Elektrihuntide "kangelasteod"

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4654
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Postitus Postitas uputaja »

Ütleks paar positiivset sõna kah nende liinipuhastajate kohta : Maakodus jookseb el liin läbi metsatuka 50 m . Liini all oli a la 3-4 m lepavõsa . Enne lõikamist helistat jne . Koik oli ok, puud lõigati täpselt nii , nagu peab ja pärast tassisid vanad veel võsa hunnikusse kah , ainult põletada ei viitsinud . :wink:
Leidub ka mõistlike tegelasi. :!:
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

kiiking kirjutas:Tervist eraomanikud ja selle pühaduse kaitsjad. :D
Lugedes teemat http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=9489 siis kas keegi tundis huvi, kellele see maa kuulub, mis üsna korralikult ää songiti. Tegemist vist liinialusega ja peale Teie külaskäiku on elektrimeestel veel raskem oma tööd teha.
Eks see tõde ikka on kahepalgeline kallid eraomanikud! :D
Sõnumitoojat paluks mitte maha lasta.
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

yanekk kirjutas:
kiiking kirjutas:Tervist eraomanikud ja selle pühaduse kaitsjad. :D
Lugedes teemat http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=9489 siis kas keegi tundis huvi, kellele see maa kuulub, mis üsna korralikult ää songiti. Tegemist vist liinialusega ja peale Teie külaskäiku on elektrimeestel veel raskem oma tööd teha.
Eks see tõde ikka on kahepalgeline kallid eraomanikud! :D
Sõnumitoojat paluks mitte maha lasta.
Ma usun, et Niva ja Luaz'i rööpad nüüd ehk ülemõistuse läbimatuks seda kohta ei muutnud :lol:
Kirjaoskamatu pähkel
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Päkapikk kirjutas:
yanekk kirjutas:
kiiking kirjutas:Tervist eraomanikud ja selle pühaduse kaitsjad. :D
Lugedes teemat http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=9489 siis kas keegi tundis huvi, kellele see maa kuulub, mis üsna korralikult ää songiti. Tegemist vist liinialusega ja peale Teie külaskäiku on elektrimeestel veel raskem oma tööd teha.
Eks see tõde ikka on kahepalgeline kallid eraomanikud! :D
Sõnumitoojat paluks mitte maha lasta.
Ma usun, et Niva ja Luaz'i rööpad nüüd ehk ülemõistuse läbimatuks seda kohta ei muutnud :lol:
Kuna Niva ja Luaz kaaluvad kokku samapalju kui jeebu,siis kõige suuremad jäljed jätsin ilmselt mina :oops:
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

:D Vahel läheb paremini, kui esialgselt planeeritud ütles mees, kui sussiga kassi visates sai ämmale pihta. Aga vahel lähevad asjad lihtslat p..sse hoolimata sellest, et tahtsid hästi.
Juhtub kõigiga ja seepärast ongi sallivus üks peamisi andeid, mis laseb kõigil elada.
Ma loeks selle vaidlemise teema nüüd enda jaoks lõppenuks aga huvitavaid juhtumisi igasugu asjameeste tegemistest võiks siia ikka kirjutada. :lol:
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

HUH,hea et niigi läks,kartsin et Urmas saadab kurjad elektrionud mulle koju :cry:
Kasutaja avatar
kiiking
Julgeb Organiseerida
Postitusi: 477
Liitunud: L Jaan 06, 2007 10:15 pm
Asukoht: Viimsi-Mähe
Kontakt:

Postitus Postitas kiiking »

yanekk kirjutas:HUH,hea et niigi läks,kartsin et Urmas saadab kurjad elektrionud mulle koju :cry:
Siis poleks ju kellegagi vaielda, kui kõik pimedas istuvad. :D Palju neid erageneraatoreid ikka siis on. :D
Urmas Laansalu
5211589
kiiking@neti.ee
www.kiiking.com
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

kiiking kirjutas:
yanekk kirjutas:HUH,hea et niigi läks,kartsin et Urmas saadab kurjad elektrionud mulle koju :cry:
Siis poleks ju kellegagi vaielda, kui kõik pimedas istuvad. :D Palju neid erageneraatoreid ikka siis on. :D
Mulle meenub üks jutt, mille rääkis JV kõige legendaarsem automaatik. See oli EE elektrikust, keda ei lastud baari. Kättemaksuks lülitas vennike baari toite alajaamast välja. See tegevus oli läinud töökoha maksma.
Kirjaoskamatu pähkel
Martiini
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: E Aug 18, 2003 3:30 pm
Asukoht: Harjumaa, Pikaveski

Postitus Postitas Martiini »

Juhtusin olema asjaosaline 24. augustil ühel viimaste aastate suurimal Põhivõrgu avariil kus 220 KILOvoldi tross maha potsatas. Tõstukitega oli vaja ronida kollendavasse viljapõldu. Töödejuht ja peremees said kaubale, peremees lööb kulud kokku ja arve PV-sse. Kas ta arve ka saatis, ma ei tea. Mõistlikud mehed olid. Lõpp hea, kõik hea.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Lugedes neid põnevusjutte, kuidas punaseid maju vägivaldselt valgete kilpide külge kruvitakse või kuidas mõõtjad segamisi aetakse (kujutan ette, Jaak, kuidas Su naabrist taat/memm küünlavalgel oma pinssi jaotas, et kõiksepealt el. arve, siis 10 pakki makarone..., peris kahju hakkas tast), aga arumaisaa, miks minuga nii põnevaid asju kunagi ei juhtu. Meie ühes linna- ja kahes maaelamises on EE või JV küll igati korrektselt käitunud. Alati on ette helistanud või muud moodi teada andnud. Vaid üks kord ilmus Saaremaal varahommikul uksele onu, kes lootis vist üllatada ja milleski vahele võtta, aga polnud millega võtta.
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

OHH,saaks sinna Peipsi poole ka mõne hea vooluonu.Enamus enda muljed on küll kehvad,nende onudega.
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Postitus Postitas krunnn »

Ka paarlugu, võibolla läheb nati teemast mööda ja pikaks aga:

1. Uus näitude el.kilp jäi aeda sisse, kokkuleppel EE, (ma laisk ei viitsi 100m maha käia, et näite vaadata:-). Ühel ilusal sügisõhtal tulen koju, teen värava lahti ja valvurpeni lidub rõõmsalt nagu alati ringi, mingi mänguasi vms. hambus. Algul ei pannud nagu tähele kaltsu, mis hambus penil, kuna mängimiseks taksiga vahest mingi vana pluusi vms. lasen neil lõhki käristada, aga kui teise koera toast välja lasin, siis jäin vaatama,et mingi imelik sinakas kirjadega riidetükk. Minu mäletamist mööda olid esimesd tähed EM ja mingi osa logost. Pärast selgus, et mingi näidu-vaatajatont arvas, et tuleb pohuilt aeda (Aed 1.7m kõrge ja lukusti 1,5m kõrgusel) ja teeb mis tahab, aga kui oli väravast sisse hakanud tulema siis mõni arvas vastupidist:-). Nüüd helistatakse ette 3 - 4 päeva ja lepitakse aeg ilustasti kokku. Väraval on ka hoiatus, et eravaldus ja kuri koer.

2. EE palganud jälle mingid mammid näite kontrollima ja kuna värav oli lahti jäänud väidetavalt, või tegid nad seda ise, ei tea,aga
ma suure peniga ujumas ja kaasa taksiga kodus, ning siis sai üks mammi kahjuks taksi käest aias pureda, kuigi silt on väraval, oli ikka vaja keset õue sõita ja hakata ringi kakerdama. Ma helistasin EE ja küsisin, et miks ei helistata ette kuna mul on mob.tel.nr ca 10a. sama ja peale seda helistavad ka mingid lisa kontrollid ilusasti ette.

P.S ei ole kumbki koer agressivne kui pereliige kõrval, või kui on külalsiega tutvust teinud koos pereliikmega, väike laps võib suure koerale haiget teha kogemata ja see vingatab ja läheb eest ära ja mängib edasi, taks on nagu taks ikka.

Aga lõpetuseks üks häädmeelttegev jutt:
3. Mõned aastad tagasi, suure vihmaperioodi ajal, kukkus el.posti otsast kurepesa alla(koristades tuli 1,5*2,75 tikitreila oksi ja mudru täis, mingi 500kg vähemalt vedrude järgi) . Õnneks 3 poega juba kakerdasid lennta ringi ja aegajalt tulid kodu kaema. EE-le olin teinud kirja ka kurepesa kohta ja alltöövõtja helistas nädal ette ja EE tegi kirjad jne, vist isegi töö juurde meilile.
Tegemist siis EE alltöövõtjaga, ja uut alajaama paigaldades pandi uus ka õhuliin puitpostidega. Sättisid nad vana betoonposti nati kõrvale püsti ja paar vanemat töömeest panid lisa traaversi risti lisaks(kui see oli nüüd õige sõna ikka) ja põimisid veel traadist aluse ka, et kurel parem pesa teha, no ma ei jõudnud imestada ja kiitisin vanasid ka. Ainuke jama et puurmasina õlipump andis saba ja õli voolas maha, aga ka see eemaldati koos pinnasega järgmine päev.

Kured on käinud plagistamas ja mõned oksadki toonud aga veel ei ole pesa meisterdamiseks läinud, eks ma pean ise kurgedele ette näitama:-))
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

414 AVM kirjutas:Lugedes neid põnevusjutte, kuidas punaseid maju vägivaldselt valgete kilpide külge kruvitakse või kuidas mõõtjad segamisi aetakse (kujutan ette, Jaak, kuidas Su naabrist taat/memm küünlavalgel oma pinssi jaotas, et kõiksepealt el. arve, siis 10 pakki makarone..., peris kahju hakkas tast), aga arumaisaa, miks minuga nii põnevaid asju kunagi ei juhtu. Meie ühes linna- ja kahes maaelamises on EE või JV küll igati korrektselt käitunud. Alati on ette helistanud või muud moodi teada andnud. Vaid üks kord ilmus Saaremaal varahommikul uksele onu, kes lootis vist üllatada ja milleski vahele võtta, aga polnud millega võtta.
Tilk tõrva jms. blaa-blaa.
Eks neid toredaid näiteid ole kah, N. EE postipuuri vennike käis vabast tahtest kraavist välja tõmbamas, kenad noored näitsikud käivad näitu kontrollimas jne. lisaks rõõm katkematu voolu üle kah. Aga kõik need seotud lihtsate inimeste ja töömeestega. Iga kord aga kui suurte päälike jutule peab minema, tuleb see: "võtame kilbi maha vä?" suhtumine ette.
il
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: N Dets 09, 2004 12:14 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas il »

Aastapäevad tagasi toimetas mul aia taga selline elukas. Masin kandis Leedu numbrimärki ja teenindava personali võis liigitada selle riigi mittekodanike hulka kuuluvaks.
Vahetati kõrgepingeliini isolaatoreid, vanad jäeti sinnasamasse vedelema.
Miski kuuerattalise kolliga üritati värava kõrvalt läbi sõita. Kuna see ei õnnestunud, siis ragistati pisut eemalt otse läbi võsa kohale.
Julgen arvata, et kui eramaa tähised oleks üleval olnud, siis paremal juhul oleks need lihtsalt püsti jäetud. Aktsioonist eelnevalt ei informeeritud.

Saemeeste tulekust teatati siiski ette. Neile oli antud korraldus liini koridori laiemaks teha, jaanuaritormi tagajärgede pärast.
Parema homse nimel tuli ohverdada osa kuusehekist. Tekitatud laga jäi mulle endale koristada.
Lähedalasuvas metsatukas toimunud langetustööd vaatama minnes avanes valus vaatepilt. Meetrise tüveläbimõõduga põlistamm oli veel enne elektriliinide leiutamist teinud mõne meetri võrra vale otsuse just selles kohas juuri ajama hakata. Liinideni poleks ta ka lähima saja aasta jooksul ulatunud, aga käsk on käsk ja saemehele mõtlemise eest ju ei maksta..

Arusaadav, et selliseid töid peab tegema. Aga sealjuures võiks rohkem mõelda, et kas just nii või on ka paremaid võimalusi.

PS. EE kiituseks peab ütlema, et klienditeenindus on tasemel. Asjaajamine on korrektne, katkestustest teatatakse alati ette ja planeerimata katkestuse korral on remondibrigaad esimese helistamise peale operatiivselt kohal. Aga koeri nad miskipärast kardavad jah.
militar
Off Roader Wannabe
Postitusi: 40
Liitunud: E Aug 20, 2007 9:23 pm
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas militar »

ega muud ei aita nende EE alltöövõtjate vastu kui pildike aiale "Jahipüss ja soolatops", mis on ka kõigile arusaadav ja sinna alla ka telefoni number!
uaz 31512 4wd 53-96-72-85
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”