Vaja maasturit naisele

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
slauri
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 152
Liitunud: N Juun 29, 2006 3:15 pm
Asukoht: Tallinn

Vaja maasturit naisele

Postitus Postitas slauri »

Millist valida naisele?
Padaorg peaks ütlema kõik vajaliku. Kui mujal lund ei ole, siis siin ... ja rohkem.
Siiani ei saa aru kohalikest, kelledel sõidukad.Võib-olla soovivad rohkem füüsilist.
Hommikul (7) teed lahti, aga tunni paariga tuiskab kinni.
Tänaseni on toiminud minu Defender (argipäeviti, talvel, puksiirabi).
Temake Defenderit ei taha.
Rehvidest seekord ka ei räägiks.
Maastur on tähtis, mida kannataks üleval ka pidada. Vaja kõrgust,massi ja jõudu.
Kas diisel või bens+gaas? Hea oleks ka automaatkast.
Põhiliselt tal sõitmine tööle Rakverre ja tagasi ning Viru-Nigula.
Olen vaadanud Toyota Land Cruiserit, Disco4(alates2014).
Ei tea midagi Mitsu Pajerost(3,2) ja Nissan Patrolist(2004)

Ette tänades!
SÕITJA - sündind SÕITJA
+37256564491
Kasutaja avatar
amevier
I live off from the mud
Postitusi: 1602
Liitunud: N Jaan 25, 2007 10:58 am
Asukoht: Narva-Jõesuu

Re: Vaja maasturit naisele

Postitus Postitas amevier »

Pajeerol ja Patrolil on lülitatav nelivedu. Edit: Pajerol 3,2 on vist ka keskdiffer siiski.
Landcruiseril ja Landroveril pidev.
Naisterahvale on parem pideva neliveoga, siis on kindlam. Ma tean, meil on erinevaid olnud. Aga küliti sai Länkkari ikka.

PS: Ostas on oksjonil Lincoln Navigator (pole ise seotud), aga kui sõtmist vähe, siis paras naiseauo... ilus tuba...inerts...
Land Cruiser KZJ73 - ledbar, turbokell ja punased sillad.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Vaja maasturit naisele

Postitus Postitas totu »

amevier kirjutas:
P Nov 06, 2022 8:09 pm
Pajeerol ja Patrolil on lülitatav nelivedu. Edit: Pajerol 3,2 on vist ka keskdiffer siiski.
Landcruiseril ja Landroveril pidev.
Naisterahvale on parem pideva neliveoga, siis on kindlam. Ma tean, meil on erinevaid olnud. Aga küliti sai Länkkari ikka.

PS: Ostas on oksjonil Lincoln Navigator (pole ise seotud), aga kui sõtmist vähe, siis paras naiseauo... ilus tuba...inerts...
Just.
Kui just väga eriline naine ei ole, paned kangid paika ja nii ta sõidab :D . St. pidev, keskdifriga nelivedu võiks ikka olla. Mitsu SuperSelectidel on see koos viscoga, Padaorgu parim. Discol võiks ka midagi sellist olla. Länkaril ja Patrolil, kui siis üsna uutel, kuugel aitab. Lootus, et naine hindab olukorda, vajadusel peatub, lülitab neliveo ja kui piisavalt kole paistab ka aeglusti.... ...no ma ei tea, pigem ei panustaks sellele.
Pajero 3,2 kohta oskan rääkida- talvel pidevalt neliveo peal, kui jamaks kisub, piisab mootorit ka ilma aeglustita, igas olukorras. Ja alates III st on igasugused stabiilsuskontrolli vidinad ka peal, mis võiks ka "naistekal" olla. Mul pidi kaasa paar nädalat sellega tööl käima, algul hädaldas veidi, et kõigub ja rool uimane, aga mõne päevaga läks üle. Kulu 10/100 diislit, originaalrehviga (32x10,5). Aga roostetavad kuramused ja IV tehniline kvaliteet viletsam (subjektiivne mulje).
Või siis Patrol? See ja Disco II vist ainulesed asjad, mida on talasilla ja elektrooniliste abilistega saadaval. Paljud sõidavad ka Jeepidega aga see eeldab veidi teistsuguseid eeldusi juhitavusele (pigem ei tohiks eeldada juhitavust :D ), pidev nelivedu ei ole tehtud maastikule (esisild saab kogu jõu läbi visco, st veidi nirum variant, kui Haldex) no ja mingid mured veel, samas kõik see väljendub müügihindades, kui rahaga kitsas. Sügavas lumes annavad talasillad eelise- ülemise kihi lükkab stangega ära, ja alumise sõidab sildadega püdelaks. Igasugused sõltumatud (k.a. Pajero) tõstab lume peale ja seda labidaga päästa on keeruline.
Ja ainult lume pärast, ehk tasuks korralikuma neliveoga "parketimaastureid" ka vaadata?
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Vaja maasturit naisele

Postitus Postitas ahto42 »

Esimese otsa WK2? sööb esirehve ainult. Vändasaaled on sihuke nõrk koht, aga pigem euro 6 mure rohkem.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”