Kliima radiaator

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
kalju
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: N Apr 21, 2005 3:52 pm

Kliima radiaator

Postitus Postitas kalju »

Tarvis osta uus kliima radiaator (kondensaator). Millise firma toodangut soovitate. Originaal on mitteoriginaalist 5x kallim. Nissensi kvaliteedi kohta on väga vastakaid kogemusi.
kalju
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2864
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Kliima radiaator

Postitus Postitas totu »

Kui hinnavahe 5 kordne ja Nissensi praagi tõenäosus isegi 50:50, on viimane ikkagi mõistlikum. Ja kui originaal ära mädanes, on selle kvaliteet samuti küsitav :D . R134A on ka odavaks tagasi läinud.
Tehtud, mõeldud.
kloox
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: P Jaan 13, 2013 4:05 pm

Re: Kliima radiaator

Postitus Postitas kloox »

Aga mis järelturu tootjate omasid saada on,et ainult nissensi välja tõid?Kui muud võtta pole siis kärab küll.Mul pole veel probleeme esinenud nissensiga.
kalju
Off Roader Wannabe
Postitusi: 48
Liitunud: N Apr 21, 2005 3:52 pm

Re: Kliima radiaator

Postitus Postitas kalju »

Järelturul saada:
Nissens
Denso
Delphi
Valeo
NRF
VanWezel
Hinnad: odavaim 76, kallem 130. Originaali hind 522.
kalju
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kliima radiaator

Postitus Postitas v6sa »

NRF jahutusradikaga kogemus olemas: kinnitused ei klappinud, kuna radikas oli vildakalt koostatud. Tuli modifitseerida, kuna vahetamisega kaasnevaks keberniidiks polnud enam aega.

4x Nissens - null probleemi kümne aasta jooksul.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
kloox
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: P Jaan 13, 2013 4:05 pm

Re: Kliima radiaator

Postitus Postitas kloox »

Ma vaataks selles järjekorras: valeo,denso telfi ja siis nissens ning neid 2 viimast üritaks vältida,kui just müügimasin pole.Denso peaks idamaa masinatele originaal olema suuremale osale.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”