Draakonid ja suure ratta mehed

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4653
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas uputaja »

Madlobster kirjutas:
uputaja kirjutas:Kõik nõrganärvilised daamed võivad enese lõdvestuseks keeva veega klistiiri teha ja siis edasi mõõgelda.

Üldises plaanis on halvasti kasvatatud siledakoorseid karvajalgu igas sektoris. Ka 4x4 maailmas piisab ühest Muuvistaarist, et kõik teised ümberringi ebamugavust tunneksid ja kiunuma kukuksid :D
Ega su endagi sõnavõtud daamede hinge jõulurahu süsti :D
Põlegi eesmärk. Märsilohistajad satuvad sellest kohe kenasti paanikasse. Eemalt ilus vaadata :D


PS: Mulle ka jahimehed ei meeldi. Kujutavad ette, et ounivad metsa ja põldu, päikest ja vett. See kah mingi selline erivajadustega inimeste sektor.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
t4nel
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: T Juun 02, 2015 8:06 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas t4nel »

Ah nad ruigavad praegu, sest nende põssade vabakasvatus lõpetatakse ära :D

Ja Madlobster, sa ei oska ju ise ka lugeda(või aru saada). Või on hoopis jõuluärevus meeletult suur ning validool otsa saanud :mrgreen:
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4476
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

uputaja kirjutas:PS: Mulle ka jahimehed ei meeldi. Kujutavad ette, et ounivad metsa ja põldu, päikest ja vett. See kah mingi selline erivajadustega inimeste sektor.
Toredaid mehi on kh
On käidud iks korduvalt meil klubisse kaarte toomas kuhu on kenasti ära märgitud sihid mis palutakse korralikult segamini sõita, et seal võsa ei kasvaks mis kütiliini segab.

Tähendab - ilma off-roaderiteta jääb maailm paari aastaga suhteliselt seisma
Situme hinge kõigile - ja suht tasuta :bg
tartuoffroad.ee
5581340
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2441
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas v6sa »

puhvel kirjutas: Aga herr v6sa ehk valgustab mis häda nendel teede ääres olevatel lumevaaludel on ?
Kui seal all taimed kannatavad, peaks ju tore olema, sest suvel jälle häda ja tarvis niita neid teeääri.
PS Põllumajandusest pole ma pädev sõna võtma.

Või jutt mingitest üle põllu lükatavatest "teedest" :roll:
Teema on niikuinii pekkis, mingu siis kaugemale. :blend

Jutt käis põldudest. Põllul kasvab mingi kultuur. Talvel siis talivili.

Igasugune lund tihendav toimetamine seab alla jääva taimiku halvemasse seisu, kui puutumata lume all oleva. Rukis talub säärast vägivalda hästi, nisu kehvemini, oder ja raps kipuvad ära surema. Eesti rammusast 45 tuhandest ruutkilomeetrist on taliviljade all < 1 %... Peaks ju ülejäänud 99 % pealt leidma sõidumaad... :roll:

Heintaimed on vastupidavamad ning ega praegu loomakasvatajad saaginumbrit väga taga aja. Kuigi mõni kaugemale arenenu juba võiks... Seda on kah jämedalt 1% pindalast.

Pelgalt purustatavad "põllud" arusaadavalt sellest tegevusest oluliselt ei kahjustu. Kui just rööpaid sisse ei sõideta. Kah umbes 1 % pinnast.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2441
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas v6sa »

Madlobster kirjutas: ...
Mine ja võta metsamehel ja põllumehel pekki keeratud ja lagastatud tee pärast nööbist kinni. Irw ät kosmos.
Sa võid endal kannad rakku joosta ei suuda sa ühelegi metsafirmale nõuet tee taastamiseks peale suruda või põllumehele pasakoristuseks harja pihku.
Mul pole nii palju vingumise soont sees, et iga asja peale igal pool kaeblema joosta. Eriti veel teades, et see kuhugi ei vii.
...
Ega foorumis ongi kergem vinguda. :lol: Selmet tegelikul sitapeal kõri pihku võtta.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1289
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas honkomees »

MahviaDeTyrk kirjutas:... Miski ilge arusaam on neil, et lased kusagilt pukist vindiga nii 300m pealt sia maha ja siis oledki võll jahimees.
Andke krt loomadele kah võimalus elada ...
No annaks sulle püssi kätte ja vaataks, kas saad 300m pealt sea surmavale tabamispiirkonnale elik võrkpallile pihta. Igatahes need jahimehed, kes seda suudavad, on kõvad mehed, mina mitte - mu kaugeim tabatud seapõrsas oli 190 m.
Ja egas laskmisoskus polegi tähtis, kõva p e r s e on tähtis koos kannatlikkusega. Istuda seal pukis nädal aega iga õhtu, et ära oodata vajalik loom, minu tervis (loe selg jm valutavad kohad) seda tegema ei kutsu. Seda lolli, kes puki alla sõitma tuleb, nuhtleks häämeelega küll. Eriti neid KV tobukesi, kes vist oma kaarditundmises arvavad, et söödakohale viivad autojäljed on metsa läbiv tee ja siis oma Unimoge seal söödaplatsil ümber väänavad.
Palju mõnusam on loomale juurde jalutada, pole nad nii ettevaatlikud midagi, kui linnarahvas arvab.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4476
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

honkomees kirjutas:Ja egas laskmisoskus polegi tähtis, kõva p e r s e on tähtis koos kannatlikkusega. Istuda seal pukis nädal aega iga õhtu, et ära oodata vajalik loom, minu tervis (loe selg jm valutavad kohad) seda tegema ei kutsu.
Siis on pukk vale koha peal :idea:
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas TiitR »

Huvitav tähelepanek, et mingi aeg tagasi sai siin ka TORK rahvale metsasaadusi pakutud, küll põdravorsti ja metssea konserve. Ostjaid olid palju, keegi ei vingunud, et kui kaugelt või mis eetikaga see siga sinna karpi sai?
Oma eetilise jutu panin juba eelmisesse postitusse kirja, ei hakka kedagi ses suunas enam harima, tundub selline Don Quijote tegutsemisena kurikuulsate tuulikute vastu.
Huvitav on ka see, et mina hoidsin oma suu koomal, kui vaieldi 6lk. suur ratas vs. väike ratas, kuna metsas käin muu hobi korras, kuid maasturiga offroadi tegijad tahavad hirmsasti jahti juhatada? :roll:
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Movistar »

Teeme nüüd nii,et jahist ja laskmisest rohkem siin teemas ei räägi.
Olen ka ise jahimees aga jahijutud jäävad jahile või jahifoorumisse.
Muidu pean hakkama teemat poolitama.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas TiitR »

Movistar kirjutas:Teeme nüüd nii,et jahist ja laskmisest rohkem siin teemas ei räägi.
Olen ka ise jahimees aga jahijutud jäävad jahile või jahifoorumisse.
Muidu pean hakkama teemat poolitama.
Nõus. Seda pakkusin ka lehekülg tagasi :wink:
Kusjuures, kui seda Silverbeasti taaskäivitasiet ja pildile jäid, siis kummikud, riided ja Jägermeister panid mind seda jahimehe värki arvama.
Viimati muutis TiitR, K Dets 23, 2015 8:40 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Movistar »

Draakonid ja suured rattad olid algne teema.
Seal andke mõtetele tuld :D
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Praks1 »

Teema tehti, et vanasti oli kõik hea, nüüd halb.
Järeldus:hea oli siis, kui sai krooniga maksta ja polnud veel draakoneid tootma hakatud.
Pahad on need kellel Meh vints, kuigi seda toodeti 100 aastat enne draakonit.
Seega ulmeliselt naljakas teema, lubati õli tulle valada, aga valati vist veits rohkem, kui lõke kannatas ja tulemus ikaldus.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Movistar »

TiitR kirjutas:
Movistar kirjutas:Teeme nüüd nii,et jahist ja laskmisest rohkem siin teemas ei räägi.
Olen ka ise jahimees aga jahijutud jäävad jahile või jahifoorumisse.
Muidu pean hakkama teemat poolitama.
Nõus. Seda pakkusin ka lehekülg tagasi :wink:
Kusjuures, kui seda Silverbeasti taaskäivitasiet ja pildile jäid, siis kummikud, riided ja Jägermeister panid mind seda jahimehe värki arvama.
Tähistasin edukalt möödunud jahti ja SB käivitamist.
Ega ma kaine peaga ei julgenud sinna garaazi minna ka. :D
Kotkas ja Metsis võivad hammustada.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas TiitR »

Movistar kirjutas:
TiitR kirjutas:
Movistar kirjutas:Teeme nüüd nii,et jahist ja laskmisest rohkem siin teemas ei räägi.
Olen ka ise jahimees aga jahijutud jäävad jahile või jahifoorumisse.
Muidu pean hakkama teemat poolitama.
Nõus. Seda pakkusin ka lehekülg tagasi :wink:
Kusjuures, kui seda Silverbeasti taaskäivitasiet ja pildile jäid, siis kummikud, riided ja Jägermeister panid mind seda jahimehe värki arvama.
Tähistasin edukalt möödunud jahti ja SB käivitamist.
Ega ma kaine peaga ei julgenud sinna garaazi minna ka. :D
Kotkas ja Metsis võivad hammustada.
Edukaid asju tulebki tähistada ja seda igal rindel 8)
Kasutaja avatar
Alllu
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: T Dets 16, 2014 9:30 am
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Alllu »

Ega siin foorumis ainult uputaja movistar jne kes on mehhanilist vintsi vedanud ongi ainult offroadi mehed. Ülejäänud võivad kõik ennast streetrace.org kasutajaks teha ja seal oma dragonid joonele panna. Kõik on nii palju lõvikonservi söönud et ei jõua seda pärast välja sittuda.
Y61 GU4 matkakas & TerranoPatrol võistluseks
Vuran Offroad Team - Vuran.ee
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”