Eestis vaigistatakse ajakirjandust ja sõnavabadust

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Eestis vaigistatakse ajakirjandust

Postitus Postitas margus61 »

Huvitav, kuidas ajakirjanduse vaigistajatel on jäänud see artikkel märkamata ja alginfo salastamata:
https://epl.delfi.ee/artikkel/94830231/ ... korruptant
Kokkuvõttev tsitaat: "Kriminaalse taustaga kandidaatide rohkusega paistavad parlamendiparteidest enim silma Keskerakond ja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)."
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Eestis vaigistatakse ajakirjandust

Postitus Postitas eerik2 »

Ei arvanudki siis valesti.. Tagaotsitav tüüp hoidis kohtust kõrvale.. Huvitav miks..? Ja mida oli majaomanikul karta? Avanud rahumeeli kõik uksed, kui asi õige. Poleks midagi ära lõhutud. Kunagi tükk aega tagasi panin Venemaalt koju tulles ühe teeotsaga puusse, kaart oli koju ununenud ja mälu vedas alt, kant ka võõras.. Jõudsin välja Läti piiripunkti, kus toll imestas, et miks seal. Ütlesin, et eksisin ära.. loomulikult toll ei uskunud, ega ma neile seda pahaks ei pannud.. Hakati siis rõõmsalt autot põhjalikult läbi otsima, koos istmete väljalammutamisega. Ma istusin rahulikult nende kõrval ja ulatasin võtmeid, polnud ju midagi karta. Viimaks vaatasid tolliametnikud ka, et natuke imelik on.. visati istmed ja kogu muu staff lahtiselt autosse ja kästi minema kaduda..
Teemaluse juhtumis ka - kui midagi karta poleks, siis oleksin ise ukse avanud ilma orderita ja palun, tulge kontrollige aga jalanõud võtke koridoris ära, mina ei pea teie tagant poriseid jälgi koristama. 😀
F-250XLT 7,3D
heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: Eestis vaigistatakse ajakirjandust

Postitus Postitas heeringas »

eerik2 kirjutas:
N Okt 14, 2021 8:15 am
Ei arvanudki siis valesti.. Tagaotsitav tüüp hoidis kohtust kõrvale.. Huvitav miks..? Ja mida oli majaomanikul karta? Avanud rahumeeli kõik uksed, kui asi õige. Poleks midagi ära lõhutud. Kunagi tükk aega tagasi panin Venemaalt koju tulles ühe teeotsaga puusse, kaart oli koju ununenud ja mälu vedas alt, kant ka võõras.. Jõudsin välja Läti piiripunkti, kus toll imestas, et miks seal. Ütlesin, et eksisin ära.. loomulikult toll ei uskunud, ega ma neile seda pahaks ei pannud.. Hakati siis rõõmsalt autot põhjalikult läbi otsima, koos istmete väljalammutamisega. Ma istusin rahulikult nende kõrval ja ulatasin võtmeid, polnud ju midagi karta. Viimaks vaatasid tolliametnikud ka, et natuke imelik on.. visati istmed ja kogu muu staff lahtiselt autosse ja kästi minema kaduda..
Teemaluse juhtumis ka - kui midagi karta poleks, siis oleksin ise ukse avanud ilma orderita ja palun, tulge kontrollige aga jalanõud võtke koridoris ära, mina ei pea teie tagant poriseid jälgi koristama. 😀
Ilus muinasjut sull.
Võtke palun saapad ära... :D
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Eestis vaigistatakse ajakirjandust

Postitus Postitas eerik2 »

Muig... Huumorisoont võiks ikka ka natuke olla..
F-250XLT 7,3D
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Eestis vaigistatakse ajakirjandust

Postitus Postitas vreps »

:lol: Mul on veelgi parem muinasjutt, kunagi paarkümmend aastat tagasi kui uue S mersuga sõitsid väidetavalt ainult kahtlased tegelased ja narkoärikad uuris soome toll ühe eesti kodaniku auto põhjalikult lammutades koos koertega läbi, loomulikult midagi ei leitud. Tagajärg oli, et auto pandi kokku Soomes margiesinduses ja kuna kodanikul oli väidetavalt looma karvade vastu allergia( millest lugupeetud tolliametnikke ka enne toimingute sooritamist lahkelt teavitati) tehti ka väga põhjalik salongipuhastus. Ja nüüd küsimus suurele ringile: kes selle pulli kinni maksis, vihjeks autoomanik see ei olnud. 8)
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 935
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Eestis vaigistatakse ajakirjandust

Postitus Postitas ahto42 »

Eestis ei tea, et väga kedagi huvitab. Arkist ei hakka rääkimagi, nemad ei vastuta mittemillegi eest, aga PPA kohta ei ole väga kuulda olnud, et kellegile oleks uued nahkistmed ostetud
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Eestis vaigistatakse ajakirjandust

Postitus Postitas v6sa »

Palju edu normaalses riigis nii proovimast. Ainult meil ja UK-s võib hambutuks tehtud polisei peale hüpata, mujal murtakse (õigustatult) maha ja pärast klatitakse.

Kuidas väidetava süütu kannatanu menetlus on edenenud? Kui suured on tekkinud kahjud tegelikult ja mil viisil plaanib politsei neid hüvitada?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”