Iganenud stereotüübid!?

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Iganenud stereotüübid!?

Postitus Postitas totu »

Vaatame heldinult üle Soome lahe ja õhkame härdalt- tahaks ka põhjamaaks saada. Selles: http://uudised.err.ee/v/valismaa/5d8d1e ... üdrukuteks ...valguses oleks täitsa tore olnud koolituda haridussüsteemis, mille poole pürgime. Tegelikult on puudu veel ainult üks pisiasi- tuleb rangelt keelustada riietus- pesu- ja tualettruumide jagamine seksistlikel alustel.
Huvtav, millise kehaosaga selliseid kavasid kujundatakse? Aju see küll olla ei saa. Või saab?
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Iganenud stereotüübid!?

Postitus Postitas Landy »

Naabrid Rootsis on selle probleemi lahendanud:
http://w3.ee/openarticle.php?id=1615959&lang=est
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 808
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

Re: Iganenud stereotüübid!?

Postitus Postitas holari »

Appi!!!!

Olen ammu aru saanud, et maailm kisub selliseks, nagu mina jamteised normaalsed inimesed ei sooviks. Mul on suurim hirm oma väikese poja pärast, et millist maailma tema peab kogema. Ma ei saa aru, kes neid mõtteid genereerib ja miks on seda tarvis. Ma lähen näost siniseks ja täpid tulevad peale, kui kõige peale mõtlema hakkan, mis asju meie ümber tehakse. Laevad, liitlasväed, kooliharidus, pagulased, eesti riigi valitsus, imelikud otsused, keegi ei vastuta, Parts, Palo, Rõivas jne. Kuigi tõele au andes, on meil kõigil olnud samad võimalused, aga saan aint kritiseerida

Lähen magama, et enam sellele mitte mõelda.

H.
Kasutaja avatar
TarviR
Rock Crawler
Postitusi: 671
Liitunud: E Mai 23, 2011 11:59 pm

Re: Iganenud stereotüübid!?

Postitus Postitas TarviR »

Tehakse jah kõikmõeldavat jubedust ja maailm läheb vastuvõetamatus suunas. Aga minule ei jõua kohale, kelle ja mille huvides. Alati saab kõigest toimuvast keegi kasu ja seepärast siis suunab asju. Nii ka need kõnealused arengud ei toimu iseenesest, millekski on kellelegi seda jama vaja.
Aga vaat mina sellest aru ei saa, kes neist väärastustest kasu saab ja mis põhiline, kuidas?
D4D+R6+V6
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Iganenud stereotüübid!?

Postitus Postitas totu »

jaan mmc kirjutas:Aga vaat mina sellest aru ei saa, kes neist väärastustest kasu saab ja mis põhiline, kuidas?


Iga kolonisaatoriga kaasneb ajupesu või uus maailmavaade-religioon. Nii oli ristirüütlitega, nõukogude korraga ja on ka praeguste kolonialistidega. Kogukonnalt tuleb võtta tema kultuur, tõekspidamised ja nii murda toimiv süsteem, et panna see tööle uue süsteemi huvides.
Kasu seisneb resurssides, territooriumi hõivamises, jne.
Antud teema läheb tänase kolonisaatoriga vastuollu, neil soorollid hästi paigas ja omasooiharus taunitud (pigem võrgutavad mägedes lambaid). Tüdrukud koolis ei käi ja naine/naised ostetakse, kui raha ei ole siis röövitakse ja kui röövida ei julge, jääbki ainult lammas. Ehk on tegemist alateadliku rassi säilitamise metoodikaga, tekitame ühiskonnas võimalikult palju, islamile mittevastuvõetavaid, tendentse- ehk veavad oma tagumikud mujale?
Tehtud, mõeldud.
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”