Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Politsei omavoli.

Postitus Postitas LauriJ »

Mäletan, et mingi aeg tagasi üks mees lubas siia foorumisse mitte tagasi tulla, kui tema "maailmaparandamise teema" ära kustutati. Kas tõesti kuskil mujal polnud mõttekaaslasi, et pidi siia tagasi ronima oma riigikorda vaenvate teemadega? Mitshubishid on maailmas kõik korda saanud ja aega niipalju üle? Muidu tark mees ja tehnilistes nüanssides annad head nõu. Aga see politsei ja valitsuse kirumine offroadi foorumis viskab siibrisse. Mida sa siin sellega saavutada üritad? Teisi uskuma panna, et koroona piirangud pole asja ette pandud? Maski ei peaks kandma?
Feeliks Jalgraud
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 110
Liitunud: T Dets 06, 2016 5:50 pm

Re: Politsei omavoli.

Postitus Postitas Feeliks Jalgraud »

LauriJ kirjutas: Aga see politsei ja valitsuse kirumine offroadi foorumis viskab siibrisse.
+1
███████████]99% fucked up!
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Politsei omavoli.

Postitus Postitas v6sa »

jaan mmc kirjutas:
T Apr 13, 2021 7:32 am
Viimasel ajal Toompeal ja Vabaduse väljakul toimunud tõkkeaedade rajamine, politsei ülbitsemine ja jõukasutamine rahulike meeleavaldajate kallal on VASTUVÕETAMATU !
...
Kus on jõukasutus? Politsei igapäevatöö, ei midagi uut. Ei olnud kummikuule, ei pisargaasi, ei veekahureid. Isegi rahvast tagasi suruvaid ahelikke ei olnud. Täpselt nii, nagu nugadega amokkijooksev ja korraldustele mittealluv idioot saab kuuli või sõidetakse inimtühjas kohas maha peatusmimärguannetele korduvalt mitte reageerinud tsiklist, kes linnas kiiruskatseid korraldas seljakotiga, maha. Nii tehakse mujal, nii peab tegutsema politsei ka siin. Häbiväärne on siin muidugi see, et samasuguse otsustavusega ei panda tee äärde tasumata maksudega välismaiseid vedajaid. Ehk kunagi jõuame ka selleni, kui me seda igal võiamalikul juhul meelde tuletame otsustajatele.

Kui mingi persetäis "kodanikke" otsustab kokkulepitud piirangutele kaarega kusta ja tulla kõigi silme ette grupikallit tegema, siis ei ole midagi imestada, kui jõustruktuurid oma kohust täidavad. Et mingi seltskonda sellest omakasu eesmärgil profiiti kukub lõikama, on sigadus. Küll etteaimatav, aga siiski sigadus. Siiski kihvatas, kui esikaabu kukkus jälle jahu ajama. Kurat, meil on kümned tuhanded meditsiinitöötajad võitlemas elude eest ja siis mingi tool võtab õiguse hakata rääkima politseiriigist. Tuletame meelde: seesama mees väitis, et on lihtsalt gripp. Aga ükskord saab karma ta kätte.

Kõik, kes räägivad politseivägivallast paari viimase päeva kontekstis ei adu lihtsat asja: vabadusega kaasneb alati vastutus! Kui kõik inimesed oleksid mõelnud enne, kui lolli peaga nakkushaigust ignoreerides ringi tuiama asusid, poleks meil esimestki piirangut vaja olnud. Aga kuna mingile seltskonnale on võimatu mitte kaelakuti rippuda suvalistega, mööda maailma ringi tuisata tõveajastul ja seejärel kukkuda kõiki teisi oma jamades süüdistama, siis riik kui sunnimehhanism tegi seda, mida pidi: keeras kruvid kinni.

Meil sisuliselt pole piiranguid. Mujal on asjad päris karmid olnud ja tundub, et jõuavad veel ühe õppuse teha.

Väga ilusasti pani selle seltskonna mõttemaailma paika see tibinas, kes kõiki ümberringi valimatult filmides ise kellegi kaamerassejäädes kisama pistis, et ei tohtivat filmida. Minul on õigused ja teistel on kohustused...

Selle postituse võib ka ära kustutada. Lihtsalt isa tuli öövahetusest ja kaks kanti taas välja. Iga kuradi koroonaeitaja peaks saama võimaluse hoida lisahapnikust ja venilaatorist hoolimata lämbumisse kustuva inimese kätt ja vaadata tema tuhmuvaid silmi.

P.S: mina ootan oma eriarstiaegasid juba 10 kuud. Ja jäängi ootama, kuna mingi seltskonna arvates on piirangud "riigi vägivald vabade inimeste kallal".
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Politsei omavoli.

Postitus Postitas margus61 »

Noh aga keerame selle trolliteema ka positiivseks.

Mul tööandjana on kahju vaadata, kuidas riik kulutab ka minu toodetud eelarveraha mingi jobude kaadri karjatamiseks vanalinnas. Märksa etem oleks see kasvõi haiglate õenduspersonalile, kes peavad selliste tõttu hullu panema. Vahel mõlamad kaadrid pidid ikkagi kohtuma ka paari nädalat hiljem intensiivis, ei leia seda päeva-paari tagust hooldusõe artiklit üles.

Millised oleksid jaan mmc ettepanekud olukorra parandamiseks? Minu omad on siin:

- Riigil on vaja võimalikult palju inimesi vaktsineerida, aga osad keelduvad sellest. Ettepanek: vaktsineerimisest keeldujatele teha vastav märge rahvastikuregistrisse, et ei peaks neid niigi taga ajama ja järgmisel aastal tagastada enammakstud tulumaks seadusjärgselt hiljemalt 1. oktoobriks ja mitte varem. (Eelduseks meditsiiniliste vastunäidustuste puudumine.)
- Kaubandust on vaja võimalikul ohutul määral lahti hoida. Ettepanek: lubada olla avatud poodidel, mille sissekäik on tänavalt ja lubada poes viibida x korda (nt. x=1...3) niipalju ostjaid, kui poes on klienditeenindajaid. Kaupmehele selged reeglid ja kohustus korraldada, loomulikult täites kõiki nõudeid viiruse leviku vältimiseks nagu maskid, ekraanid, distants. Lahti seletades, järjekord on tänaval 2+ meetrise vahega, müüja võtab ostja ukselt (või piletiautomaat) ohutu distantsiga kaasa, kuulab soovid, leiab kiirelt vajaliku ja tehing on kiirelt ning ohutult tehtud. Võtke nt. ilmselt paljudele tuttav Baltic Bolt silme ette, millel minul on sama seos, mis ülejäänutelgi. Teatud määral vajab kontrolli ja karistusohtu, aga klassik on juba nentinud, et ainult hea sõnaga ei saa tingimata paremat tulemust. Esimesel eksimusel suur kollane kaart nähtavalt rippuma ja teisel korral pood kinni.
- Toitlustust on vaja ka hinges hoida. Ettepanek: lubada olla lahti (alkovabadel) lõunasöögikohtadel ajavahemikus nt. 11:00-15:00, kus saaks kiirelt eine kätte. Kes tahab saab ikkagi vaikselt tiksuda suppi keeta nt. Järve Selveri Ampsus, kus mulle meeldib läbi astuda ja 5 min. veeta, kui vähegi lõuna ajal liikumist on.
Kasutaja avatar
mihkel1671
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 162
Liitunud: K Jaan 30, 2013 6:16 pm

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas mihkel1671 »

Äkki tasub enne väheke rahuneda. Elu läheb edasi. :)
Stay out of the road, if you want to grow old.

Tel Nr 553445(KAKS)
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas TiitR »

jaan mmc kirjutas:
T Apr 13, 2021 11:28 am
Ok mulle piisab, sulgege mu kasutajakonto ja kustutage kõik minu postitused.
Ole nüüd Jaan! Sinu käest saab ikka tehnilist juttu ja abi (eriti Mitsud), ära nüüd püssi põõsasse viruta! :)
Mul näiteks ühe tuttavaga lõppes pmst sõprussuhe päevapealt, kui tuli ühel sünnipäeval arutlusele poliitika ja teatasin, et pooldan Ekret, tema on padu Reformar...ja nüüd vot ei suhtlegi enam minuga :D Tahan öelda, et ärme too poliitikat siia seltskonda lõhkuma ;)
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas puhvel »

Jaan ära pirtsuta, ole ikka meiega.
XC 70
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas honkomees »

jaan mmc kirjutas:
T Apr 13, 2021 8:18 pm
... Kas see türa kes selle soola lasi külvata arvab, et talle peaks tänulik olema, et pani tolmu kinni ja selle asemel, et kord nädalas tolm maha pesta tuleks nüüd iga päev soola maha pesta. ...
Elades sünnist saati kruusatee kõrval, siis vanasti oli suvel võimatu õues olla, kogu õhk oli tolmust paks ja praktiliselt terve päev ehkki autod ei liikunud väga tihedalt aga see tolmupilv ei langenud niipea maha ... Pesu õues kuivatada ei saanud või siis vihmaga :lol:
Praegu on vaid auto pesu ja see on talvise soolamise kõrval kökimöki, ega sealt kruusa seest eriti üles ei kerki ka.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas v6sa »

jaan mmc kirjutas:
T Apr 13, 2021 8:18 pm
Mulle pole vaja sellist selektiivset, jutumärkides foorumit kus keegi ütleb mida mina öelda võin. Kui mõnda häirib minu, paar rida oma väljaütlemisi, paarisaja rea foorumi hüvanguks antu taustal siis...
...
Jaan, palun ära lahku.

Sest avalikult pole Sind korrale kutsutud. Ma ei tea, kas moderaatorid on Sulle andnud personaalse psidulei. Kui on, siis on iseasi.

Minu arvates on ainult hea, kui meil on erinevad vaatenurgad siin ja me neist räägime. Ei ole nõus, et poliitkat siia ei tohi tuua, kuivõrd see on elu osa. Elu eest ei põgene.

Ma ei jaga Su vaateid, aga ma nõuan, et Sa saaksid neid avaldada. Ning siis võta vastu ka tagasiside, nagu mees :mrgreen:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas helar »

jaan mmc kirjutas:
T Apr 13, 2021 8:18 pm
Mulle pole vaja sellist selektiivset, jutumärkides foorumit kus keegi ütleb mida mina öelda võin. Kui mõnda häirib minu, paar rida oma väljaütlemisi, paarisaja rea foorumi hüvanguks antu taustal siis...
Ma ei ole see mees kes jätaks ütlemata kui mingid debiilid mu külavahe kruusatee vastu suve ära soolavad või diisli hinna lakke ajavad. Need kellele selline riik meeldib andku minna aga ilma minu panuseta. Kui ikkagi mingid debiilid seda riiki siin kureerivad kes kaevavad kraavid teedeäärde kus neid pole kuivendust kunagi vaja olnud lihtsalt selleks, et euroraha andis põhjuse siis mina võin sealt talvel välja panna. Aga siin eurorahadekorruptsiooni riigis käivad asjad mitte minusuguste vaid riigihangetele kvalifitseerujate ja rahade jaotajate järgi ja eks sellised kvalifitseerujad siis kiidavad seda arengut ja innovatsiooni. Kas see türa kes selle soola lasi külvata arvab, et talle peaks tänulik olema, et pani tolmu kinni ja selle asemel, et kord nädalas tolm maha pesta tuleks nüüd iga päev soola maha pesta. Taustal raporteerime loodushoiust.

Jutu ajad on läbi, arutleda siin ei taheta.
4x4 foorum pole kisakooritüdrukute grupp. Siin ütlevad kõik . Ja nii on hea.
No olgu. Konto saab ehk kustutatud. Aga mida sinu kirjeldatud jutus sellest paremaks muutub ?


h
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas totu »

Mingi tütarlaste kool vä?
Suures plaanis jagunevadgi inimesed kaheks- EKRE poolt ja EKRE vastu aga sellepärast ei ole veel vaja iirimaad korraldada. Las pliitika jääb tehnikast lahku ja "davaite, budem zit druzno". Tsiteerides klassikuid "maailmas on kaks asja, mis on lõputud, lollus ja universium, kusjuures univesiumi suhtes on veel kahtlusi". Suur osa jamasid tekib sellest, et "vastaspoole" mõttemaailm tundub lollusena ja "vastaspoolel" on täpselt sama veendumus, paraku ei ole absoluutset tõde, õigemine on see kusagil vahepeal.
Teede sooamine on jama, tolm on jama, asfalt on keskonnavaenulik, autod on keskkonnavaenulikud, isegi hobuse CO2 emissioon on keskkonnavaenulikult kõrge, joostes on CO2 eritus kilomeetri kohta kõrgem, kui autoga sõites, mäletsejad eritavad ohtlikult palju metaani, ükskõik kui ilus elu lõpeb alati surmaga jne. jne. Kogu seda paska ei ei ilusta isklikud solvumised ja "ma lähen nüüd teise liivakasti" ei paranda seda pilti ka kuidagi. Looduses (ka ühiskonnas) on tasakaal ja liberasmi haiglaslik vohamine aktiveerib konsevatiste ja vastupidi aga see ei pea ilmtingimata inimsuhteid mürgitama. Veidike empaatiat ei tee kummalegi maailmavaatele paha.
PS: Mul ka Pajero ja vahel tahaks hüva nõu.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas Movistar »

v6sa kirjutas:
T Apr 13, 2021 10:12 pm
jaan mmc kirjutas:
T Apr 13, 2021 8:18 pm
Mulle pole vaja sellist selektiivset, jutumärkides foorumit kus keegi ütleb mida mina öelda võin. Kui mõnda häirib minu, paar rida oma väljaütlemisi, paarisaja rea foorumi hüvanguks antu taustal siis...
...
Jaan, palun ära lahku.

Sest avalikult pole Sind korrale kutsutud. Ma ei tea, kas moderaatorid on Sulle andnud personaalse psidulei. Kui on, siis on iseasi.

Minu arvates on ainult hea, kui meil on erinevad vaatenurgad siin ja me neist räägime. Ei ole nõus, et poliitkat siia ei tohi tuua, kuivõrd see on elu osa. Elu eest ei põgene.

Ma ei jaga Su vaateid, aga ma nõuan, et Sa saaksid neid avaldada. Ning siis võta vastu ka tagasiside, nagu mees :mrgreen:
Ära unusta,et foorum pole õigus vaid on privileeg.
"Ma nõuan" ei maksa siin midagi.
Sellist õigust lihtsalt pole.
Poliitika ongi elu osa aga mingi lambi kräun,mingil arusaamatul teemal,et sool on liiga soolane ja tee tolmab.....
No krt...Seda lihtsalt ei pea taluma .
HM Racing Team
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas puhvel »

Eks kõigil siin teemas komminutel on mingil määral õigus aga totu komm on puhas kuld :thumb:
XC 70
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas eerik2 »

Movistar kirjutas:
T Apr 13, 2021 11:00 pm
v6sa kirjutas:
T Apr 13, 2021 10:12 pm
jaan mmc kirjutas:
T Apr 13, 2021 8:18 pm
Mulle pole vaja sellist selektiivset, jutumärkides foorumit kus keegi ütleb mida mina öelda võin. Kui mõnda häirib minu, paar rida oma väljaütlemisi, paarisaja rea foorumi hüvanguks antu taustal siis...
...
Jaan, palun ära lahku.

Sest avalikult pole Sind korrale kutsutud. Ma ei tea, kas moderaatorid on Sulle andnud personaalse psidulei. Kui on, siis on iseasi.

Minu arvates on ainult hea, kui meil on erinevad vaatenurgad siin ja me neist räägime. Ei ole nõus, et poliitkat siia ei tohi tuua, kuivõrd see on elu osa. Elu eest ei põgene.

Ma ei jaga Su vaateid, aga ma nõuan, et Sa saaksid neid avaldada. Ning siis võta vastu ka tagasiside, nagu mees :mrgreen:
Ära unusta,et foorum pole õigus vaid on privileeg.
"Ma nõuan" ei maksa siin midagi.
Sellist õigust lihtsalt pole.
Poliitika ongi elu osa aga mingi lambi kräun,mingil arusaamatul teemal,et sool on liiga soolane ja tee tolmab.....
No krt...Seda lihtsalt ei pea taluma .
Jagan nii mõndagi Jaani vaadetest ja pole ka herr v6sa postitustel häda midagi.. Aga see privileeg.. jah, saan aru.. foorum on eraomand.. olen minagi siin noomituse kirja saanud, küll mitte poliitika pärast.. paraku polegi kuskil kohta, kuhu postitada kriitikat valitsuse otsuste aadressil.. moderaatorid kõikjal haaravad kibekähku kustutuskummi, kui kuskil midagi taolist üleval on.. ei talu ka meie valitsus seda v6sa soovitaud tagasisidet.. sõnavabadus.. ei tea kustotsast..

P.S. Ma teen väga hästi vahet sõnavabadusel ja verbaalsel kõhulahtisusel.. viimase modereerimine on teretulnud.
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Konto sulgeda

Postitus Postitas Movistar »

Nii.
Jaani personaalmurede teema maailmavaadete üle on avatud.
Vajutage tühjaks nüüd.
Kui väga koledaks kisub,siis läheb trashi ära.
HM Racing Team
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”