Must pesu Vol. X

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas laqkaraza »

.
Pilt
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas kala »

.
Viimati muutis kala, E Mai 14, 2012 8:52 pm, muudetud 1 kord kokku.
56157755
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas kala »

.
Viimati muutis kala, E Mai 14, 2012 8:53 pm, muudetud 1 kord kokku.
56157755
Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas laqkaraza »

kala kirjutas:
laqkaraza kirjutas:.
mis su postitusega juhtus?
Mina ise muutsin selle ära, kuna seal sisalduv info oli põhjendamatu.
Pilt
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas rommi »

kala kirjutas:Mis siin ikka muud on kui isiklik vimm eelneva 2 aasta suvesõidu pärast,2010a oli öölaulupidu+ peakorraldaja tütar ärkas vales telgis ja 2011 aastal sama jama + jama tegi veel suuremaks see kui üksmees otsustas kirvega muusika kahjutuks teha.
...
kala kirjutas:See on siin foorumis alati olnud,et herr hulkur on natuke õrnahingeline ja kõik mis sinna poole või tema pihta tuleb,siis see ka kustutatakse. Sellega peab lihtsalt leppima nagu landy typodega.
No aga loogiline ka ju, see õigus ongi modedel! Mäletad kui Arto minu äsja müüdud autot invakohal pildistas ja avalikku häbiposti tõmbas? Kurat, ma oleks ka ju selle teema kohe ära kustutanud kui mul võimalik oleks olnud, aga näe minu peened näpud seda tegema ei ulatanud ja siiani ripub teema üleval. See selleks ja mul polnudki nagu eriti võimalust õigesti käituda. Teil oli aga see raudselt olemas kui vähem oma ööelu detaile siin kirjeldaksite ja oleksite proovinud korraldajatega parem vaikselt ära leppida! Hetkel minumeelest jätkate ikkagi õli tulle kallamist ja vaevalt seepeale korraldajaid väga kotib, kui te lätti sõitma lähete. Nende laagriööd on ju rahulikumad ja tütre pärast ka vähem peavalu :)

mul nagu vahet pole kuidas keegi kellegagi läbi tahab saada aga no üldiselt sooviks ikka vähem õelust ja rohkem vendlust!

peace,
rommi
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas kala »

Ise seda teemat siia ei teinud ja movistar samuti mitte,järelikult keegi kolmas tahtis selle suurema kella külge panna.
Poleks võistluse ametlikule kodulehe minu nime ülesse läinud,oleks see meie vahele jäänud,siis oleksin selle proovinud lahendada mõistlikult kokku saades ja ehk oleks mingi kompromissigi äkki saanud,ning poleks mina siia ebameeldivat postitust postitanud,ehk nii öelda õli tulle valanud. Seda sai tehtud sel hetkel ka meelega,rohkem põhjuseid ei hakka välja tooma,las mõni asi jääb ka enda teada.
Mõlemad osapooled oleks saanud paremaid käike teha.
Kustutasin siit teemast enda postitused ise ja mul pole musta pesu mida pesta ega loputada,ning selle teema võiks üldse sulgeda,aitab sellest saagimisest.
Eks aeg näitab mis saama hakkab.
Ps! Sain valesti aru,et isand Hulkur moovi postituse ära kustutas,vabandused õela postituse eest.
56157755
Kasutaja avatar
inseneer
Legod Varuosadest
Postitusi: 2560
Liitunud: N Nov 18, 2004 3:14 pm
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa 534O8157

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas inseneer »

Aitab siis juba sellest.

Ma tahaks ikka verd ka näha. Vanasti olid duellid valitud relvadega ja puha. Olen isegi korra ühe korra pidanud malet mängima sõna otseses mõttes, tüli lahendiks. Valige siis relvad ja minge sõtta. Vähem möla, pikem samm.
I. Nikker, rikutud alates 2001 +372534O8157
http://imedepold.ee/
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Movistar »

TanelV kirjutas:
Huvitav lugemine , väga imelik käitumine korraldajate poolt ma ütleks :roll: ja mind kui uut ja rohelist offroad alal siis sellised lood kus niimoodi avalikult peedistatakse kedagi, küll väga hästi ei mõju mõttele et võiks ehitada pühapäeva auto millega saaks ka võistlemas vahest käia . Aga mis siin minust olen loll ja algaja alles aga paha maik ikkagi asjal juures ju . :roll:
Ära seda kindlasti nii üks ühele võta.
Ei ole see Eesti offroad nii mäda midagi ja ei ole ka need korraldajad nii halvad midagi.
Nagu siin varem ka mainitud,siis niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi.Ma tean ka,et mul on suht tihti oma arvamus igast asjast ja peab tunnistama,et see iga kord ikka ei ole see kõige õigem. Ei tegele korraldajad ka sellega,et osavõtjaid järjest vähemaks jääks.Millegipärast neid osades klassides paraku jääb vähemaks ja mõni teine täieneb hoopis.See on aga hoopis teine teema.
Igaljuhul on need uued tulijad ,kes ka reaalselt rajale jõuavad, saanud alati positiivse vastuvõtu osaliseks ja see seltskond,kes ainult arvutiekraanitaga offroadi sõidab saavad üldjuhul kriitikaga üle valatud ( vt.kasvõi Maasturiga Taisse teemat )
Jutu lõpetuseks,et ehita oma pühapäeva auto valmis ja tule sõitma.
HM Racing Team
TanelV
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 31, 2012 12:27 pm

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas TanelV »

Movistar kirjutas:
TanelV kirjutas:
Huvitav lugemine , väga imelik käitumine korraldajate poolt ma ütleks :roll: ja mind kui uut ja rohelist offroad alal siis sellised lood kus niimoodi avalikult peedistatakse kedagi, küll väga hästi ei mõju mõttele et võiks ehitada pühapäeva auto millega saaks ka võistlemas vahest käia . Aga mis siin minust olen loll ja algaja alles aga paha maik ikkagi asjal juures ju . :roll:
Ära seda kindlasti nii üks ühele võta.
Ei ole see Eesti offroad nii mäda midagi ja ei ole ka need korraldajad nii halvad midagi.
Nagu siin varem ka mainitud,siis niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi.Ma tean ka,et mul on suht tihti oma arvamus igast asjast ja peab tunnistama,et see iga kord ikka ei ole see kõige õigem. Ei tegele korraldajad ka sellega,et osavõtjaid järjest vähemaks jääks.Millegipärast neid osades klassides paraku jääb vähemaks ja mõni teine täieneb hoopis.See on aga hoopis teine teema.
Igaljuhul on need uued tulijad ,kes ka reaalselt rajale jõuavad, saanud alati positiivse vastuvõtu osaliseks ja see seltskond,kes ainult arvutiekraanitaga offroadi sõidab saavad üldjuhul kriitikaga üle valatud ( vt.kasvõi Maasturiga Taisse teemat )
Jutu lõpetuseks,et ehita oma pühapäeva auto valmis ja tule sõitma.

Hea kuulda et kohe peksa ei saa :lol: , tegelikult eks püüan varsti ikka mingi vana patroli käkerdise koju vedada ja eks siis paistab kui kiirelt ehitus/taastamine läheb ja millal kuhugi rajale jõuan (aga tulen kindlasti), seniks kulgen vaikselt lc ja osalen sellega mõnel softimal üritusel . Ja eks mul see haagise teema ka hinges , vb üritan selle ennem valmis saada , eks peab kalkuleerima , ega rahakott pole ju põhjatu .
Edu kõigile offroad meestele ja eks kunagi ikka rajal näeme :bg
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas hulkur »

Tundub, et selleks korraks on kogu s__t ventilaatorist läbi käinud...
Kasutaja avatar
Arto
SuurPäälik
Postitusi: 1245
Liitunud: N Sept 09, 2004 8:45 pm
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Arto »

Tegin ettepaneku toodud teema veel kord avada kahele mõtteavaldusele.
Esimene neist on siin:

Kahju, et see asi siin foorumis ja offroaderite vahel on selliseks läinud kuid nüüd arvan, et on aeg lõpetada auru kulutamine mõtetustele mis ei vii meie ala kuhugi ning annan teada, et edaspidi kulutame oma energia koos Hardoga selleks, et maasturisõit Eestis kestaks ning muutuks paremaks!
Arto Künnapas, Ratturid meeskonna roolikeeraja , maasturisõltlane alates 2004.
MB230GE, Nissan Navara, Volvo TGB1314
offroad.ee
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Movistar »

Käesolevaga annan ka mina teada,et igasugused mittevajalikud vaidlused Artoga on leidnud oma lõpu ja proovime edaspidi keskenduda muudele ja oluliselt tähtsamatele asjadele,mis ala edasi arendaks ja üldse kõigile paremini mõjuks .

Minupoolest võib selle teema nüüd uuesti lukku panna kuna pesu tundub juba päris puhas olevat .

Hardo
HM Racing Team
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”