toyota 4runner

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

toyota 4runner

Postitus Postitas smurhv »

terv.

aeg soetada uus masin. tahaks infot teada 4runnerite kohta. tean et leedust tuues jäävad nende hinnad päris mõistlikuks. kas ja kuidas saab sellele üldse sillatõstet teha ning kas metsas sõitmiseks on üldse heaks autoks? jutt käib bensiini mootorist aga võib ka keegi kes on targem tuua välja eelistused diislile.

aitähh, rene.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Re: toyota 4runner

Postitus Postitas 414 AVM »

smurhv kirjutas:terv.

aeg soetada uus masin. tahaks infot teada 4runnerite kohta. tean et leedust tuues jäävad nende hinnad päris mõistlikuks. kas ja kuidas saab sellele üldse sillatõstet teha ning kas metsas sõitmiseks on üldse heaks autoks? jutt käib bensiini mootorist aga võib ka keegi kes on targem tuua välja eelistused diislile.

aitähh, rene.
Järsku Rommi aitab mõelda. http://www.reaktor.ee/4Runner/
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

Kõigepealt kasutad otsingut, võlusõnaks 4Runner,
nt: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=716 ... ht=4runner

Ja kui siis midagi lisaks tahad küsida, proovime vastata.

rommi
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Postitus Postitas smurhv »

ok :lol:
Kasutaja avatar
marxkoll
Rock Crawler
Postitusi: 983
Liitunud: K Mai 30, 2007 10:28 pm
Asukoht: Lääs

Postitus Postitas marxkoll »

Kuule siin aasta algul soetasin ise ühe ja hiljem veel ühe. Oleneb milleks sul ju seda vaja on . Hea masin ehitajale ja kõlbab ka jahimehele , veel lisaks et trassil mugav masin aga joob palju. 3l bensukal ikka jagub jõudu!!
Isehakanud loodusesõber!!! Mees kes ei karda väljakutseid!!!
Margus +37256633834
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

marxkoll kirjutas:Kuule siin aasta algul soetasin ise ühe ja hiljem veel ühe. Oleneb milleks sul ju seda vaja on . Hea masin ehitajale ja kõlbab ka jahimehele , veel lisaks et trassil mugav masin aga joob palju. 3l bensukal ikka jagub jõudu!!
vaidleks veidi vastu... ehitamiseks pole ta sugugi mitte kõige parem masin. Esivedrustus on originaalis nõrk ja selle ümbertegemine talasillale ON projekt. Plekikvaliteet on täielik pask (olen enda omale pidanud ostma praktiliselt KÕIK uued plekid) Lisaks on ta metsa metsa jaoks veidi liiga suur. Mina hakkasin seda ehitama, sest tegemist oli mu esimese maasturiga ja ju ma siis olen 4Runnerite koha pealt veidi imelik. Kuid kindlasti on lihtsamaid/paremaid masinaid ehitamiseks, nt nagu Land Cruiser 70, G-vagun, Patull, Hilux SA jne...
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
verbal
Fitting 38"
Postitusi: 246
Liitunud: N Aug 19, 2004 9:29 am
Asukoht: Harjumaa servas

Postitus Postitas verbal »

OT: Rommi, äkki marxkoll mõtles siin seda ehitajat, kes teistele maju ehitab. Et hea auto objektilt objektile rallimiseks :)
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

verbal kirjutas:OT: Rommi, äkki marxkoll mõtles siin seda ehitajat, kes teistele maju ehitab. Et hea auto objektilt objektile rallimiseks :)
idc... no kes mida välja loeb eks :D
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
marxkoll
Rock Crawler
Postitusi: 983
Liitunud: K Mai 30, 2007 10:28 pm
Asukoht: Lääs

Postitus Postitas marxkoll »

jep ma ise ehitaja ja pole probleeme treila vedamisel millel 3t ja sama kehtib ka autotreileri kohta!!!! Ise olen tarkust omandanud Rommilt ja teistelt targematelt!!! Mulle ta meeldib ja arendan kindlasti edasi ja ühe runneriga prooviks ka võistelda kunagi aga sinna lähüb veel törts aega ja ehitamist!!! :thumb:
Isehakanud loodusesõber!!! Mees kes ei karda väljakutseid!!!
Margus +37256633834
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”