Suhtumine offroad'i

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Suhtumine offroad'i

Postitus Postitas tarmo »

Kuidas suhtuvad teie lähikondlased, sõbrad, töökaaslased jne sellesse, kui kuulevad, mis hobiga meiesugused mudasõbrad oma aega "raiskavad"?

Minuni jõudnud kommentaarid ja arvamused tutvusringkonnast, kes minuga koos metsas pole käinud, on tavaliselt olnud küll sellised, et olen nendearvates vist mingi poolearuline :roll:
Inimestele ei taha mitte kuidagi pähe mahtuda see kui keegi VABATAHTLIKULT auto mutta ära uputab. Kahjuks võib selline arusaam varem või hiljem ka konflikte kaasa tuua (on olnud juhuseid, kus tingimata arvatakse, et ega ma siin metsavahel muidu ei sõidaks, kui ma siia prügi ei taha maha pilduda jne). :evil:
Õnneks leidub inimeste hulgas ka meeldivaid erandeid 8)

Kui tavalisest autorallist veel aru saadakse, siis offroad on kuidagi väga kummastav ja samas millegipärast tihti ka taunitav teema...
Aru võib saada muidugi sellest kui tõesti loodust kuritarvitatakse (ja päris puhas pole sellest patust, ma arvan, keegi meist), aga enamasti liigutakse ju siiski mööda teid, mitte ei kablutata sihitult metsas ringi.
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

kõik inimesed kes on minuga esimest korda metsa kaasa tulnud on olnud umbes sellise suhtumisega,et ahh vahet ple võib ju minna,aga siis pärast on see,et millal jälle metsa saab :D
Nagu üxpäev näitasin emale ja isale kohaliku metsa ilu ja nüüd mutt soiub,et lähme metsa ja sõida sealt mäest veel korra ülesse :lol:
STG44
Mudder
Postitusi: 53
Liitunud: R Jaan 14, 2005 9:57 am
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas STG44 »

alati võib ju linnas 45 km/h tunnis sõita, käia 8-17 tööl, õhtul telekat vaadata ja muidu halli elu elada. Ja kui 60-selt oled halvatusega voodis, siis mõtled et kurat küll oleks oma ajal möllu teha!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

STG44 kirjutas:alati võib ju linnas 45 km/h tunnis sõita, käia 8-17 tööl, õhtul telekat vaadata ja muidu halli elu elada. Ja kui 60-selt oled halvatusega voodis, siis mõtled et kurat küll oleks oma ajal möllu teha!
Eksid!
Keskmine Eesti mees teeb 8:00-01:00 tööd ja seda kahel kohal. Lapsed lähevd pätiks kätte, ning nine jätab selle peale maha. Mees saab 40 a. esimese infarkti sellest.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Kristallitükk
Off Roader Wannabe
Postitusi: 42
Liitunud: R Veebr 11, 2005 1:29 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristallitükk »

Suhtumine sõltub ikka kõrvalvaatajate aju mahust ka. Meiesuguseid mudafännidest raharaiskajaid õnneks tekib rohkem ja rohkem juurde:)
Lõpuks hakkab äkki inimestel kahe kõrva vahel koitma, et looduses on mõnna ja eriti mudas:)
Get Nitrous and ARB, keep pushing buttons till You make it!
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Mis siin ikka...enamus peab sind debiilikuks ja arvab et muidu ei oska oma isadust tõestada kui autole suuri rattaid alla keerates.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Kristallitükk
Off Roader Wannabe
Postitusi: 42
Liitunud: R Veebr 11, 2005 1:29 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristallitükk »

Nu ja olgem nüüd ausad, siis enamusele see ju mõninga kehaosa pikenduseks ju ongi irw :hihi:
Get Nitrous and ARB, keep pushing buttons till You make it!
jlx
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Dets 29, 2004 6:49 pm

Postitus Postitas jlx »

Kristallitükk kirjutas:Nu ja olgem nüüd ausad, siis enamusele see ju mõninga kehaosa pikenduseks ju ongi irw :hihi:
Võib olla tõesti,kuid enamus neist siin lehe peal sõna ei võta.Mõni erand siiski paistab olevat :wink:
WhiteLion
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: N Aug 18, 2005 12:11 am
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas WhiteLion »

Hmm... mul siis vedanud. Enamus tuttavaid vaatavad metsas käikude peale positiivse pilguga. Poolearuliseks pole meid veel peetud. Pigem on vastupidine efekt. Mitte ei või väga valjusti kraaksuda, et meil metsa minek plaanis, kui see peaks juhtuma siis on kohe masin rahvast pungil täis :lol:
Paha on aga see, et enamus neist kardavad muda. Leiab vaid mõne üksiku kes pirtsutamata mudasse plartsatavad ja vabatahtlikult käsivintsiga vintsima lähevad. Seepärast võtamegi ainult asisemaid tegelasi metsa kaasa :wink:
Kasutaja avatar
Tony
Rock Crawler
Postitusi: 648
Liitunud: L Mär 08, 2003 7:42 pm
Asukoht: Harjumaa, Tutermaa

Postitus Postitas Tony »

ei nu mis seal suhtuda: enamus ei sa aru sellest, et mis mõnu saab tunda kui sa õdakuti garaashis poole ööni taod, klohmid, keevitad, vannud ja igast muid vigureid teed, et järgmine päev "löögi valmis" olla 8)
Lisaks sellele, pese end palju tahad ikka haised mõnda aega õli, bensu ja diisli järgi.

Nad ei oska aru saada, et milleks on vaja vabatahtlikult seda kõikke teha. Nende arusaam auto remondist on "kuskil jalga kõigutada ja kohvi juua".
Ainuke mis aegajalt tunnustust tõstab on see, et kui neil oma autoga mingi jama on siis küsivad häbelikult, et kle tony mis võib viga olla kui .....

Õnneks on oma naine sellest aru saanud, et autot ei ole mõtet alati kuhugi kalli raha eest remonti viia, vaid nii mõnegi asja saab ise ära teha.
Ja et see on minu hobi, ma ei peedista teda kui ta mingite oma "lollustega" tegeleb :)

Mis puudutab metsas ja mudas käimist, siis sinna tahavad peaaegu kõik kaasa tulla ja kui ei mahu siis pika ja kurva näoga tagant järgi vaatavad mis moodi me :driving

Best
Tony
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

well ... minuarust hulkuri footnote kirjeldab piisavalt suhtumist . ...


K
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Ain
Fitting 38"
Postitusi: 244
Liitunud: L Jaan 08, 2005 11:18 am

Postitus Postitas Ain »

Mul pere toetus ja hool taga. Naine tunneb lihtsalt muret, et üle ei pinguta, füüsiliselt. Naisel ja tütardel samamoodi õigus sõitmas käia. Eelmine nädalavahetus tahtis ämm oma küllatulnud sugulastele üht kaunist poolsaare tippu näidata. Enne muda ronisid välja ja läksid jala, et autot mitte mudaseks teha. Sõitsin siis üksi läbi. Tagasiteel püsisid kõik seespool ust. Said aru, milleks sellist autot vaja, ikka metsa ja mutta.
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

ma kirjeldaks enda naise suhtumist alltoodud lingiga:

http://www.pilt.ee/view/494262/

:P
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

ei noh, nüüd läheb naistega kõvatamiseks... :lol:
http://nublu.lahe.net/gallery/jaanisoit2005/DSC01626
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

erik kirjutas:ei noh, nüüd läheb naistega kõvatamiseks... :lol:
Kui nii siis nii! 8)
http://www.mk.ee/galerii/ernatrophy2005/078_G
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”