Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas v6sa »

Ei, segast peksavad need, kes mind peksavad:)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas honkomees »

jaan mmc kirjutas:
R Juul 09, 2021 7:48 am
... Peavoolu jaoks oled mustatööline, töö jõud kes peab üha enam import, mahajäänud ja vähemarenenud maade töölistega konkureerima. ... Tagatipuks hoiatab veel peavoolu beibede seltskond, et vaata ette tööline. https://epl.delfi.ee/artikkel/93957253/ ... le-koigile
Peavoolu ei toeta ja kogu artiklit lugenud pole.
kahjuks peab nentima, et eurooplane oskab ainult õigusi taga ajada, mitte (palju ja kvaliteetset) tööd teha, eestlane on siin tüüpiline eurooplane, niipalju kui tänapäeva noori olen näinud. Hiinlane vms teeb tööd mitte ainult odavamalt vaid peaasjana usinalt ja korralikult.
Ja selle artikli võiksid sa Jaan ikka läbi lugeda, polegi nii hull. Beibe hoiatab, et võõrtööliste töökus võib kogemata meile ja meie lastele ka külge jääda võõrtööliste küljest.
Lõpuks ei saanud ma enam terrassil rahus lebada, sest tundus kuidagi kohatu niisama passida, kui teine ennastsalgavalt kuumalaines seinu krohvib. Selliste peale pole ju kuskile kaevata ka! Hakkasin siis suure hädaga hekki pügama.
Üks on igal juhul kindel, ega see välistööliste palkamine ikka õige asi ei ole. Mul on tõsine hirm, et sellised kombed võivad nii mulle kui ka lastele lõpuks külge hakata, aga vähemalt olete teie nüüd hoiatatud!
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
raulex
Fitting 44"
Postitusi: 429
Liitunud: L Nov 29, 2008 9:01 pm
Asukoht: Harjumaa,Loo.

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas raulex »

Mul on jälle siinkohal küsimus, miks sõltumatu Ukraina töömees siia "pahasse euroliidu riiki" tööle kipub?
Raha, raha ja veelkord raha.
Grusiinid ja armeenlased, kes veel üheksakümnendatel rubladega laiasid.
Praegu võib keskmise palgaga Eesti töömees Batumi tipprestorani ukse jalaga lahti lüüa ja ennast teenindada lasta. Ise kohal käinud ja näinud.
Täielik sõltumatus on võimalik, aga väga kallis.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas v6sa »

Nii on.

Me elame juba nii hästi.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1387
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas vai »

raulex kirjutas:
R Juul 09, 2021 8:30 am
Praegu võib keskmise palgaga Eesti töömees Batumi tipprestorani ukse jalaga lahti lüüa ja ennast teenindada lasta. Ise kohal käinud ja näinud.
Täielik sõltumatus on võimalik, aga väga kallis.
Mul just oli vaja uue filmi jaoks stsenaariumit ...filmi nimi - "Eestlase vallatused Gruuzias " 8)
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas vreps »

v6sa kirjutas:
N Juul 08, 2021 3:46 pm
Ei, segast peksavad need, kes mind peksavad:)
Teate kodanik Võsa, ma ei taha isiklikuks minna aga kena oleks kui Te jätaks teisel arvamusel olevate inimeste sildistamise igasugusteks vaenlasteks või üldse kellekski või millekski. Te ei ole ainuke kelle arstiaeg selle koroona tõttu edasi lükkus ja süüdistada selles teisitimõtlejaid on minu arvates egoistlik ja rumal. Üks prantsuse filosoof on väidetavalt öelnud sellise tsitaadi ja sellega isegi võiks iga terve mõistusega inimene arvestada: Ma ei nõustu sinu arvamusega, kuid võitlen surmani, et sul oleks õigus oma arvamus välja öelda.
numerus stultorum, infinitus est
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas honkomees »

Mu pärast võiks ju need vaktsineerimise vastased maskides ja hajutatuse nõuet jälgides meelt avaldada aga enne tuleks neil 2 muudetamatut tahteavaldust teha:
1. Keeldumine igasugusest tasuta arstiabist (mitte ainult Covid19 ravi)
2. Kogu teistest riigimaksudest ülejäänud palga (sissetuleku) automaatne ülekandmine haigekassa arvele
, kuna nende tegevuse/tegevusetuse tõttu tuleb maksumaksja kulul toimival meditsiinisüsteemil teha kordades rohkemaid kulutusi
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas v6sa »

vreps kirjutas:
R Juul 09, 2021 2:59 pm
Teate kodanik Võsa, ma ei taha isiklikuks minna aga kena oleks kui Te jätaks teisel arvamusel olevate inimeste sildistamise igasugusteks vaenlasteks või üldse kellekski või millekski. Te ei ole ainuke kelle arstiaeg selle koroona tõttu edasi lükkus ja süüdistada selles teisitimõtlejaid on minu arvates egoistlik ja rumal.
...
Aga kes või mis ummistas siis meditsiinisüsteemi? Ega ometi mitte need inimesed, kes meie "rohkeid ja ahistavaid " piiranguid üle lasid? Naerukoht...

Mis aga puutub vabal maal õigusesse oma meelt avaldada, siis selleks on meil kogu aeg olnud õigus. Vahepeal lihtsalt kuni kahekaupa;) Ning sedasama tsitaati olen ma siinsamas teemaski juba kasutanud. Mis muu hulgas tähendab ühtlasi minule õigust oma arvamust avaldada. Millega ülejäänud sootsium nõustuma ei pea. Nagu mina ei pea nõustuma nende arvamusega, kuid avaldada seda peavad nemad saama. Kuniks tuleb Kotkas ja meid kõiki siit Armeenia raadiosse kupatab ....

Jagan arvamust, et "vabad hinged" peaks oma otsuse eest vastutama. Kas just nii drakooniliselt, kui üks eelkirjutajatest soovitas, aga siiski peaks nad komplikatsioonide tekkimisel esmalt peeglisse vaatama ja mitte "ahistavalt riigilt" teenuseid ootama.

Kordan oma varasemat mõtet, et kuradi kahju on rootslaste selgrootusest. Nad oleks ikka pidanud oma küünilise eksperimendiga lõpuni minema ja oleks paarikümne aastaga olnud selge, kas eksis maailm (valides viiruse mahasurumise ja piirangute tee) või nemad (kes jätsid kõik vabalt hulpima). Maakera jaoks oleks Rootsi tee olnud selgelt parem: vananev populatsioon oleks saanud tugeva tagasilõikuse, samuti oleks hukkunud nõrga tervisega nooremad. Inimpopulatsioon oleks sellest väljunud (kui ikka oleks...) tugevamana. On pakutud, et vähemalt veerand oleks ellu jäänud.

Aga rootslastel ikkagi polnud mune...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Kult
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: E Dets 10, 2012 7:42 pm
Asukoht: Roela

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas Kult »

Seda arutelu lugedes näen mina selgelt kahte osapoolt, mida võiks iseloomustada nii: "kelle leiba sa sööd, selle laulu sa laulad". Riigiteenistujad(minu loogika kohaselt) soovivad neilt inimestelt kelle maksudest nende palgad ja maksurahad tulevad veel rohkem õigusi ja raha ära võtta.
Tulebki lollidelt erasektoris raha ära võtta ja riigiteenistujatele juurde panna, sest nemad on ju kuulekalt nõus sellega mis ette öeldakse.
Meditsitsiinisüsteemi ebaefektiivsuses tuleb ikka süüdistada neid kes seda juhivad ja on süüdimatud.
Kui juba võtta riigi/riigifirmade efektiivsus ette siis Utah kaevandused, Jordaania, Estonian Air ja Nordica jne. kuhu kuluvad/kulusid muinasjutulised summad maksumaksjate(erasektori) raha. Nende summade eest oleks meil tasuta hambaravi ja saaks terve hunniku haiglaid ehitada vajadusel ja meditsiinitöötajatele väärilist palka maksta.
Enda arvamuse omamine ei tohiks tähendad riigivastasust.
5I65692
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas v6sa »

Kult kirjutas:
R Juul 09, 2021 4:27 pm
...
Kui juba võtta riigi/riigifirmade efektiivsus ette siis Utah kaevandused, Jordaania, Estonian Air ja Nordica jne. kuhu kuluvad/kulusid muinasjutulised summad maksumaksjate(erasektori) raha. Nende summade eest oleks meil tasuta hambaravi ja saaks terve hunniku haiglaid ehitada vajadusel ja meditsiinitöötajatele väärilist palka maksta.
...
Vat hakkab tulema - need asjad on konkreetsete inimeste egotripid meie kõigi raha eest. Tuletame meelde, millise bande toetajate hulka need kuuluvad ja kes on selle juhikohta täitma tõstetud praegu.

Lisame siia RMK, Eleringi ja Eesti Energia kasumile orienteerituse ning arusaamatu montstrumi nimega RKAS.

Säärane "ratsa rikkaks pööbli arvelt" suhtumine on probleem, mitte koroonapiirangutele või liikluseeskirjadele vilistajatele määratud trahvid.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas LR90 »

Ja mis sellel kõigel Politsei omavoliga pistmist on?
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas honkomees »

jaan mmc kirjutas:
R Juul 09, 2021 9:48 pm
...seisukohta, et omamaist tööjõudu napib ...
tööjõust pole ju puudu, aga see tööjõud ei taha tööd teha ja eriti kvaliteetselt teha ning rasket, tüütut, ebameeldivat tööd, ikka lastakse üle jala. Lüpsjate ja loomatalitajatega on ammu põud, eestlane ei tule sellele tööle, ikka kontorisse. Palk peaks olema vist suure firma juhatuse esimehe omaga võrdne, siis vast mõni tuleks ka ...
Maale on praegu elama jäänud/kolinud igat sorti boheemlased, töötegijaid pole. Linnaelust ei oska väga kaasa rääkida.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas honkomees »

v6sa kirjutas:
R Juul 09, 2021 4:24 pm
....
Jagan arvamust, et "vabad hinged" peaks oma otsuse eest vastutama. Kas just nii drakooniliselt, kui üks eelkirjutajatest soovitas, aga siiski peaks nad komplikatsioonide tekkimisel esmalt peeglisse vaatama ja mitte "ahistavalt riigilt" teenuseid ootama. ...
Vaktsiinivastastel oleks ju üks variant veel, isoleeritud vaktsiinivastaste ühiskond/kogukond, mis ei oma mingit suhtlust normaalsete inimestega, koligu eraldi Robinsoni saarele ja tulgu seal toime, sj mõtlen ma kõiki neid ajudeta tüüpe, kes oma lastele vaktsiine ei lase teha ja igat sorti nakkushaigusi seeläbi levitavad, noh tuberkuloos jne jne, mitte ainult Covid19
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
raulex
Fitting 44"
Postitusi: 429
Liitunud: L Nov 29, 2008 9:01 pm
Asukoht: Harjumaa,Loo.

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas raulex »

honkomees kirjutas:
R Juul 09, 2021 11:27 pm
jaan mmc kirjutas:
R Juul 09, 2021 9:48 pm
...seisukohta, et omamaist tööjõudu napib ...
tööjõust pole ju puudu, aga see tööjõud ei taha tööd teha ja eriti kvaliteetselt teha ning rasket, tüütut, ebameeldivat tööd, ikka lastakse üle jala. Lüpsjate ja loomatalitajatega on ammu põud, eestlane ei tule sellele tööle, ikka kontorisse. Palk peaks olema vist suure firma juhatuse esimehe omaga võrdne, siis vast mõni tuleks ka ...
Maale on praegu elama jäänud/kolinud igat sorti boheemlased, töötegijaid pole. Linnaelust ei oska väga kaasa rääkida.
No aga Soomes ju teevad eestlased ka rasket tööd,vaevalt patriotismist Soome riigi vastu.
Kui suudetaks täna maksta töömehele 80-90 prossa Soome palgast siis ei läheks keegi neist laevaga üle lahe tööle.
Järgmiseks peaks teenused kah olema 75-85 prossa Soome hindatest, et näiteks töökoja omanik kah kasumit teeniks.
Pikemas perspektiivis on muidugi veel keerulisem, robotid võtavad paljud rasked tööd üle. Noortel polegi mõtet õppida kaduvaid erialasid.
Robottraktorid, robotlaod, automaatkassad on juba täna olemas, tõsi praegu veel kallid ja kohmakad
Nissan Terrano ja Nissan Terrano koll.
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Politsei omavoli (maailmaparandamine)

Postitus Postitas ahto42 »

Ma miskipärast ei usu, et enamus, kes ummistas meditsiiniasutused, olid kõik maskivastased. Tõsi, neid oli, aga mitte, nagu siin hõisatakse.

Oma last mitte vaksineerida lubavat vanemat, et tohiks ka kohe sõimama hakata. Äkki on seal nt mingi sügavam põhjus, kui lihtsalt lamemaalisus. Minu poisil avastati, et tal on allergia ühe peatselt manustatava vaktsiini koostisosa suhtes. Oma murest allergoogiga rääkides, saime vastuseks, et oi, see väike asi ei tohiks midagi mõjutada jne, tehke kasvõi mitu süsti.
Perearstiga rääkides, siis tema ütles, et äkki ikka igaks juhuks jätaks vahele.
Lisaks, mida kisendab vanem, kes on oma lapse ära pookinud. Tema laps on ju kaitstud.


Tasuta arstiabist loobuma õhutajatel, teen siis ettepaneku üldse loobuda meie haigekassast, sest miks peab mittesuitsetaja maksma kinni suitsejaja ravi, tervislik toituja rämpsuõgija diabeedi ja muust ülekaalust tulenevate probleemide ravi.
Vorst vorsti vastu igalpool.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”