Mehed, mis siin sünnib.

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Radio Armenia
Tema Ise
Postitusi: 18
Liitunud: E Aug 16, 1982 6:36 pm

Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas Radio Armenia »

Tamada ette on toodud hulgaliselt kaebuseid. Igasuguseid. Isikulisi ja umbisikulisi. Tamada vaatas neile otsa. Tamada mõtles ja otsustas:

Kui hommikul avastad, et tahad foorumisse logida aga su kasutajanime pole enam olemas ja enamus su postitustest on ka kadunud, siis tea, et sa ei ole enam oodatud.

4x4 on maasturi teemaline foorum. Kui on vaja eitede teemal arutleda siis selleks on perekooli foorum ja facebook. Kui on vaja kriisiabi, siis selleks on kriisiabi.ee lehel number: 646 13 80.

Tamada leiab, et on aeg meelde tuletada tõsiasja: "4x4.ee foorum ei ole õigus, see on privileeg", demokraatiaga pole siin foorumis midagi pistmist.
kolleegiumi otsus on lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu
Kasutaja avatar
Ahto P
Rock Crawler
Postitusi: 593
Liitunud: P Nov 04, 2018 7:15 pm

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas Ahto P »

Hea :D
LC 150 22, 2.8td, no lift but has winch, 32"AT ak. Daily-Troll
Patrol Y60 88, 2.8td, lift - yes ,mog 404, 42"MT ak. Muda-Troll
Ex-LC80 97, 4.2Td, 6,5" lift, 37"MT ak. Land-Trol
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas GC »

Who cares!?
Jahifoorum on sisuliselt surnud, Rallifoorum sinna poole teel...
Mis imeloom see 4x4-gi on!?
gaz fs 1
Kasutaja avatar
Ahto P
Rock Crawler
Postitusi: 593
Liitunud: P Nov 04, 2018 7:15 pm

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas Ahto P »

Kui juba sõna võetakse....

Algajate küsimustele ja ideedele minnakse liigse peksuga peale. Minu meelest võiks see kasutu õelutsemine ja sapi pritsimine ka kuskile "facebooki" jääda.
LC 150 22, 2.8td, no lift but has winch, 32"AT ak. Daily-Troll
Patrol Y60 88, 2.8td, lift - yes ,mog 404, 42"MT ak. Muda-Troll
Ex-LC80 97, 4.2Td, 6,5" lift, 37"MT ak. Land-Trol
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas K.Kotkas »

Jaan,

Tõmba veidi auru maha.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
MustVälk
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: K Sept 16, 2015 8:10 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas MustVälk »

jaan mmc kirjutas:
K Nov 17, 2021 3:16 pm
Kelle te oma mehisest seltskonnast väljaviskasite ka ?
Mul sama küsimus. Võibolla homme tuleb kohtupäev kellelegi! :(

Lugesin põnevusega neid jutte ja üritasin väga vähe kaasa rääkida.

Aga tõmmake siis juba sellele ajakirjanduse vaigistamis jutule ka kriips peale.
Jääb vaid tehniline jutt mida minul tegelikult on huvitav lugeda. :)
5816nelineli58 Rangelt soovituslik helistada kui üldse, siis peale 15!
Kasutaja avatar
Ahto P
Rock Crawler
Postitusi: 593
Liitunud: P Nov 04, 2018 7:15 pm

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas Ahto P »

jaan mmc kirjutas:
K Nov 17, 2021 6:10 pm
Ahto P kirjutas:
K Nov 17, 2021 4:48 pm
Kui juba sõna võetakse....

Algajate küsimustele ja ideedele minnakse liigse peksuga peale. Minu meelest võiks see kasutu õelutsemine ja sapi pritsimine ka kuskile "facebooki" jääda.
Millest konkreetselt jutt käib ? Või mis siin miskit mittetehnilist üldse rääkida, äkki on veel õel ja pritsiv. Lahe ju kui kõik mittetehniline kinnikeerata, mis need suhted, muust elust, vaadetest ja poliitikast nii erinevad, et keegi solvuda ja kitse panna ei võiks. Ja kust selline valgustatud teadmine, et koolitus peab kerge olema ? Sa oled nt. mõne lukksepa väljaõpetanud, et tead rääkida kuidas õpetatakse ? See mida sa kasutuks õelutsemiseks nimetad on ilmselt õppeprotsess põikpäisematale kes esimesest ütlemisest aru ei saa. Elu lõpuni tänad neid kes su nina õigel hetkel loiku panevad ja rumalused tegemata jäävad. A noh alati on lihtsam mitte õppid, ujumiseks peab ju vette minema aga see on teadagi külm ja märg.
No suht minu point.
Austus ja elementaarne viisakus on puudulik.

Enamik on ainult jube kõvad kirjamehed ja õpetajad!
LC 150 22, 2.8td, no lift but has winch, 32"AT ak. Daily-Troll
Patrol Y60 88, 2.8td, lift - yes ,mog 404, 42"MT ak. Muda-Troll
Ex-LC80 97, 4.2Td, 6,5" lift, 37"MT ak. Land-Trol
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas K.Kotkas »

jaan mmc kirjutas:
K Nov 17, 2021 8:26 pm
Äkki saab täpsemalt, et milliselt funktsioonilt, rohe, poliitika, koolitus või millelt ? Mis konkreetsemalt armeenia raadio ja või selle jälgijate vaadetega vastuollu läheb. Võid otse ka postitada, loen.
Algatuseks sellelt, et kõik ei keerle ümber sinu. See siin ei ole sinu personaal küsimus, kui see peaks olema su küsimus. Lisaks sinule on siin hulgaliselt teisi ja naljakal kombel "neile teistele" kes on võtnud vaevaks erinevate teemade juures postitustele Report vajutada, käivad need perekooli jms teemad närvidele.

Seega, püsitagu foorumi põhiteemades ja kui on vaja hakata lahkama päevade kaupa seda, kas Ines käib uue poisiga, kas Annelil on vaktsiin tehtud või mis parasjagu Monika kahe ajukääru vahel katki on läinud, siis tehtagu seda kuskil mujal.


Need keda eelpool toodud sõnad nüüd isiklikult puudutasid võiks kaks korda sisse ja välja hingata enne kui lärmakalt siin sõnasõda plaanivad pidama hakata. Mul on jumala savi, kas foorumis on 13048 või 13000 liiget. Kui ikka panus foorumi sisusse jääb enamasti vaid ajaviite alamjaotusesse siis ka foorumil on kergem, kui see läbu kaob nende autoritega.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas v6sa »

Jaan, ei ole ilus trampida poriste kummikutega naabri kööki kell pool kuus hommikul ja hakata kõva häälega räuskama, kui perses selles külas asjad ikka on.

Või noh, kui Sinu arvates on, siis on meil ilmselgelt erinev arusaam inimlikust viisakusest.

Armeenia Raadiole soovime siitpoolt pikka iga ja lühemat kannatust;)

Igal pool ei pea saama kõike valimatult välja öelda.

Ka siinkirjutaja. :mrgreen:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas totu »

Vabandan, et sellise "läbuteema" algatasin. Lihtsalt tundus, et kui keegi tänu sellele ikkagi otsustab endale see õnnetu süst ära teha, on eesmärk täidetud ja veidike suurem võimalus sellest k..radi suukorvist pääseda. Vastupidiselt, üldlevinud, arvamusele ei ole päris mitmel inimesel naisteka, perekooli, kodutohtri jms. kasutajakontot, uskumatul kombe isegi lõustaka oma ja sotsiaalmeedia suhtlemine käib valdavalt huvifoorumi kaudu. Optimistlik mõte oli just sellistele kodanikele sõnumit vahendada aga ega see vist liiga ei õnnestu(nud), kelle jaoks on maa lapik, seda ei veena isegi kosmoselend. Jätkame siis rangelt poltide, mutrite ja rehvide teemadega.
PS: Tegelikult võiks sellisel juhul "Ajaviide..." teema üldse maha võtta, seal valdavalt mitte 4x4 teemad.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
Ahto P
Rock Crawler
Postitusi: 593
Liitunud: P Nov 04, 2018 7:15 pm

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas Ahto P »

jaan mmc kirjutas:
K Nov 17, 2021 11:19 pm
Ahto P kirjutas:
K Nov 17, 2021 3:04 pm
Hea :D
Ootad teiste teemade kustutuse rõõmuhõiske peale veel austust ja viisakust ?
Minul ei ole ühtegi teemat ega postitust kustutatud. Küll olen ise seda teinud(oma postitustel) ja ka palunud kustutada, kui ei pea enam vajalikuks.
Samas olen ka auto teema kustutanud, sest "ässad" ei pidanud seda õigeks ja, et igast ronte pole vaja ka siia toppida. Kusjuures ront on tänaseks suhteliselt heas seisukorras safary loom, ning olen jumala kindel, et mõni algajam oleks seda taastamist suure huviga lugenud.
Kokkuvõttes: Kui midagi mõistliku õelda ei ole, siis võiks ütlemata jätta :wink:

Samas teema autor ilmselt mõtles siinkohal jutte, mis ei puudutada 4x4 ( nagu vaktsiin ja muu jauram, mida tuleb nagunii uksest ja aknast)
LC 150 22, 2.8td, no lift but has winch, 32"AT ak. Daily-Troll
Patrol Y60 88, 2.8td, lift - yes ,mog 404, 42"MT ak. Muda-Troll
Ex-LC80 97, 4.2Td, 6,5" lift, 37"MT ak. Land-Trol
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas Landy »

totu kirjutas:
N Nov 18, 2021 10:33 am
VS: Tegelikult võiks sellisel juhul "Ajaviide..." teema üldse maha võtta, seal valdavalt mitte 4x4 teemad.
Siin eksid sa sügavalt. Maastikusõidu ja maasturitega külgenevaid mitte (süva)tehnilisi temasid on siin ju hulgim!
Vaata kasvõi esimese lehe temasd kus on asjassepuutavid arutelusid.

Juriidilised teemad:
*MNT, TÜV ja kruvide kinni keeramine
*LC80 esmaregamine N1G
*Esiraudadele esitatavad nõuded, serdid, märgised.
*Hüvasti (suvalise) AT ja MT rehviga talvel sõitmine?
*M+S is not enough e. lumehelbeke ja mäetipud tasa-tasa.
*Kaitsevägi reserveerib sõjaajaks mitu tuhat erasõidukit

Masstikusõit:
*maakera neelab
*Eramaal parkimine - parkimine ja lepingud
*Abivahendid matkaautoga kinni jäämisel
*Enne, kui metsa lähed- vaata

Tehnilist laadi autelud :
*Hobigaraaži suruõhusüsteem
*Sõiduautole suured rehvid
*offroad haagised
Hüdrosilindrite remont
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
vanapagan
Fitting 38"
Postitusi: 265
Liitunud: N Nov 08, 2007 2:12 pm
Asukoht: Elva

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas vanapagan »

Kurat kas nüüd hakkab siin jälle edasi?
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas v6sa »

Ei hakka, kui me ei lase end provotseerida. Ega ta kaua üksi jaksa :mrgreen:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mehed, mis siin sünnib.

Postitus Postitas v6sa »

Panen oma vastuse heaga siia, mitte asjalikku teemasse.

Ei ole ju meditsiiniline jutt, vaid kodanik ei olnud nõus otsuse eest vastutamisega. Põhimõtteline või maailmavaateline seisukohavõtt, mitte meditsiiniline.

Süstimine pole enam ammu meditsiiniline teema. Nende faktide vastu vastu jonnimine on puhas maailmavaateline küsimus. Milleks vabal maal peab olema täieline õigus. Paraku käib sellega kaasas ka vastutus. Ei ole looduses tasuta lõunaid.

Sellest täiesti eraldi jutt on meid valitsema sattunute eesmärgitu tõmblemine ja eelkõige hambutus väheste reeglite jõustamisel. Eks sellele aitab kaasa ka praegu leviva tõve kehva mõju: surevad vähesed. Kui ikka iga kolmas nakatunu roheliseks lögaks muundudes tänaval kokku langeks, oleks oma peaga mõtlejaid vähem. Aga tänases maailmas, kus surm on peidetud hooldekodude ja haiglate steriilsete seinte taha ja lapsed ka oma vanemate käekäigu üle muret ei tunne, siis on vastutustundetus täiesti ootuspärane. MINA tahan ja teised peavad seda mulle võimaldama.

Täiesti tavapärane populatsiooni kasvu piirav mehhanism. :mrgreen:

Järgmised tõved saavad olema ilmselt tõhusamad. Kusjuures tundub, et omikron on lõpuks suudetud disainida lõpuks ideaalseks transporteriks: levib hästi, peremeest ei tapa. Selle külge on nüüd hea midagi tapvamat/programmeerivamat kleepida...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”