RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Mrppo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Juun 01, 2023 3:15 pm

RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Mrppo »

Tere,

Panen siia kirja kerge ülevaate minu kogemusest sellise kohaga nagu RAGNAR Off-Road House (Off-Road House OÜ, eesotsas Ragnar Sarapuu).

Eelmise aasta ehk 2022 aprillis jooksis minu Range Rover Sport 2011 mootor kokku (väntvõll ilmselt, minuga juhtus see juba teist korda). LR Pesast soovitati kohta nimega RAGNAR Off-Road House. Niisiis saigi Ragnariga töös ja hinnas kokku lepitud, suur osa summast ehk 5000€ ette makstud ning auto Kiili Off-Road House juurde toimetatud.

Korralik asendusmootor pidavat neil kohe olemas olla ning esialgse kokkuleppe kohaselt lubati mai 2022 alguses mootorivahetus ära teha. Aga ei tehtud. Sealt alates tuli hoopis mitmeid lubadusi erinevate tähtaegade kohta stiilis, et “nädala-kahe jooksul läheb auto tõstukile”. Vaatamata paljudele lubadustele Ragnari poolt, et kokkulepitud tööd saavad teostatud, seda siiski ei tehtud. Möödus 11 kuud, kui Ragnar teatas selle aasta aprilli algul, et nad ikkagi ei ole suutelised antud mootorivahetust teostama ning lubas tagastada ettemakstud summa. Auto sai peale seda ka suht kohe nende juurest ära toimetatud (müüsin maha kui mittesõitev mootoririkkega).

Tänase seisuga ma seda ettemakstud 5000€ tagasi pole saanud. Möödas on ca 2 kuud, mille jooksul on Ragnari poolt tulnud küll igasugu lubadusi ettemaksu tagastuse osas, aga mitte ükski lubadus ei ole kuhugi viinud. Minu kõnedele ta ei vasta, e-maili või sõnumi teel saadetud järelpärimistele on ta vastanud väga harva, ajades lihtsalt mingit häma.

Eks igaüks teeb omad järeldused sellest, kui ausalt nad oma asju ajavad. Mina seda asja nii ei jäta ega lõpeta enne, kui olen oma raha tagasi saanud.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Landy »

-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
bushcraft
Mudder
Postitusi: 67
Liitunud: K Mär 04, 2015 10:29 am

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas bushcraft »

Mina lasin seal autole küljetorud raami külge panna. Töö läks küll kauem kui lubasid, sest Poolakate küljetorud ei olnud väga täpselt tehtud ja nende kinnitusi pidi painutama, et paika saada. Aga kokkuvõttes hiljem ise üle kontrollides olid korralikult ja hoolsalt autosse suhtunud, kõik poldid ja puutepunktid uuesti üle määritud. Tõsi, see on küll väga lihtne töö, erinevalt mootori remondist.
ULME
Mudder
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 09, 2012 9:37 am

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas ULME »

Samuti on Ragnar võlgu Ridala Maasturiklubile juba üle aasta ligi 1000€. Jagab ainult katteta lubadusi. Meie hinnangul on tegu totaalse võlgniku ja ebausaldusväärse mehega.
Seal kus lõppeb asfalt seal ootan sind kallis.

Vallo 53069913
Mrppo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Juun 01, 2023 3:15 pm

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Mrppo »

bushcraft kirjutas:
R Juun 02, 2023 11:58 am
Mina lasin seal autole küljetorud raami külge panna. Töö läks küll kauem kui lubasid, sest Poolakate küljetorud ei olnud väga täpselt tehtud ja nende kinnitusi pidi painutama, et paika saada. Aga kokkuvõttes hiljem ise üle kontrollides olid korralikult ja hoolsalt autosse suhtunud, kõik poldid ja puutepunktid uuesti üle määritud. Tõsi, see on küll väga lihtne töö, erinevalt mootori remondist.
Tänud info eest! Eks lihtsamaid töid ongi nad suutelised teostama. Aga tegelikult küsimus ei olegi selles, mis töid on nad suutelised tegema või mitte, pigem nende aususes ja usalduses.
Mrppo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Juun 01, 2023 3:15 pm

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Mrppo »

ULME kirjutas:
R Juun 02, 2023 12:52 pm
Samuti on Ragnar võlgu Ridala Maasturiklubile juba üle aasta ligi 1000€. Jagab ainult katteta lubadusi. Meie hinnangul on tegu totaalse võlgniku ja ebausaldusväärse mehega.
Tere,

Olen selle teemaga nüüd tõsisemalt tegelenud ning saanud mitmelt allikalt tagasisidet, et selline ongi Ragnari tavapärane käitumine. Ka minule on ta jaganud ainult tühiseid lubadusi. Kui on aega ja viitsimist, ehk kirjutad mulle lähemalt (PS teel), mille eest ta Ridala Maasturiklubile võlgu on. Ehk saame koos miskit ette võtta, et oma raha kätte saada? Tegu pole ju väikeste summadega..
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas puhvel »

Mis mõttes üldse ette makstakse ja veel 5000 :roll:
Mingi aeg lasin ühel WJ-l mootorit vahetada, hoopis teises kohas muidugi ja läks ilma igasugu ettemaksuta koos kasutatud mootori hinnaga üle 2000 tonni.
XC 70
Mrppo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Juun 01, 2023 3:15 pm

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Mrppo »

puhvel kirjutas:
L Juun 03, 2023 9:48 am
Mis mõttes üldse ette makstakse ja veel 5000 :roll:
Mingi aeg lasin ühel WJ-l mootorit vahetada, hoopis teises kohas muidugi ja läks ilma igasugu ettemaksuta koos kasutatud mootori hinnaga üle 2000 tonni.
Antud isendite ehk siis LR 2.7/3.0 tdv6 mootorivahetused (koos asendusmootoriga) ongi hinnaga ca 7..8000€.

Ma muidu niisama ei olekski ette maksnud, kui poleks küsitud, esitati ju ettemaksuarve. Ja muidugi olin ma kohe nõus suure osa ette maksma, sest kokkuleppe kohaselt Ragnariga lubati auto kiirelt korda teha.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas CaveMan »

Väga hea, et sellist infot jagatakse.

Küsiks üldisemalt enda harimise mõttes. Kas tänapäeval on tavapärane suuremate tööde puhul (mootori vahetus, keretööd vms.) ettemaksu küsida ja seda maksta või on see pigem haruldane?
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
Marmik
Mudder
Postitusi: 67
Liitunud: L Jaan 07, 2017 9:10 pm

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Marmik »

Tegelen samuti autoremondiga ja suuremate tööde teostamisel teen alati ettemaksuarve vajalike varuosade eest, sest arvan et keegi pole väga huvitatud nt 5000€ oma raha alla panema ja hiljem klient lihtsalt ei ilmu välja vms.
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas helar »

CaveMan kirjutas:
L Juun 03, 2023 1:39 pm
Väga hea, et sellist infot jagatakse.

Küsiks üldisemalt enda harimise mõttes. Kas tänapäeval on tavapärane suuremate tööde puhul (mootori vahetus, keretööd vms.) ettemaksu küsida ja seda maksta või on see pigem haruldane?
Kui klient on värske/tundmatu siis ei ole vaja pahaks panna. Mul ca kuus kuud üks x5 õuel. Tegime auto korda .Klient järele ei tule. Telefonile ka ei vasta. Ja õhus ei ripu kommiraha..
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas uputaja »

Me miski 1,5 aastat tagasi mõne vanema ettevõtjaga arutasime, et kui pikk see tähelend olema saab. Tundub, et väga mööda ei pandud :D

Rahast on muidugi kahju.

Ta sõidule reklaampluuside ja kaelapaelte tegija oli ka üle saatnud.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Landy »

uputaja kirjutas:
P Juun 04, 2023 9:36 pm
Me miski 1,5 aastat tagasi mõne vanema ettevõtjaga arutasime, et kui pikk see tähelend olema saab. Tundub, et väga mööda ei pandud :D
Seda minagi imestasin,kui ühelt poolt suuri uhkeid ruume ja teistelt poolt seda katvat "meeletult" proffessionaalse personali hulka vaadata.

Reklaam pritsib kanalites täeil rinnal peale:
https://www.facebook.com/ragnaroffroad
https://www.facebook.com/PatrickMotorsRacing
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Mrppo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: N Juun 01, 2023 3:15 pm

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas Mrppo »

Kahju, et varem antud isiku käitumismustrist ning "kangelastegudest" juttu pole veebiavarustes olnud. Või olen ma siis hoopis esimene ohver, kes on asja suure kella külge pannud. Mina oma raha 5000€ jätkuvalt Ragnari käest tagasi pole saanud.

Minuga suhtlemise on ta täiesti ära lõpetanud, olen talle saatnud korduvalt mitmeid meeldetuletusi, aga vastust ei tule. Tundub, et tal on sellest teemast täiesti ükskõik. Ka FB-s tema lehel olen jaganud postitustele mitmeid kommentaare meeldetuletusega võlg tasuda, aga need kommentaarid ta lihtsalt kustutab ära.
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: RAGNAR Off-Road House ausus ja usaldusväärsus

Postitus Postitas kalle211 »

Alguses kui Ragnaril oli hea töömees olemas sujus töö hästi. Aga siis hakkas vaikselt pihta viivitas töölepingu vormistamisega alguses väitis et tegelikult on ametlikult kõik registreeritud, lihtsalt ei ole aega lepingut teha olnud. Aga tegelikult ei olnud ta mitte midagi teinud. Siis loomulikult läks see töömees ära. Veidi aega oli tal mingi noor nokk tööl seal aga viimane ei osutunud eriti pädevaks sellel alal. Ja siis hakkaski see tramburai pihta millest siin teemas eelnevalt juba räägitud on.
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”