makselahenduse võimalused ehk kaugteel makse määramine?

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

makselahenduse võimalused ehk kaugteel makse määramine?

Postitus Postitas ricardo »

Olen uurinud ja otsinud, aga ei ole õige asja otsa veel komistanud. Mure selline, et oleks vaja klientidelt raha sisse kasseerida teenuse eest, aga summad erinevad. Kohapeal kedagi pole ja klientide hooleks ka nagu ei saaks jätta õige summa määramist, sest siis teadagi mis juhtub. Ühesõnaga kui tahaks teha nii, et ise kusagil seal kaugel ja klient siin ja makse kaardiga läbi terminali vms ning tahaks sealt kaugelt summat määrata - mis variante oleks. Jutt segane, aga mure reaalne. Jah on sobivab programmid ja mobiilimakse ka ilmselt läbi Telia. Aga ühe hind 10 000 eurot ja teisel min tasud ja no arvestades ettevõtte väiksust, siis järgmine 100 aastat ei tahaks ka kulusid tagasi teenida.
Mr.Black
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: L Dets 31, 2016 9:37 pm

Re: makselahenduse võimalused ehk kaugteel makse määramine?

Postitus Postitas Mr.Black »

Aga näiteks skänneriga e-poe lahendus mingine? Pmst puutetundlik kuvar, skänner ja terminal, mingi algeline e-poe lahendus. Samas kui skännitavaid tooteid pole, siis pole ka skännerit vaja, saab kuvarilt ise valida. Lõhnab kangesti isetegemise järele, või kui on mõni it-sõber, kes viitsib liidese nokitseda.
Haljazme
Off Roader Wannabe
Postitusi: 31
Liitunud: R Aug 02, 2019 7:38 pm
Asukoht: Aakre
Kontakt:

Re: makselahenduse võimalused ehk kaugteel makse määramine?

Postitus Postitas Haljazme »

kohapeale kassaarvuti koos makseterminaliga, klient saab ligi terminalile ja ehk tsekiprinterile. Ise võtad ilma teisest otsast üle võrgu kassaarvuti pildi ette ja müüd, mida tahad ... isegi kassatarkvara pole vaja, kui ei taha.
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! 51717 null 7
MustVälk
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: K Sept 16, 2015 8:10 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: makselahenduse võimalused ehk kaugteel makse määramine?

Postitus Postitas MustVälk »

Swedil isegi äpp selle jaoks ja saad üle messengeri nime makse või numbri makse teha.
Ma olen juuksuris niimoodi käinud, et juuksur tegi äppis raha küsimise õige inimese fb kontolt. Mõni sekund ja mul rahad makstud. :)
5816nelineli58 Rangelt soovituslik helistada kui üldse, siis peale 15!
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: makselahenduse võimalused ehk kaugteel makse määramine?

Postitus Postitas Maaks »

MustVälk kirjutas:
K Sept 07, 2022 11:46 am
Swedil isegi äpp selle jaoks ja saad üle messengeri nime makse või numbri makse teha.
Ma olen juuksuris niimoodi käinud, et juuksur tegi äppis raha küsimise õige inimese fb kontolt. Mõni sekund ja mul rahad makstud. :)
Sama lahendus ka SEB-l, aga see "küsi raha" süsteem ei pruugi äriklienti rahuldada :D
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”