Miks tolereerib EAL ebapädevaid võistlustekorraldajaid??!!

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
Oliver
offroad on külm, pime ja vastik
Postitusi: 442
Liitunud: T Dets 20, 2005 4:02 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Miks tolereerib EAL ebapädevaid võistlustekorraldajaid??!!

Postitus Postitas Oliver »

Lugupeetud EAL 4x4 Alakomitee liikmed,

Minu nimi on Oliver Sults, olen võistleja aastast 1999 ning klassis TR-3 sõidan selle loomise hetkest.

Minu küsimus on lihtne: miks te lubate korraldada karikasarja võistlusi inimestel, kes ei oska rahaga ringi käia, ning kes on aastate jooksul süstemaatiliselt (tundub, et lausa kartellikokkuleppe raames) tõstnud võistlejate osalemistasu ebanormaalselt ning talumatult kõrgele?

Leidsin internetiavarustest, ühest foorumist (www.atv-sport.net) teema "Avo Sultsi mälestusvõistlus 2010" (http://atv-sport.net/viewtopic.php?f=25 ... &start=150 seda saab lugeda siis, kui endale kasutajakonto luua ja sisse logida), kasutaja boob finantsanalüüsi, mis näitab, et: a) EAL4x4AK karikasarja võistlusekorraldajad on ebapädevad b) teenivad korraldamisega raha c) mõlemad eelpoolmainitud.

Väidetavalt on ühte 4x4AK sarja etappi võimalik korraldada ca 9000 kroonise eelarvega. Minu arvutused näitavad, et ASMV 2010 korraldajad teenisid selle aasta võistlusega vähemalt 150 000-160 000 krooni puhast kasu.

Ma ei kavatse tolereerida olukorda, et võistleja peab alluma survele ning nuumama võistlustekorraldaja-hakatisi või nende erahuve! Mulle ei ole vastuvõetav asjaolu, et EAL 4x4 AK karikasarja võistlusi korraldavad inimesed, kes ei oma projekti- ja finantsjuhtimise kogemusi ning korraldavad laus laristamisi!

Mida kavatseb EAL 4x4 AK ettevõtta?

Lisan ka väljavõtted selguse huvides:
Pilt
Pilt

Lugupidamisega,

Balti karikasari 2007 I koht
EAL 4x4 AK karikasari 2006 III koht
FULDA 4X4 Off-Road karikasari 2005 I koht
Eesti 4X4 Off-Road Karikasari 2005 I koht
Eesti 4x4 offroad karikasari 2004 IV koht
Baltic Cup 2004 II koht
4x4 Off-Road Cup 2003 III koht
4x4 Off-Road Cup 2001 I koht
4x4 Off-Road Cup 2000 I koht
Oliver Sults, TR3, 20 aastat võidu- ja lõbusõite
Orienteerumiseks vajaliku arvuti leiad siit: https://supervivent.eu/offroad
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Postitus Postitas helar »

lugesin teema läbi mitmekordselt...
läks veidi käest?
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Kui päris aus olla,siis mina poindile pihta ei saa :roll:
HM Racing Team
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Huvitav mida Boob selle sõnavõtuga seal foorumis taotleb, tal oleks ilmselt mõtekas siin seletust anda. Tundub eht eestlasliku kiusu ajamise ja augu kaevamisena.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Ma oskaks selle peale küsida ainult seda, et kuidas puutub võistluse korralduse finantspool EAL 4x4 Alakomitee huviorbiiti?

Antud teemas on tegemist minu isikliku arvamusega ning igasugune finantsanalüüs põhineb minule teadaolevatel umbkaudsetel summadel ning oma kogemustel.

Minu jutu mõtte peamine point antud asjas on kirjas väljatoodud esimese postituse lõpus ning teise postituse esimeses lõigus.


Samas aga kuna teema juba püstitatud on, ehk peaks tõesti küsima kas võistluse osavõtutasud on EAL 4x4 Alakomitee poolt kehtestatud (ei oma sellekohast infot) või ongi tegemist kartellikokkuleppega?
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

boob kirjutas:Ma oskaks selle peale küsida ainult seda, et kuidas puutub võistluse korralduse finantspool EAL 4x4 Alakomitee huviorbiiti?

Antud teemas on tegemist minu isikliku arvamusega ning igasugune finantsanalüüs põhineb minule teadaolevatel umbkaudsetel summadel ning oma kogemustel.

Minu jutu mõtte peamine point antud asjas on kirjas väljatoodud esimese postituse lõpus ning teise postituse esimeses lõigus.


Samas aga kuna teema juba püstitatud on, ehk peaks tõesti küsima kas võistluse osavõtutasud on EAL 4x4 Alakomitee poolt kehtestatud (ei oma sellekohast infot) või ongi tegemist kartellikokkuleppega?

Ma saan aru, et inimestel on õigus omale arvamusele ja on õigus ka seda välja öelda. Aga ma ei saa aru sellest, kui inimene ainult arvab, siis ta ju tegelikku olukorda ja fakte ei tea, siis miks ta ei küsi, nendelt kes teavad?

Ja miks esitatakse oma sõnavõtte sellises vormis, et asja mitte süviti tundvale inimese jääb su arvamuse põhjal mulje, et sa Tead, mitte ei arva.

Ja mis selliste kirjutiste mõte on? Ilmselgelt teisi halvustada, ise võites mida, populaarsust?

See on piimapuki poliitika.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Hea küll, ei hakka ennast siinkohal õigustama ega oma arvamust kaitsma...

OLIVER SULTS NING KÕIK EAL 4X4 ALL VÕISTLUSTE KORRALDAMISEGA SEOTUD ISIKUD, KES ENNAST ANTUD TEEMAST PUUDUTATUNA TUNDSID.
PALUN VABANDUST OMA EBAPÄDEVA NING HALVASTI SÕNASTATUD KIRJUTISE PÄRAST!
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”