UTV-d

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
tphnd
True Off Roader!
Postitusi: 1292
Liitunud: T Apr 20, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu

UTV-d

Postitus Postitas tphnd »

Mõtlen millegi sellise peale https://www.auto24.ee/used/3275246
Olen erinevatega sõitnud, kuid pole ühtegi omanud ( ega ka ühtegi ATV-d ). Siin on kindlasti kogenumaid härraseid, kes oskavad kommenteerida mida vaadata ja mida mitte.
Kui oluline on läbisõit? Mis seal suurimad probleemid ja kuluartiklid on? Mul on olnud palju mootorrattaid, kone on sama nagu siklitel?
#redneckengineeringestonia
Kasutaja avatar
siim76
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 182
Liitunud: K Juun 11, 2008 10:46 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: UTV-d

Postitus Postitas siim76 »

Siit saad vastused kindlasti. http://atv-sport.net
Kasutaja Amigo aitab sind vastustega kindlasti.
In Mud We Believe
Jeep WJ CRD : Patrol Y61 GU4
kermo
Fitting 38"
Postitusi: 247
Liitunud: K Sept 03, 2008 5:31 pm
Asukoht: pärnu

Re: UTV-d

Postitus Postitas kermo »

Omasin sama masti masinat(kül 625)ausaltöeldes midagi head öelda ei ole...ise sain masina mis oli tulnud hooldusest ca 700 eurose arvega ja vahetatud kõik kuluosad, minu käes läbisõit oli ca 300km ja enamus neist asjadest vajasid uuesti vahetust. Mootoripatju ja lõpuks ka patjade kerekinnitusi sai vahetatud/remonditud peale igat sõitu.tiivalaiendid eemalduvad kõrge rohuga kokkupuutel jne...
Vb. 1000 on juba vähe edasi arendatud(kuigi välja näeb suht sama) aga ise enam kindlasti selle margi poole ei vaata....
Kermo
53786526
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: UTV-d

Postitus Postitas v6sa »

UTV on tööriist, mitte hullupanemise krossikas. Kui kohelda vastavalt (mitte lõhkuda sihtotstarbeliselt), siis kestavad normaalselt.

CF on mainest parem asi, ainult varuosade saadavust kiputakse laitma...

Kui tahta mudaravi sooritada, on kaherattaline krossikas ilmselt parema adrenaliin/raha suhtega (ja kindlasti saab rohkem luumurde ja sinikaid;) )
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: UTV-d

Postitus Postitas LauriJ »

Ära aja möga. Normaalsed UTV-d ongi mõeldud hullu panemiseks. Nt CanAm X3, Polaris RZR Turbo S, Yamu YXZ, Kawasakil ja Hondal on ka mudelid väljas. Need ongi mõeldud krossirajal hüppamiseks ja kihutamiseks.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: UTV-d

Postitus Postitas v6sa »

LauriJ kirjutas:
E Aug 03, 2020 10:23 am
Ära aja möga. Normaalsed UTV-d ongi mõeldud hullu panemiseks. Nt CanAm X3, Polaris RZR Turbo S, Yamu YXZ, Kawasakil ja Hondal on ka mudelid väljas. Need ongi mõeldud krossirajal hüppamiseks ja kihutamiseks.
Ei aja möga, vaid lähtun nimetustest: UTV - Utility Terrain Vehicle. Ehk kaks normaalselt ligipääsetavat kohta kõrvuti, katuspea kohal ja kast lasti tarbeks.

Need kõrvutiistutavad kastita edevate plastidega tillipikendused on sama palju UTV kui kvadrikuks nimetatav tagarattavedune asfaldirullidega liikur on ATV.

CF suhtes jään endale kindlaks: on mainest parem, aga katki läheb ikka.

Eriti hullu panema minnes.

:mrgreen:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: UTV-d

Postitus Postitas freelander »

Pole küll utv kogemus aga tutvusringkonnas kaks tutikat cf. Üks neist see 1000ne.

Ainult seda kuulengi et remondis jälle 😂
Patrol y61, om648, 38"
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: UTV-d

Postitus Postitas uputaja »

800 Can am on küll tore tükk. Sõidab ja vedrutab kiiresti. 0- 300km jooksul pole veel remonti vajanud :mrgreen:
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: UTV-d

Postitus Postitas no fear »

Mida sa teha sellega soovid? Kas töö jaoks või ikka lõbusõiduks?
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: UTV-d

Postitus Postitas RAMBO »

CF ei sobi kohe kindlasti millekski muuks, kui puu lehtede veoks mööda äsja niidetud muru. Siis ehk ei kuku plastikud ka maha. Muus osas laguneb ühtlase tempoga edasi. :lol: Mine kauge kaarega mööda!

Terv.
RAMBO
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: UTV-d

Postitus Postitas kalle211 »

CF plastikud lähevad lihtsamini katki kui Kawasaki omad. Nähtud ja testitud. Mul 6a plika keeras cf üle nipli seda suht olematu kiiruse pealt ja tulemuseks 1500 euri eest uut plastikut. See vastu tuttav sõitis oma kawaga nii juua täis et jäi lenksu taha magama ja sõitis kraavi ise pudenes kraavi põhja maha aga atv lendas teisest kaldast üles maandus raiesmikule rulludes 6 ringi ja tulemuseks katkine suunatuli ja veidi kõverdunud lenks. Edasi võite ise oma järeldused teha. Mina igatahes tegin sellest omad järeldused
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Re: UTV-d

Postitus Postitas pilgrems »

kalle211 kirjutas:
T Aug 04, 2020 9:57 pm
CF plastikud lähevad lihtsamini katki kui Kawasaki omad. Nähtud ja testitud. Mul 6a plika keeras cf üle nipli seda suht olematu kiiruse pealt ja tulemuseks 1500 euri eest uut plastikut. See vastu tuttav sõitis oma kawaga nii juua täis et jäi lenksu taha magama ja sõitis kraavi ise pudenes kraavi põhja maha aga atv lendas teisest kaldast üles maandus raiesmikule rulludes 6 ringi ja tulemuseks katkine suunatuli ja veidi kõverdunud lenks. Edasi võite ise oma järeldused teha. Mina igatahes tegin sellest omad järeldused
Täis peaga ei sõideta???
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: UTV-d

Postitus Postitas v6sa »

CF odav hind ei tulene mitte sellest, et nende valmistajad ja müüjad oleks altruistid, vaid selgelt on tegemist odava kaubaga. Enamasti on see ka nõrgem. Hinna-kvaliteedi suhe on siiski hea.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: UTV-d

Postitus Postitas heeringas »

kalle211 kirjutas:
T Aug 04, 2020 9:57 pm
CF plastikud lähevad lihtsamini katki kui Kawasaki omad. Nähtud ja testitud. Mul 6a plika keeras cf üle nipli seda suht olematu kiiruse pealt ja tulemuseks 1500 euri eest uut plastikut. See vastu tuttav sõitis oma kawaga nii juua täis et jäi lenksu taha magama ja sõitis kraavi ise pudenes kraavi põhja maha aga atv lendas teisest kaldast üles maandus raiesmikule rulludes 6 ringi ja tulemuseks katkine suunatuli ja veidi kõverdunud lenks. Edasi võite ise oma järeldused teha. Mina igatahes tegin sellest omad järeldused
Jumal hoiab lolle ja joodikuid
Ainuke järeldus.
Edu sõbrale
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: UTV-d

Postitus Postitas helar »

Kes neid ringe luges?
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”