Getnord Lynx

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
KuriKanarbik
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: E Veebr 27, 2012 8:31 pm
Asukoht: Pärnumaa

Getnord Lynx

Postitus Postitas KuriKanarbik »

Tere!
Tekkis küsimus leedukate imetelefoni kohta https://www.getnord.com/index.php/et/ Kuna oma "kass" b100 hakkab vanaks jääma ja on aeg uuemale mõelda siis leidsin interneedusest, et leedus tehakse ilveseid. Tehnilised näitajad tunduvad viisakad eriti ahvatlev on aku mahutavus ja lollikindlus nisanäppluse suhtes. On kellelgi kokkupuudet ja saab muljeid jagada?
Veoteenus:
sorts.ou@gmail.com
55527081
Kasutaja avatar
KuriKanarbik
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: E Veebr 27, 2012 8:31 pm
Asukoht: Pärnumaa

Re: Getnord Lynx

Postitus Postitas KuriKanarbik »

Getnordi endale ei ostnud võtsin blackview bv9100. Sel lihtsal põhjusel, et nutikaid telefone uurides leidsin selle 13000 mAh akumahu piisav olevat. Pole ju mõtet lauatelefoni osta kui mobiili eesmärk on olla mobiilne.
Kasutanud olen teda nüüd poolteist kuud ja võiks öelda, et olen rahul. Gps toimib, pilti teeb, rääkida ja sõnumeid saab saata ning interneti avarustes toimetab ka edukalt. Laadima peab vähemalt minu kasutuses nädalas korra.
Veoteenus:
sorts.ou@gmail.com
55527081
Kasutaja avatar
Lauri-L
Fitting 44"
Postitusi: 414
Liitunud: P Aug 28, 2011 7:15 pm
Asukoht: Rakvere

Re: Getnord Lynx

Postitus Postitas Lauri-L »

Omal BV8000pro
Esimene kestis 1.5 aastat edukalt, siis sai kurva lõpu, muidu tugev ja hea asi, nüüd teine sama mudel.
Nõrk koht on kõlar, kipub metalli tolmu pale solvuma, vahetus ca 30€, muus osas ei ole millegi üle kurta.
Samurai

Düssograafia käes kannatan !
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”