kellelgi Taketis head tutvust ei ole?
Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, hulkur, kala, ennukas, Daniel, Moderators
kellelgi Taketis head tutvust ei ole?
taket myys piduriketta mis oli algusest peale k6ver, aga t6estada ei suuda ja soovitavad uuesti rahakotti kergendada. Keegi Taketis tutvusi ei oma, et saaks sõnumi _viisakalt_ edasi anda, noh, ma mõtlen nii et ehk annaks enne ilusti rääkida kui nurga taga sama kõvera pidurikettaga haiget tegemiseks läheb?
daff
daff
Ei tea küll, mis firmaga on tegu ning millisest summast jutt aga iga normaalne firma, kui talle piisavalt pinda käia, leiab pahatihti, et lihtsam on kaup väljavahetada, kui kliendiga lõputult ja pidevalt jagelda (korralik firma vahetab jupi, kui firmal tegelikult asjas süüd polegi), et oma tööd edasi teha!
Niisiis: Kui asi seda väärib ja Sinul õigus kah on, soovitan - käi ja "koti" neid (muidugi väärikalt) ja seni, kuni viimaks tüdinevad Sinust!
Niisiis: Kui asi seda väärib ja Sinul õigus kah on, soovitan - käi ja "koti" neid (muidugi väärikalt) ja seni, kuni viimaks tüdinevad Sinust!
Taketi kliendisõbralikkusest olen nüüd tagantjärge nii mõndagi kuulnud, aga noh, oma viga. Probleem ongi selles, et summad ei ole nii suured, et oleks m6tet enda aega ja n2rve kulutada.. (ca 1000 kr ketas). Lihtsam on uus osta ja firmanimi meelde jätta, et teinekord sama reha otsa ei astuks. Ja ehk õpib keegi teinegi minu vigadest. Tuletan siis meelde, firma nimi on "Taket". Myyb igasugu B kat paska, vist p6hiliselt jaapani päritolu autodele..
bregs,
daff
bregs,
daff
Mnjah...Mõned nädalad tagasi omastasin Taketist 4L60E automaatkastile hõõrdekettaid. Hind oli ikkkkkkkaaaaaa meeegggggaaaaa kirves. Aga kiirelt oli vaja ja polnud midagi eriti valida. Ainuke mälestus, mis minul nendega on, on see et palju häid asju on kohe olemas aga hirmsa kirve eest ja paljud vennad leti taga on ka suht tsohnud. Seega tunnen sulle südamest kaasa daff... R.I.P.
+372 5028488