Avastamata OFF-ROAD paradiis Tallinnas

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
priitlahema

Avastamata OFF-ROAD paradiis Tallinnas

Postitus Postitas priitlahema »

Milleks kulutada aega ja raha off-road võistluspaiga loomiseks kui see on olemas!
Tänu erinevate linnavalitsuse tänavaehitusstrateegiatele on säilitatud algupärasena teelõik Tallinnas Lasnamäel Sinimäe tn ja Peterburi mnt. vahel mida üritavad ka diletandid kasutada.
Kindlasti võib sarnaseid igapäevaliiklejatele unustamatuid sõiduelamusi pakkuvaid tänavaid ja teid veel leida.
Pakun idee OFF-ROAD klubi võiks sellised tähelepanuväärsed kohad oma protektsiooni alla võtta. (samuti nagu "kaitseb" muinsuskaitse muuhulgas ka käest ära lastud puitmaju, lubamata vaesemat sorti omanikul midagi oma äranägemise järgi taskukohast ette võtta).
Võiks korraldada sarkastilisi üritusi: Tänavale kinni jäämata läbinud kõige madalama kliirentsiga autojuhile andauhinnaks 8h tastuta vastuvõtuaega Säästva Arengu või kommunaalameti vabalt valitud kabinettides vabal valikul ja koguses kurta muresid ja nõuda lahendusi koos tähtaegadega.
Kutsuge ka Edgar kohale, rahvale rõõmuks.
Kopereeruda võiks ka Põrnika (või mõne samalaadse)tegijate klubiga, foor, raudteeületuskoht ja trammipeatuse rajamine läks neil ju korda.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

kuram, see on parim idee mida ma viimasel ajal kuulnud olen

WORD!

:D
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Idee mega hea!!!! :-)

Sattusin eile sealt sõidukaga läbi sõitma ja tuvastasin , et seal tegutsenud mingi linnavalitsuse liiklusmärgifetishist, kes lasknud paigaldada hunniku "veoautode sõidu keeld" märke!!
Ju keski arvas, et liig kõrge kliirensiga autode peale pole mõtet funi raisata :-)

Btw, muidu märgipaigaldajate lemmikmärki "naised teel" ei pannud tähele.
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”