Jeep Commander

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Asjandus
Off Roader Wannabe
Postitusi: 39
Liitunud: K Sept 13, 2006 3:10 pm

Jeep Commander

Postitus Postitas Asjandus »

Tuli isu lisaks laiali lammutatud ja oma aega ootavale XJ-le ka liikuva Jeep'i järele ning kuna valikus ainuke mööndustega kuut persooni mahutav variant on Commander (jääks CRD juurde), siis hakkasin siinseid ja lähivälismaa kuulutusi lappama.
Üldjoontes olen kursis võimalike õlileketega ja mädanema kippuva kütusepaagiga aga kas on veel midagi spetsiifilist, mida säherduste 200k+ sõitnud aparaatide puhul tingimata jälgida? Pikalt sellel mootoril kett, pihustid jms kestavad või on kõik ikkagi eeskätt varasemas hoolduses kinni? Sildade ja kastide osas pole nagu väga nutulaulu silma jäänud aga äkki olen pime?
Või olen ma lihtsalt loll, et sellist asja endale igapäevaliikuriks tahan ja suure tõenäosusega saan aianurka veel teise Jeep'i ausamba juurde?😁
`96 Grand Cherokee->`04 Avalanche->`95 Cherokee
Kasutaja avatar
samru
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: K Okt 06, 2010 7:40 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Jeep Commander

Postitus Postitas samru »

Mina olen oma 2006.aaasta kuubikuga juba 2 aastat koos veetnud. Igav pole hakanud :D

Läbisõitu näitab kellal 350 000. Kui õige see on, seda ei tea enam keegi.

Tagasilla difri laagrid vahetatud (differ undas), õli radika tihendid vahetasin (turbo eemaldus eeldab pisikesi käsi ja head paindumist) , pihusti seibid vahetasin (hakkas tuppa paha haisu ajama), turbo rõhu regulaator ikaldus - seda mitmeid kordi kokku tinutanud (koguaeg mõtlen, et peaks uue ostma, aga pole viitsimist olnud ja lihtsam on olnud uuesti kokku tinutada), tagumised kliima torud mädad - nendele pimedad ette ja tuba jälle jahe (ei näe põhjust, et pagasnikus peaks eraldi jahutus olema) esi differ hakkas nagisema - Beautys taheti laagried vahetada, lihtsam oli korralik kasutatud osta ja ära vahetada (kui põrandal maas teed, siis rinnaltsurumises pead tugev olema :D ), paak hakkas ka pissima - uut ei raatsinud osta, korraliku kasutatud ei leidnud - niisiiis sai ära puhastatud, spets keemiaga auk kinni ja värv selga. Siiani on ilusti pidanud.

Lisaks 2" tõste, vähe suuremad rehvid, flantsid, ees koni amordid, led lisatuled.

Ise olen siiski rahul. Ostsingi selle arvestusega, et ilmselt mõned nädalavahetused tuleb auto all veeta. Teepeale pole jätnud, kõik vead on tasapisi endast märku hakanud andma. Õli ei võta, kütusekulu keskmist näitab praegu 11, talvel käivitus -21 poolest pöördest. Edasi liigub ka päris hästi.
Yukon
ex: GC 2.7 CRD 2"lift
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”