Dana 30 rem. kmpl GC WJ'le?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Dana 30 rem. kmpl GC WJ'le?

Postitus Postitas MrMägilane »

Pealkirja sai nüüd lühendeid nüüd nii et küll pole...
Olen ise otsinud siit ja sealt piiri tagant laagrikomplekti 2003 Grandi Quadra-Drive Vari-Lokiga esisilda. Taldrik ja käbi on heas korras, visuaalset kulumist ei tähelda, lõtk on isegi ühe läbi oleva laagriga okei ja küüs hammastel kuhugi taha ei jäänud. Seega otsustasin, et vaja teha laagritöö ära. Leidsin siit-sealt komplekte, kuid UK nt praegu Eesti ei saada, Saksamaalt ja Poolast pole vastatud ja Soome pole veel jõudnud kirjutada. Üks Eesti pood (ei mäleta nüüd kust täpselt küsisin) saatis otseteed Toppartsi, kus komplekt pole kodulehe andmeil saadaval ja ükshaaval nokkides oli hind vähe teine kui komplektina.
Kas kellelgi on seda teed käidud ja oskaks konkreetse toote poole näpuga näidata või siis kasvõi üldiselt suunata, kust võiks küsida rebuild komplekti Dana 30'le kus kuu aega saatmist ei pea ootama ja saatekulu päris sott ei ole? :lol:
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Dana 30 rem. kmpl GC WJ'le?

Postitus Postitas eerik2 »

F-250XLT 7,3D
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

Re: Dana 30 rem. kmpl GC WJ'le?

Postitus Postitas MrMägilane »

njah, tellisin 4x4parts.fi'st, kolme tööpäevaga oli kohal, komplekt peaaegu all. Kaugemalt oli leida küll, aga punkti pani asjale vajadus sel nädalal auto metsa saada.
Kõrvalmärkusena, topparts pole nädal aega päringule vastanud :roll: welp, mul on alati olnud põhimõte, et ma ei pea tegema äri, kui teine pool seda kuidagi ei taha, raha võtavad teised kohad ka rõõmsasti vastu.
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”