Jeep Cherokee põhja keevitamine

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
nooruk
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: T Nov 17, 2015 8:01 pm

Jeep Cherokee põhja keevitamine

Postitus Postitas nooruk »

Tere

Otsin inimest (ideaalis Tallinas või Tallinna lähedal, aga kui on mujal, siis pole ka hullu), kes on kokkupuutunud, omab aimu või on piisavalt enesekindel ja pealehakkaja, et väänata Jeep xj'le uued põhjaplekid ning need ka ära vahetada.
Ei hakka ilustama ning ütlen ära, et tuleks vahetada põhimõtteliselt terve põhi. Lisaks oleks hea kui suudetakse küljekarpide asemele karprauad keevitada. Ei oota, et tulemus oleks nagu tehasest, siiski metsakaga tegu, aga hetkel võib autost seest kala püüda.

Või kui keegi leiab, et tal on pakkuda uut keret, siis sellele pakkumisele olen ka avatud.

ulvar.vahter@live.com
56252097
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: Jeep Cherokee põhja keevitamine

Postitus Postitas poiss »

Vaata fb-st HG.Garage galeriist. Seal peaks mul umbes 5-l cherol olema põhjast nii lapitud kui vahetatud terve põhi. Täitsa Tallinna lähiümbrus. Ja neid tuleb veel juurde ka. Huvi korral kirjuta sinna sõnumitesse.
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”