K:Jeep Grand Cherokee

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
teetk
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: K Sept 26, 2007 11:01 pm

K:Jeep Grand Cherokee

Postitus Postitas teetk »

On kellelgi kogemusi 1999-2001 a grand cherokeedega. Kui kallid on ülevalpidamis kulud, varuosade kuluvus jne. Ühesõnaga kõik mis positiivne ja mis negatiivne. Kas sellega kannatab mööda põlde ka sõita või ainult linnas ja maanteel sõitmiseks sobilik. Millist tasub osta kas 2.5;4.0;4.7;5.2;5.9l mootoriga. Olen kuulnud et 2.5 mootorile pidid kallid jupid olema. Igasuguse informatsiooni eest olen tänulik.
virgo
True Off Roader!
Postitusi: 1247
Liitunud: R Dets 10, 2004 7:16 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas virgo »

Mis keremudeli kohta infot otsid ?
Ca kuu aega tagasi soetasin 98 a 5.2 ZJ.
Kuigi nillisin ise 5.9 mootoriga isendeid siis tuleb tunnistada, et 5.2 on ka täitsa ok. Maanteel 11-15, linnas ca 20-23 küttekuluks.
Kulutarvikud on suht-koht mõistliku hinnaga, mida aeg edasi seda rohkem kauplusi jänkidele juppe pakuvad, seega sellepärast ei tasu muretseda.
Sõita on mugav - nii pikka maad kui ka linnas. Vedrustus on mõnus,käiguvahetus pea märkamatu,nahk,puit ja elekter omas koosluses teevad olemise mugavaks/hubaseks. Hetkel ei oskagi rohkem muljetada.
Teistest mootoritest niipalju, et kuna üks 4.0 Jeep juba on hoovi peal siis selle varjandi välistasin enda jaoks. Kuid väiksema mootoriga kui 4.0 ei võtaks iial, sest see ligi kaks tonni rauda tahab siiski südant, mis Teda liigutada jaksab.(Kui siis uuematest võtaks mingi 2002 a. ja edasi 2.7 crd)
Ahjaa...on/offroad teema - päris totaalselt ei ole uputamas käinud, kuid diffrikorpuse jäljed olen emakesele maale jätnud.Cooperi AT, 4xspiraalvedru ja toimiv tagumine slipdiff on tegelikult poole pädevamad kui mu vanakooli cherol 33" MT ja tõste. Maastikul samuti mõnus ja pehme, küngastel-mügarikel ei viska pead lakke.
Rohkem hetkel ei oskaksi lisada...
Edu valimisel.
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

2 tonni rauda? Pigem ikka vaske (loe: mõttetut mugavusvarustust).

PS mööda põlde kannatab sõita peaaegu iga sõiduautoga
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
teetk
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: K Sept 26, 2007 11:01 pm

Postitus Postitas teetk »

Selline küsimus veel et kas tasub võtta automaat käigukastiga või manuaaliga(neid suht vähe vist).
teetk
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: K Sept 26, 2007 11:01 pm

Postitus Postitas teetk »

mis vahe on Limited,Sport,Laredo mudelitel, kas ainult lisade vahe.
Kasutaja avatar
reimo
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: L Okt 21, 2006 2:35 pm
Asukoht: Jõelähme tel:51909391
Kontakt:

Postitus Postitas reimo »

teetk kirjutas:mis vahe on Limited,Sport,Laredo mudelitel, kas ainult lisade vahe.
WJ kohta ei julge pead anda, aga ZJ (93-98 ) puhul oli Laredo ainuke varustustase millel standardis 242 vahekast. Aga muidu näitab standardvarustuse taset jah.
Ja ikka automaat :)
Oli Grand Cherokee '93 metsasõitudeks - müüdud
Nüüd Grand Cherokee '12 teedel liikumiseks ja veduriks
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”