Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1956
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: M:Elu raske - osta kanepist vahatatud köis

Postitus Postitas Maasturid »

seroi kirjutas:
Modedel tööd palju jne, jätke see "kuulutuses puudub asukoht ja kontakttelefon"- seire ära ja ongi kohe vähem vaja modereerida. Ja ma ei usu, et sellest hirmus läbu kohe siis tekiks.
Kindlasti ei kao need asukoha ja kontakttelefoni nõuded siit foorumist ostu-müügi teemast kuhugi ja kes seda kuidagi täita ei suuda peavad sellest privileegist siin loobuma.
Olles ise 10+ aastat siin foorumis erineval moel kasutaja(abistaja) olnud pooldan igati neid reegleid ja vist eelmisel aastal sai räägitud ühe teise autofoorumi moderaatoriga kes ka samad kriteeriumid peale minu jutu ärakuulamist kasutusele võttis.
Lihtne näide:
Keegi müüb mingit mulle sobivat varuosa mida kiiresti vajan aga ühtegi kontakt aadressi ega telefoni numbrit ja hinda kuulutusele lisatud pole.Küsin seda postitusega ja vahel saab sinna 2-3 päeva või nädalaga mingi vastuse.
Teine teema on müügi rubriigis olevate asjade saadavuse, hinna ja seisukorra päringud mida on väga tüütu lugeda.Selleks ongi kuulutuse juures erinevad kontaktid mille kaudu müüjaga otse ühendust
võtta.
Ja jälle oleks moderaatoritel oluliselt lihtsam ja foorum mõttetust mulast prii.
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas Ax »

Tom, vaata lause ehitus üle. Moded tõmbavad kummi vinna :wink:
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”