Natuke virtsa taas..

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas CaveMan »

Maanteeameti e-teeninduses on olemas selleks võimalus "Sõiduki võõrandamisest teatamine". Kasutage seda, et masinad ei jääks teie nimele rippu.
Vabandust off-topicu pärast aga kui ma teatan võõrandamisest aga uus kasutaja oma nimele ei vormista, siis kes jääb omanikuks?
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas TiitR »

CaveMan kirjutas:
R Juun 26, 2020 5:19 pm
Maanteeameti e-teeninduses on olemas selleks võimalus "Sõiduki võõrandamisest teatamine". Kasutage seda, et masinad ei jääks teie nimele rippu.
Vabandust off-topicu pärast aga kui ma teatan võõrandamisest aga uus kasutaja oma nimele ei vormista, siis kes jääb omanikuks?
Kui sul rahad käes, siis savi ju. Sina enam omanik pole ja mingeid lisakohustusi ka ei kaasne. Kui uus omanik tahab järgmist ÜV-d teha, siis küll ta enda nimele vormistab ja kui auto jääb vaid metsa hulkuma, ilma ÜV ja kindlustuseta, siis vist jääbki õhku rippuma või siis kui peaks kusagil pollarile vahele jääma, siis küll asi lõpuni aetakse (misiganes see lõpp siis ka poleks).
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas puhvel »

Ei ülevaatuse tegemiseks küll ei pea omanik olema.
Mul 2 sellist jeepu, mis pole minu nimel.
XC 70
ako1
Mudder
Postitusi: 87
Liitunud: K Sept 05, 2012 7:35 pm

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas ako1 »

CaveMan kirjutas:
R Juun 26, 2020 5:19 pm
Maanteeameti e-teeninduses on olemas selleks võimalus "Sõiduki võõrandamisest teatamine". Kasutage seda, et masinad ei jääks teie nimele rippu.
Vabandust off-topicu pärast aga kui ma teatan võõrandamisest aga uus kasutaja oma nimele ei vormista, siis kes jääb omanikuks?
Sel juhul ARK lihtsal kustutab auto ajutiselt registrist. Endisel omanikul muretu põli. Kui uus omanik tahab sellega legaalselt liigelda. peab ta selle ise arvele võtma
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Natuke virtsa taas..

Postitus Postitas TiitR »

puhvel kirjutas:
R Juun 26, 2020 8:33 pm
Ei ülevaatuse tegemiseks küll ei pea omanik olema.
Mul 2 sellist jeepu, mis pole minu nimel.
Jah, 1 etapp jäi mu jutus vahele...mnt kustutab jah ajutiselt registrist sel juhul.
Vasta

Mine “Häbinurk”