjuhul aitab.
NB: Elektrimeestega tasuks vast rohkem suhelda, sest neil on ju info headest mudakohtadest liinide all.
Peaksin sulle andma elektrikuna väikse vihje. Mudased Liinialused on liinide all ja liinid on üsna kaugele näha. Üldiselt on katkestused siiski nii pikad, kui vaja töö tegemiseks ja austuse puudus eraomandi vastu ei ole vabandatav aja puudumisega. Kui minu maasikapeendras oleks sõitnud SESi brigaad, siis ma usun, et ma ei suudaks ka olla eriti mõistev. Ma olen üsna palju kuulnud kaebusi liiniehitajate autodega keeratud käkkidest ja ka kahjuks näinud üsna palju joogiseid liinihunte tööd tegemas. Pigem on siin asi siiski kogemustega tulnud töökultuuritusega.
Viimati muutis Päkapikk, K Jaan 02, 2008 10:40 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Oma eelmist postitust kirjutades pidasin küll esimest poolt sellest tähtsamaks,liinimeeste tegu oli üheks näiteks.
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

Päkapikk kirjutas: Peaksin sulle andma elektrikuna väikse vihje. Mudased Liinialused on liinide all ja liinid on üsna kaugele näha. Üldiselt on katkestused siiski nii pikad, kui vaja töö tegemiseks ja austuse puudus eraomandi vastu ei ole vabandatav aja puudumisega. Kui minu maasikapeendras oleks sõitnud SESi brigaad, siis ma usun, et ma ei suudaks ka olla eriti mõistev. Ma olen üsna palju kuulnu kaebusi liiniehitajate autodega keeratud käkkidest ja ka kahjuks näinud üsna palju joogiseid liinihunte tööd tegemas. Pigem on siin asi siiski kogemustega tulnud töökultuuritusega.
OK.
Lõpetame selle vaidluse, või läheme kusagile mujale selle teema üle vaidlema. Liinihundid võivad vahel vähe napsused olla aga ma ei usu, et autojuhid seda on.
Siis kui mina elektrit õppisin, said ka elektrimehed elementaarse keskhariduse, ehk siis pidid oskama natukenegi kirjutada. Elektrimehena peaks sa ju teadma, et see pime ja tappev jõud ei andesta. Ükski viga ei jää karistamata.
Kuna sa väidad ennast olevat elektriinseneer, siis sa vist liinide all eriti käinud ei ole? Minu esimene töö liinide all algas siis, kui ma olin 16, ehk siis 24 aastat tagasi ja ma ikka mõnda asja jagan sellest.
Aga lõpetame selle teema siin. Mode on äkki nii hea inimene ja kustutab need emotsioonid siit ära.
Tsiteeriks siia lõppu veel ühe Eesti Off-Roadi legendi ütlust:
Oleks me ette nii targad, kui naised tagantjärgi, oleks me poole kõvemad mehed!
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

kiiking kirjutas:Nende meeste ülesanne on tagada Teile elekter, mitte raja otsimine.
Ka nendesse tuleks mõistvalt suhtuda.
Mis kuradi mõistvalt, kui eraomandit on rikutud? Nende lepingud ei anna õigust minu kapsapeenart pahupidi keerata. Tule taevas appi!
+372 5028488
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

jr kirjutas:
kiiking kirjutas:Nende meeste ülesanne on tagada Teile elekter, mitte raja otsimine.
Ka nendesse tuleks mõistvalt suhtuda.
Mis kuradi mõistvalt, kui eraomandit on rikutud? Nende lepingud ei anna õigust minu kapsapeenart pahupidi keerata. Tule taevas appi!
Üldiselt see oli ka minu mõte. Tegelikult on neil õigus sõita mööda maad, millele on võetud servituut või liini kaitsetsoonis.
Kirjaoskamatu pähkel
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

jr kirjutas:
kiiking kirjutas:Nende meeste ülesanne on tagada Teile elekter, mitte raja otsimine.
Ka nendesse tuleks mõistvalt suhtuda.
Mis kuradi mõistvalt, kui eraomandit on rikutud? Nende lepingud ei anna õigust minu kapsapeenart pahupidi keerata. Tule taevas appi!
Sellise suhtumisega mina üldse ei võimaldakski el. lepingut. V8 annab piisavalt võimsust el. tootmiseks.
Igaühe vaba valik. Kas Te arvate, et Lenini lause "Kogu ma elektrifitseerida" on tänapäeval kohustuslik? Ei ole.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Jumal tänatud, et kohustuslik ei ole ja jumal tänatud, et meil tänapäeval toimivad kohtusüsteemid on olemas. Sa nagu õigustaks ka seda, et kihutamine maanteel on õigustatud, kui sul kiire on sinu loogika järgi. Huvitav, miks ühed on sinu arust eelistatumad seaduse ees kui teised? Sama hästi võin ka ise oma Chevyga üle naabrimehe kapsapeenra sõita ja öelda, et sorry mulle tundus et nii on kiireim võimalus soovitud punkti sõita ja kas sa üldse aru ei saa, et mul kiire on. Kui keegi eraisikutest sarnase lollusega hakkama saab, siis on sarjamist küllaga. Kui aga meie riigi infrastruktuur, siis ei tohiks nagu midagi öelda. Ole nüüd normaalne, saad ju ise ka aru, et ajad jama suust välja kulla kiiking.
Viimati muutis jr, K Jaan 02, 2008 11:21 pm, muudetud 1 kord kokku.
+372 5028488
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

jr kirjutas:Jumal tänatud, et kohustuslik ei ole ja jumal tänatud, et meil tänapäeval toimivad kohtusüsteemid on olemas. Sa nagu õigustaks ka seda, et kihutamine maanteel on õigustatud, kui sul kiire on sinu loogika järgi. Huvitav, miks ühed on sinu arust eelistatumad seaduse ees kui teised? Sama hästi võin ka ise oma Chevyga üle naabrimehe kapsapeenra sõita ja öelda, et sorry mulle tundus et nii on kiireim võimalus soovitud punkti sõita ja kas sa üldse aru ei saa, et mul kiire on. Kui keegi eraisikutest sarnase lollusega hakkama saab, siis on sarjamist küllaga. Kui aga meie riigi infrastruktuur, siis ei tohiks nagu midagi öelda. Ole nüüd normaalne, saad ju ise ka aru, et ajad jama suust välja kulla kiiking.
Ei aja jama.
Kuda see kuradi elekter sinuni siis jõudma peab(Wifi kaudu või)? Need on kaks erinevat asja- kas tehakse tööd, või lustitakse(nagu meie maastikul). See meievaheline vaidlus on ka võimalik ainult nende meeste töö tulemusena. Tean vana, kes pani ankeeti kirja oma maili aadressi aga seda tegi ta poeg ja ta polnud seda lugenud 9 kuud. Peale tema aias toimunud remonttöid esitas kaebuse, et teda pole teavitatud. Kas see on siis normaalne või? Igaühe ukse taga ei jõua ka käija, et lugege maile või, et me teeme siin nats remonti mõne kuu pärast.
See ongi arusaamine teiste tegemistest. Kõik ülejäänud valdkond elab ju ainult tänu elektrile.
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Maailmavaadete erinevus ja sinu oma ma ei aksepteeri selle koha pealt. Järelikult on projektijuhid kehvasti oma tööd teinud, kui objektile jõudmiseks peab riigi poolt kehtestatud makse maksva inimese eraomandist läbi "lõikama". Igaühe ukse taha PEAB jõudma, selle eest ma ju maksangi neile. Kui kõik pea liiva alla peidavad ei parane olukord kunagi. Huvitav, kui ükskord keegi võtab kaheraudse ja annab enne selle 6x6 korvliikuri suunas tina, mis on tema eravalduses kui küsimusi esitama hakkab, kas siis muutub midagi? Eravaldus on püha ja nii peabki olema.

Rohkem ma ei kommenteeri sellel teemal, aitab sita pritsimisest.
+372 5028488
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

kiiking kirjutas:
jr kirjutas:Jumal tänatud, et kohustuslik ei ole ja jumal tänatud, et meil tänapäeval toimivad kohtusüsteemid on olemas. Sa nagu õigustaks ka seda, et kihutamine maanteel on õigustatud, kui sul kiire on sinu loogika järgi. Huvitav, miks ühed on sinu arust eelistatumad seaduse ees kui teised? Sama hästi võin ka ise oma Chevyga üle naabrimehe kapsapeenra sõita ja öelda, et sorry mulle tundus et nii on kiireim võimalus soovitud punkti sõita ja kas sa üldse aru ei saa, et mul kiire on. Kui keegi eraisikutest sarnase lollusega hakkama saab, siis on sarjamist küllaga. Kui aga meie riigi infrastruktuur, siis ei tohiks nagu midagi öelda. Ole nüüd normaalne, saad ju ise ka aru, et ajad jama suust välja kulla kiiking.
Ei aja jama.
Kuda see kuradi elekter sinuni siis jõudma peab(Wifi kaudu või)? Need on kaks erinevat asja- kas tehakse tööd, või lustitakse(nagu meie maastikul). See meievaheline vaidlus on ka võimalik ainult nende meeste töö tulemusena. Tean vana, kes pani ankeeti kirja oma maili aadressi aga seda tegi ta poeg ja ta polnud seda lugenud 9 kuud. Peale tema aias toimunud remonttöid esitas kaebuse, et teda pole teavitatud. Kas see on siis normaalne või? Igaühe ukse taga ei jõua ka käija, et lugege maile või, et me teeme siin nats remonti mõne kuu pärast.
See ongi arusaamine teiste tegemistest. Kõik ülejäänud valdkond elab ju ainult tänu elektrile.
Veidi mõttetu vaidlus. Ma usun, et mina ja jr rääkisime sellest, et asja tehakse hoolimatult ja ümbritsevatega arvestamata. Sinu jutust aga tuleb kuidagi välja, et me peaks olema üldse õnnelikud kui tööd tehakse ja seda tuleb mõista, et keegi korralikult seda tööd ei peagi tegema. Liialtigi - kui võrguehitajad teeksid oma tööd korralikult, siis elektrit ei olekski. Kui tööd planeeritakse, siis on ju võimalik kindlaks teha võimalikult vähe lagastavad ligipääsuteed. Lisaks olen ise proovinud, et enne tagurdamist on võimalik vaadata mis on auto taga.
Kirjaoskamatu pähkel
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”