Alu redelit vaja

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Muska71
Fitting 38"
Postitusi: 212
Liitunud: R Dets 29, 2006 2:52 pm
Asukoht: KEILA

Alu redelit vaja

Postitus Postitas Muska71 »

Vaja alu redeli nagu need ühe osalised.Poodides olen näinud milledel sammas 8 cm ja pulgad keskel.Vaja aga sellist millel kas pulgad ühes servas või pulgad keskel ja sammas ca 10 cm.Tean,et need olemas olen roninud sellistel,aga kust osta?
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: Alu redelit vaja

Postitus Postitas isakene »

Helista 515 9155. Mees teeb ise alumiiniumredeleid, ehk leiab sullegi lahenduse.
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Alu redelit vaja

Postitus Postitas margus61 »

Mul midagii sarnast vedeleb. Kunagi 15 aastat tagasi lasin Kavoris teha ja just eile tõstsin jalust ära keldrisse.

Pikkus 2,5 m, sambad 100x35, vahe 337, pulgad on 50x50 vinklist ühes servas. Pulgad on veidi nõrgad saanud.

Kui huvi, siis Tallinnas Nõmmel või saadan pilti. Tel profiilis, hind ca materjali hind.
Muska71
Fitting 38"
Postitusi: 212
Liitunud: R Dets 29, 2006 2:52 pm
Asukoht: KEILA

Re: Alu redelit vaja

Postitus Postitas Muska71 »

Neid redeleid kokku vajaeri pikkustes 4-5 tk.Redeli sammastel hakkab käru sõitma katusele ja vints tõmbab käru.Enamusel poes oloevatel redelitel on jääb nö rööpa kõrgus 20mm,aga tean,et olemas ka redelid milledel rööpa kõrgus jääb sa 30mm vähemalt.Tean,et mitmed tüübid teevad katuseredeleid,aga nondega pole midagi teha.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”