Millised rehvid Ford Expeditionile

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
vetu
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: L Dets 27, 2014 7:41 pm

Millised rehvid Ford Expeditionile

Postitus Postitas vetu »

Tere, olen siin ja seal uurinud ja lugenud aga pole omale sobivat vastust välja raalinud veel.
Nimelt on mul 98a Expedition millele uusi rehve vaja,kuna ma sõidan aastas sellega vaid 5-10k km siis peaks need rehvid olema talveks sobiliku märgistusega, samas enamus sõite toimub suvel ja/või ikkagi maanteel.
Ennetades nüüd seda,et keegi ütleb,et siis mul pole üldse 4x4 autot vaja - mul on vaja suurt ja kõrget autot ,et seal magada saaks vahel ja tööriistad kaasa mahuks vajadusel. Ja kaubikuga sõidan niigi igapäevaselt. Lisaks teeb selg häda kui perse allpool põlvi on.
Hetkel all mingid päris tavalise mustriga lamellid. Nüüd mõtlen, kas on üldse mõtet osta sinna mingeid "edevama" mustriga rehve või vaadata uuesti nö sõiduauto rehve.
Metsa väga ei roni sest pole soovi seda 2.5t+ jurakat pärast välja sikutada kusagilt. Aga päris märja muru peale ka kinni ei tahaks jääda...
Siin jäid silma näiteks Cooper Discoverer AT3 Sport 2 ja General GRABBER AT3
Need saaks veel alla 1k EUR jooks kätte - auto asub Norras mul. Samas septembrist saati on seisnud sest vajadus puudub selle järele. Pole nagu otsest plaani Eesti ka sõita vaid rehve ostma,aga tüv jaoks on enne märtsi vaja sobivad rehvid alla saada. Ja kuna nii vähe kasutan siis ei taha päris 1.5k ka nii odava auto rehvide alla panna.
Tean küll, et rehvide pealt ei tohi kokku hoida aga olles esimesed aastad olnud Norras veokijuht siis arvan,et oskan teeolud,rehvide omadused ja sõidukiiruse omavahel vastavusse viia.
Kiitke, laitke ja soovitage :)

Seda ka, et mõõt peaks olema 265 70 17
slauri
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 152
Liitunud: N Juun 29, 2006 3:15 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Millised rehvid Ford Expeditionile

Postitus Postitas slauri »

Tere!

Sinu valikust esimestega olen sõitnud. Saab hakkama ka natuke pehmemal pinnal.
Ise eelistaksin pigem BF Goodrich All-Terrain´i või siis Maxxis, samasuguse mustriga (katsetatud).
Nendega saab lumes ka hakkama.
Hinnalt võib-olla krõbedamad, aga selle eest kestavad mitu head aastat. Hetkel Hiluxi all, viimased, juba neli aastat ja kindlasti lähevad viiendaks ka.
Ennem hakkavad rehvidesse praod tekkima, kui muster ära kulub.
BF´idest olen kasutanud Mud-Terraini ja nendel tekkisid nüüd praod pärast viiendat aastat, aga sõitsin aastaringselt.
SÕITJA - sündind SÕITJA
+37256564491
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”