Diisli aktsiis

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaatorid: jr, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, hulkur, kala, ennukas, Daniel, Moderators

v6sa
I live off from the mud

Re: Diisli aktsiis

Postitus Postitas v6sa »

Järjekordne roosamanna senise info põhjal.

Majandusprogrammi ei näe. Aga meil on eluküsimus majandusprogramm, mis tooks meid välja odava allhanke nõiaringist.

Pragune kodulehel olev mull on vastuolulisi lubadusi täis: rohkem kiiremat riiki ja vähema maksukoormusega rohkem riigi teenuseid kodanikule. Kuidas see peaks meie universumis võimalik olema, ma ei tea. Aga nemad, näe, lubavad.

"Peakorterite maa" on ilus soov, aga selle nullib ära (iseenesest õigustatud soov) maksustada siinteenitud tulu väljaviimist. Sest nendesamade peakorterite riikimeelitamisega tegelevad ka kõik meie naabrid ja eeliseid meil pole.
Krusa, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
honkomees
True Off Roader!

Postitus Postitas honkomees »

v6sa kirjutas:
T Apr 06, 2021 9:47 pm
Järjekordne roosamanna senise info põhjal.

Majandusprogrammi ei näe. Aga meil on eluküsimus majandusprogramm, mis tooks meid välja odava allhanke nõiaringist.

Pragune kodulehel olev mull on vastuolulisi lubadusi täis: rohkem kiiremat riiki ja vähema maksukoormusega rohkem riigi teenuseid kodanikule. ...
Nii on, kõik on SD roosad kloonid, ainuke erim on EKRE ja teatud mööndusega Isamaa ... EKRE on minu valik ka, kuna omaaegse valimiskalkulaatori järgi olen äärmuskonservatiivne vasaktsentrist, ehk muidu ekreist kuid majanduspoliitiliselt tsutt vasakpoolsem.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
raulex
Fitting 44"

Postitus Postitas raulex »

Isamaa parempoolsed on jutu poolest OK. Tõenäoliselt jutuks see neil jääbki.
Kõigepealt on neil vaja Isamaa siseselt end kehtestada.
Kui Isamaa pooleks teha siis ei tule neil kummalgi poolel valimiskünnistki täis.
Uutesse erakondadesse ei usu üldse ja EKRE suutis seda veenvalt tõestada.
Suuga suur linn, kätega kärbsepesagi.
Nissan Terrano ja Nissan Terrano koll.
jaan mmc
I live off from the mud

Postitus Postitas jaan mmc »

Egas midagi, nautige siis nende asjalikke erakondade tegemisi, diislimehed. Tsiteerides klassikuid: ei noh siis pole muud kui kibe, kibe.
v6sa
I live off from the mud

Postitus Postitas v6sa »

jaan mmc kirjutas:
R Apr 09, 2021 3:11 pm
Egas midagi, nautige siis nende asjalikke erakondade tegemisi, diislimehed. Tsiteerides klassikuid: ei noh siis pole muud kui kibe, kibe.
Ja mida me peaks siis tegema? Ettepanek on?
Krusa, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
jaan mmc
I live off from the mud

Suu peaks lahti tegema ja vastumeelsust avaldama aga seda on eesti tuimadest inimeseloomadest palju tahta, lastakse endale pähe istuda ja kõik. Küll need vastavad ametnikud (kes ka modedele vahest kirjutavad) siin ka meelsust jälgivad ja hindavad aga sellise suhtumise peale antakse tagatoale rahulikult dabroo maksutõusuks. Ja isegi kui rahva arvamusest üle sõidetakse jääks fakt, faktiks, et tõusule oldi vastu aga mitut aktsiisitõusu vastast seisukohta siin näed? Õige, neid praktiliselt polegi. Pigem öeldakse, et eelmine valitsus ei teinudki midagi ja keegi pole nagu soodsamat kütet näindki.
See on tegelikult ikka hämmastav, et inimestel kes mõtlevad oma riigiga kaasa ainult valimistel, üldse veel valimistelegi assja on...
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler

Postitus Postitas ahto42 »

Kes tähele pani, siis kui vanem kaabu pukis oli, siis polnud viirust olemas, ja hanerasv käib küll. Nüüd, kui troonilt alla tulnud, siis kaagutab, et vajame kava, mitte mingit valget raamatut. Tatt ainult pritsib.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõukurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
v6sa
I live off from the mud

Postitus Postitas v6sa »

Kaabud kaabudeks, aga Euroopa kõrgeim aktsiis pole tõesti uhkuse asi.

Jätame selle meelde, kui järgmisel korral valimised tulevad! Sest kuniks meil on demokraatlik kord, siis on just valimised see koht, kus rahvas oma sõna ütleb. Just rahulolematud peavad oma sõna ütlema, rahulolevad (elik need, kel juba sissetulekut piisavalt) loomulikult soovivad olukorra jätkumist.

Vahepeal saab valitutele meelde tuletada läbi telefoni või e-kirja (kuivõrd kohtumine pole praegu väga mõistlik tegevus) oma muresid.

Prantslaste kombel tänavatel lolli mängida ja teiste vara rikkuda on lihtsalt lollus.
maksipoiss
Rock Crawler

Postitus Postitas maksipoiss »

Kuidagi väga vildakalt püstitatud probleem, jääb mulje nagu üritaksid nui neljaks eelmise valitsuse poolt kehtestatud ajutise aktsiisilangetuse automaatset tõusu uue valitsuse kraesse ajada. Ja põhilised huvigrupid on ju juba aegsasti hakanud asja ajama, et seda ei juhtuks. Peaasi et see aastaga nüüd maha ei käi.
jaan mmc
I live off from the mud

Sul jäi vale mulje.
Ma olen ka huvigrupp, st. tunnen huvi riigis toimuva vastu ja mh. selle vastu palju mind maksustatakse.
vreps
Got ARB and Nitrous?

Postitus Postitas vreps »

:evil: No nii, jõudsin ära näha kuidas siia foorumisse on ka djeelfi ja edasi (hetkel veel vist postimees) kaagutajate kommentaarium jõudnud. Kas tõesti mitte ükski koht ei võiks sellest s...st vaba olla? Aga eks nn. kaabude sõimamine on ju alaväärtuskompleksides vaevlevate indiviidide lemmiktegevus, saab ju kasvõi hetkekski tunda ennast palavalt ihaldatud näriliste kõrgemasse punti kuuluvana.IRW Mul on ka kodus kolm kaabu nimelist peakatet ja selleks,et pööblile meeldida ma soni kandma küll ei hakka. :lol:
v6sa
I live off from the mud

Postitus Postitas v6sa »

Elu murrab sisse;)

Kui segab, ei pea lugema. Kui keegi ei loe, siis sureb teema välja.

Kui mudatu mula Pealikku segama hakkab, järgnevad sanktsioonid :mrgreen:
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler

vreps kirjutas:
E Apr 12, 2021 11:00 am
:evil: No nii, jõudsin ära näha kuidas siia foorumisse on ka djeelfi ja edasi (hetkel veel vist postimees) kaagutajate kommentaarium jõudnud. Kas tõesti mitte ükski koht ei võiks sellest s...st vaba olla? Aga eks nn. kaabude sõimamine on ju alaväärtuskompleksides vaevlevate indiviidide lemmiktegevus, saab ju kasvõi hetkekski tunda ennast palavalt ihaldatud näriliste kõrgemasse punti kuuluvana.IRW Mul on ka kodus kolm kaabu nimelist peakatet ja selleks,et pööblile meeldida ma soni kandma küll ei hakka. :lol:
Pigem sõimavad kaabud neid, kes nendega sama arvamust ei oma
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõukurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
jaan mmc
I live off from the mud

Teema pole, kas kaabud või kaka või kes keda sõimab ja teie poliitilised eelistused ei huvita praegu üldse. Küsimus on kas pooldate aktsiisi tõusu? Teen otsa lahti: mina olen vastu aktsiisi tõusule. Suudab veel keegi poolt / vastu seisukoha välja öelda?
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler

Mina olen ka vastu, aga langus oli ajutine, seda ütles noorem Helme valitsuses olles. Nüüd peab kaka valitsus eelmise valitsuse otsuse tühistama.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”