maakera neelab

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: maakera neelab

Postitus Postitas LauriJ »

Üks foorumi kasutaja on kombainiga offroadi läind tegema :D
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: maakera neelab

Postitus Postitas v6sa »

Kohatu iroonia - kombainiga teelt väljas ju sõidetaksegi. 8) Ning arvestades sel aastal jagatud sademete hulka, siis saab katkitõmmatud kombaine üsna palju olema. :cry: Kaalub see kolakas ju palju, aga on üsna õrnake.

Küll tasub kõrva taha panna konksmultilifti kasutamine: tugev ja ühtlane tõmme üles.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: maakera neelab

Postitus Postitas honkomees »

põllud on pehmed jah. Sai just mu maa peal ühe suvepäevad peetud elik natuke tasuta tööjõudu ekspluateeritud. Kartuli võtsid suvepäevalised üles ja põkal probleeme polnud. Aga üks noorsand otsustas oma 4x4 bussikesega suunduda üle sel aastal külvatud heinamaa - 10 m järel käisid 4 ratas ringi ja liikumine lõppes. Palusin tal siis mõtetu tegevus lõpetada, et mitte maad rohkem rikkuda ja oodata kuni ma ta välja tõmban - polnudki tugevalt kinni.
P.S. Tegevusjäljed tallati jalakestega võimalikult tasaseks, nii et ega ma väga ei pahanda.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: maakera neelab

Postitus Postitas Landy »

Landy kirjutas:
R Sept 05, 2014 1:21 pm
Maakera neelab ka kaeramootoriga liikureid:
http://tartu.postimees.ee/2910283/mulka ... vaks-kinni

P.S. Keegi kunagi väitis,et hobune pidi parema läbivusega olema kui maastur. Tutkit!
Järjekordne tõstus, et suur klirenst ja pidev nelikevdu ei aita alati läbivusele kaasa. Hobine taas maastikul kinni:
https://lemmikloom.delfi.ee/artikkel/94 ... salt-ringi
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”