BF Goodrich MT versus Cooper Discoverer ST Maxx

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Muhfi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 155
Liitunud: P Mär 18, 2018 9:45 am

BF Goodrich MT versus Cooper Discoverer ST Maxx

Postitus Postitas Muhfi »

BF Goodrich MT 'ga sõitsin ca 80 tkm. Ei mingeid probleeme.Lõpupoole müra ehk liiga suur. Ilmselt jätkunuks neid veel mingi 20 tkm jaoks, kuid "läksid minema ".
Kuidas õigustavad ennast 255/85r16 Cooper Disvoverer ST Maxx rehvid ? Kuidas ootamatutes libeda ja lumeoludes peavad ,kaua kestavad ,sõidumugavus jne ?
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: BF Goodrich MT versus Cooper Discoverer ST Maxx

Postitus Postitas amevier »

Mõlemaid mõned jooksud ära sõidetud.
Olulisem vahe on minu arvates selles, et Cooperitel külgsein õhem. Seetõttu on nendega tee peal gramm mõnusam sõita.
Aga kui vahest on vaja offroadi situatsioonis rehvirõhk regullida alla ühe, siis on BFG paksem külg turvalisem. Coopereid on 2 tk küljelt katki läinud ja ühel protektori klotsid küljest rebenend.
Igapäevaautole ST Maxx, offroadi- ja matkaautole BFG MT. Või mõni teine MT.
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: BF Goodrich MT versus Cooper Discoverer ST Maxx

Postitus Postitas LauriJ »

Ma KM3dega pole sõitnud, ainult KM2 päris pikalt. Alguses olid vaiksed aga kulusid treppi ja hakkasid undama. STT Maxx oli vaiksem aga ka muster oli tihedam. Lamellisin ja naelutasin ära need aga talveks ikka ei kõlba. Väga libedad. Muidu sõidumugavus oli hea, tundusid pehmemad auto all kui KM2-ed. Kestvuse kohta ei hakka rääkima, see liiga individuaalne (kus ja kuidas sõita, mis auto all jne).
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: BF Goodrich MT versus Cooper Discoverer ST Maxx

Postitus Postitas amevier »

Need LauriJ naeltatud ST Maxxid sain ma päreast omale ja proovisin ka talvel sõita. Enne seda oli all naelutamata Cooper STT ja paari päeva pärast panin STT tagasi. Lund oli palju tol talvel...
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: BF Goodrich MT versus Cooper Discoverer ST Maxx

Postitus Postitas maksipoiss »

Need ST Maxxid on isegi märjal asfaldil päris libedad. Kipuvad ka treppi kuluma, ilmselt selle tõttu on ka tunduvalt mürarikkamad kui näiteks Hankook Dynapro MT-d olid
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: BF Goodrich MT versus Cooper Discoverer ST Maxx

Postitus Postitas amevier »

Ma hoian ka 255/85 R16 saadavusel silma peal ja praegu on saadaval enam-vähem ok hinnaga Toyo MT: https://www.rehviliider.ee/autorehv/toy ... 19p-770840
Kuskil eesti lehel oli veel soodsam, aga praegu ei viitsind otsida.
Sellel on samane muster nagu eelmisel Cooper STT-l, mis oli väga hea universaalrehv - pidas igasugustes oludes rahuldavalt. Kulub tõenäoliselt vähe kiiremini kui BFG.
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”