Mõtle enne kui ostad

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas totu »

Herr Ivo, mis on Teil, oma siiras tõsiduses ette näidata. tundub, et midagi väga tõsist. Islandi bagi? 500km ulatusega elektriauto? Kui oleks töökindel ja suure resursiga, euronormidele vastav, mootor, oleks sellised sõnavõtud asjakohased, vastasel juhul...
...perekooli foorumis ei ole kloune, ainult väga tõsiseltvõetav publik.
Tehtud, mõeldud.
ivo86
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: K Jaan 16, 2013 3:53 pm

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas ivo86 »

totu kirjutas:
T Veebr 01, 2022 8:16 pm
Herr Ivo, mis on Teil, oma siiras tõsiduses ette näidata. tundub, et midagi väga tõsist. Islandi bagi? 500km ulatusega elektriauto? Kui oleks töökindel ja suure resursiga, euronormidele vastav, mootor, oleks sellised sõnavõtud asjakohased, vastasel juhul...
...perekooli foorumis ei ole kloune, ainult väga tõsiseltvõetav publik.
Ma ei sõida maasturitega isiklikult ega ka ehita neid (mul pole isegi aeglustiga 4veolist). Seega pole mul ka ühtegi maasturi projekti postitada. Ma ei näe ka mõtet hakata 4x4 maasturi foorumisse tegema postitusi sellest, mida ma garaazi all teen, kui sel pole seost 4x4 aeglustitega masinatega.

Küll aga meeldib mulle väga antud foorumit lugeda ning kaasa elada erinevatele päris 4x4 projektidele. 99,9% ajast ma ei logi isegi foorumisse sisse, vaid korra päevas vaatan, et mida uut ka kirjutatud on ning naudin väga maasturitega seonduvat arutelu. See on selle foorumi väärtus minu jaoks. Ma ei tule siia otsima, mida maasturi mehed arvavad rohepöördest, parteidest, vandenõuteooriatest. Hea küll, kui mõni postitus ka seda ääri-veeri puudutab, siis tore on..

Aga..

Mis mulle aga ei meeldi, on erinevatesse alajaotustesse tekkivad ühe ja sama vandenõuteoreetiku postitused, mis on kõik laias laastus sarnased ja jõuavad sama järelduseni. Erinevad teemad , erinevates alajaotustes. Mõni üksik alguses puudutab mingil määral ka maastureid, kuid valdavalt toimub oma poliitilise meelestatuse välja valamine, jne.

IMHO on sellise asja koht "vaba teema" all vms, ei pea tervet foorumit täis kirjutama, kuidas terve maailm vale on. Idee poolest on selleks ka täitsa oma foorum või grupp olemas, kuhu seda teha võiks. Aga kui ta on siin "oma käpp" ja aegade algusest kõva maasturi mees, siis las postitab. Aga palun, mitte üle terve foorumi.

Ma saan aru, et kuna ma pole TR3 veteran, siis minu arvamus on väärt null, sest foorum on ju ainult neile, kes TR3 klassis sõidavad? Aga foorumi külastaja ja lugeja ma olen. Ja kui see lugemiskogemus lihtsalt ära summutatakse, siis neid lugejaid ja kaasa elajaid jääb pika peale järjest vähemaks. Kui see on OK, siis las ta olla.
Aga valdavalt on spordialade harrastajad ikkagi tavapäraselt huvitatud olnud, et ka keegi teine peale ülikitsa sihtgrupi natuke nende tegemiste vastu huvi tunneks.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas totu »

ivo86 kirjutas:
K Veebr 02, 2022 11:06 am

Ma ei sõida maasturitega isiklikult ega ka ehita neid (mul pole isegi aeglustiga 4veolist). Seega pole mul ka ühtegi maasturi projekti postitada. Ma ei näe ka mõtet hakata 4x4 maasturi foorumisse tegema postitusi sellest, mida ma garaazi all teen, kui sel pole seost 4x4 aeglustitega masinatega.

Küll aga meeldib mulle väga antud foorumit lugeda ning kaasa elada erinevatele päris 4x4 projektidele. 99,9% ajast ma ei logi isegi foorumisse sisse, vaid korra päevas vaatan, et mida uut ka kirjutatud on ning naudin väga maasturitega seonduvat arutelu. See on selle foorumi väärtus minu jaoks. Ma ei tule siia otsima, mida maasturi mehed arvavad rohepöördest, parteidest, vandenõuteooriatest. Hea küll, kui mõni postitus ka seda ääri-veeri puudutab, siis tore on..

Aga..

Mis mulle aga ei meeldi, on erinevatesse alajaotustesse tekkivad ühe ja sama vandenõuteoreetiku postitused, mis on kõik laias laastus sarnased ja jõuavad sama järelduseni. Erinevad teemad , erinevates alajaotustes. Mõni üksik alguses puudutab mingil määral ka maastureid, kuid valdavalt toimub oma poliitilise meelestatuse välja valamine, jne.

IMHO on sellise asja koht "vaba teema" all vms, ei pea tervet foorumit täis kirjutama, kuidas terve maailm vale on. Idee poolest on selleks ka täitsa oma foorum või grupp olemas, kuhu seda teha võiks. Aga kui ta on siin "oma käpp" ja aegade algusest kõva maasturi mees, siis las postitab. Aga palun, mitte üle terve foorumi.

Ma saan aru, et kuna ma pole TR3 veteran, siis minu arvamus on väärt null, sest foorum on ju ainult neile, kes TR3 klassis sõidavad? Aga foorumi külastaja ja lugeja ma olen. Ja kui see lugemiskogemus lihtsalt ära summutatakse, siis neid lugejaid ja kaasa elajaid jääb pika peale järjest vähemaks. Kui see on OK, siis las ta olla.
Aga valdavalt on spordialade harrastajad ikkagi tavapäraselt huvitatud olnud, et ka keegi teine peale ülikitsa sihtgrupi natuke nende tegemiste vastu huvi tunneks.
Seekord tuli täitsa mõistlik sõnavõtt.
Ja klounidest- narr oli ainuke inimene, kes võis kuniga kulul nalja teha. Kogukonna värk ja omamoodi kiiksuga oleme kõik, kohati läheb asi veidi keema aga see ongi normaalne. Ei ole küll adminn aga usun, et kellelgi ei ole selle vastu, et ka lihtsalt huvilised huvi tunnevad (värdlause näidis). Ja on ka paratamatu, et mõnedel on rohkem aktsepti ja ühtlasi ka oma väljaütlemistega rohkem vabadusi aga need "eelised" on moel või teisel välja teenitud.
Tehtud, mõeldud.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas v6sa »

Jaan kirjutas nii ilusa teksti, et tuleb kiita.

Pane aga NIMI sisse ja anna hagu.

Kehtib ka kirjutaja enda tekstide suhtes.

:mrgreen:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas vreps »

Tegelikult on ju asi väga lihtne.
Mitte kusagil ei ole kirjas kohustust seda foorumit või siinseid postitusi lugeda. Tegemist ei ole kohustusliku kirjandusega koolipäevilt.
Suvaline lugeja ei dikteeri mida keegi mõtleb või kirjutab. Kui on soov tellida meelepärast ja mingite tõekspidamistega sobivaid jutukesi, siis palun aga tellimustöö maksab.
Veel vähem on kellelgi suvalisel lugejal õigust nimetada tema õrna hingekese jaoks sobimatuid mõtteid väljendavaid kodanikke klounideks ja loomaaia ahvideks.
Mingi kollane leheke avaldab neid lugeja kirjutab lugusid, nii, et anna tuld aga õiges kohas.
numerus stultorum, infinitus est
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas margus61 »

Eks ta umbes selline vaidlus on, et kas raamatukogus tohib peeretada või ei tohigi. Mõni kirtsutab nina paha haisu peale, aga talle tehakse varsti selgeks, et see peeretaja on miski luulekogu valmis kritseldanud ja tema võib. Ükski seadus ka otse ei keela. Ja üldsegi ei pea inimene mööda raamatukogusid kondama, tegelegu parem millegi mõistlikuga. Vahel juhataja ühmab peeretajale, et katsu siis vähemalt nõnda, et kuulda poleks jne jne. Paljudel on maailmast hoopis selline arusaam, et pole lihtsalt kombeks teiste läheduses kõhutuult välja lasta, kui füüsiline pool seda võimaldab ja toimetavadki nii ja saavad ka täitsa elatud...
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas vreps »

margus61 kirjutas:
K Veebr 02, 2022 1:35 pm
Eks ta umbes selline vaidlus on, et kas raamatukogus tohib peeretada või ei tohigi. Mõni kirtsutab nina paha haisu peale, aga talle tehakse varsti selgeks, et see peeretaja on miski luulekogu valmis kritseldanud ja tema võib. Ükski seadus ka otse ei keela. Ja üldsegi ei pea inimene mööda raamatukogusid kondama, tegelegu parem millegi mõistlikuga. Vahel juhataja ühmab peeretajale, et katsu siis vähemalt nõnda, et kuulda poleks jne jne. Paljudel on maailmast hoopis selline arusaam, et pole lihtsalt kombeks teiste läheduses kõhutuult välja lasta, kui füüsiline pool seda võimaldab ja toimetavadki nii ja saavad ka täitsa elatud...
:roll: Vot, nii kõrgest vilosoohvijast mina nüüt oma alusdamatta alka aritusega mitte muhhviiki aru ei saap. :lol:
numerus stultorum, infinitus est
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas vreps »

See uus alateema: MÕTLE ENNE KUI LOED on väga hea ettepanek ja tuleks kindlasti ära teha.
numerus stultorum, infinitus est
MeelisV
Fitting 38"
Postitusi: 395
Liitunud: R Okt 19, 2007 12:14 pm

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas MeelisV »

Ühes teises "tehnika foorumis" on tehtud kasutajale "Kass" oma teema nimetusega "kassi liivakast" ja see on see koht kus ta saab oma rahutute näppude toodangut presenteerida.

Ehk siin ka teha teema "Jaani tulipunkt" kus Jaan saab hetkel tulipunktis olevaid teemasid lahata eelmisel aastal nagu prooviti midagi korrastada aga mõju oli nagu lühiajaline.
MustVälk
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: K Sept 16, 2015 8:10 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mõtle enne kui ostad

Postitus Postitas MustVälk »

"Mõtle enne kui kirjutad" Nali naljaks, ma loodan, et keegi ei solvu. :)
Käin siin samamoodi head ja paremat lugemas nagu ivo86.
Mingist hetkest saadik on kellelgi jälle midagi isiklikku öelda mis ei puutu enam heasse tehnilisse arutelusse.
Ehk siis pole väga vaja isiklikuks minna ja teemast välja kalduda.
Inimeste maailmavaateid ja rahakoti paksusi on palju erinevaid! :)
5816nelineli58 Rangelt soovituslik helistada kui üldse, siis peale 15!
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”