Võsareporter -> miks mitte enam appi minna -> tervisej

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

marguss
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: R Mär 05, 2004 11:56 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marguss »

xcv kirjutas:aga Landy.
Mul oli seal ka teine link, kus oli pikem arutelu.
Kui seda natukene sirvida, ja ma arvan et sa oled seda teinud, siis tead, et nii mõneldi mehel lagunes auto.
Jr autol tuli ja tiib, mingil tüübil läks isegi länkari sild.
See võiks nagu piisav põhjus olla.
Ega offroadi kogu mõnu pole auto kriimudeta-mõlkideta-tervena hoidmises. Teeb muidugi meele mustaks kui midagi jukerdab või katki läheb keset kõige huvitavamat rada, aga see ei takista järgmine kord veel hullemasse kohta ronimast 8)
aadu
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: T Mär 18, 2003 9:43 pm
Asukoht: Tallinn, Õismäe; Helsingi, Lassila
Kontakt:

Postitus Postitas aadu »

Tuli ja tiib läks minul, st. länkaril. Tänaseks on tuled ees ja laupäevasele võistlusele registreeritud. :driving Tiiva koputan peale võistlust sirgemaks ;-)
Ei tundu ju, et ma seda Uaz-i päästmist niiväga põeks. :lol:
Jr läbis seekordse katsumuse puhtalt ja pestult(s.t. märjalt).
Siinne seltskond ei tegele romutamisega aga hea offroad on hinnas ja kui selle käigus auto natuke viga saab, siis tuleb järelikult kas enda sõiduoskusi või auto võimekust parandada :D
Ja järgmine kord jälle üritada :yupikaye


Loe ikka teema ise läbi, enne kui viitama hakkad.
Mingi tüüp aadu :mad:
Ei takista vallid, ei takista kraav...
Kaarel Puk; Turist; võistkond Lendorav; :driving ; Sõitis Uunoga Ümber Eesti 1999
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

xcv kirjutas:aga Landy.
Mul oli seal ka teine link, kus oli pikem arutelu.
Kui seda natukene sirvida, ja ma arvan et sa oled seda teinud, siis tead, et nii mõneldi mehel lagunes auto.
Jr autol tuli ja tiib, mingil tüübil läks isegi länkari sild.
See võiks nagu piisav põhjus olla.
Kallis XCV, palun ära vassi faktidega! Kas sa olid sel korral G-trassil? Ei olnud, mina olin. Sulistasin jäätükkide seguses vees ja poris ning loopisin külmetavate käte kiuste suuri jääkamakaid selle sama LC eest ära. (seepärast polnud mul mahti sellest ka pilti teha) JR auto jäi jumala terveks, sest väike ja tubli LC tegi jäälõkumise töö ära. Jah üks tule klaas läks katki ja tiib sai muljuda. Silla lagunemiset ei te küll midagi.

Et asja olemus sulle selgemaks saaks, siis kohtume järgmine kord metsas ja lasen sul ka tunde samades tingimustes "mürada". Äkki muudab see veidi juttu.
Viimati muutis Landy, N Nov 16, 2006 3:14 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
xcv

Postitus Postitas xcv »

Minu vabandused :D
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Võsareporteri teema jätkuks...

Tulevik võib kellegile selles appitulijate nimekirjas tuua kõne Võsapetsilt palvega midagi kuskilt välja sikutada :twisted:
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

ma tuletaksin meelde rahvajuttu karjapoisist kes hüüdis hunt

nt olen inimene kes alati kui on võimalik võtan ja vean hääletajaid - kuid miski eriliselt haige mõte on mu meelest korraldada hääletamisvõistlusi - kui tee ääres on hulgim inimesi hääletamas - ma paar tk. võtan peale ja siis selguks et tegemist on miskite võltsabivajajatega siis sellised ma ilmselt veaksin küll sügavale metsa annaks tappa ja teeks tühjaks

Eks ilmselt hakkaks ikka jubedalt stta ventikasse pilduma ka siis kui keegi helistab ja kutsub metsa appi aga siis selgub et seal on hunnik kaameramehi ja reportereid kes lihtsalt tahavad teada et kas ma tulen

Kui sellist eksperimenti teha siis peavad kaamerad olema pikkade objektiividega kusagil kaugel nii et neid üles ei leia :)
tartuoffroad.ee
5581340
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”