Millist veekindlat nutifoni osta?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

--kala--
Fitting 38"
Postitusi: 337
Liitunud: K Apr 15, 2009 10:14 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas --kala-- »

tegin siin väikse katse oma Experia Activiga. Keelasin pideva andmeside ühenduse ja aku kestvus tõusis pooleteist päevas nelja päevani.
Toyota LC HJ61 -89
BMW 320d -05 man.
WV Passat 1.9tdi -97 atm.

5230047 Ergo
Kasutaja avatar
bjorn
Rock Crawler
Postitusi: 587
Liitunud: K Sept 05, 2007 3:25 pm

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas bjorn »

Lahenduseks osutus Motorola Defy Plus ning Ebayst 3500mah suur kolts koos uue kaanega taha (vaid 8 USD). Siiamaani töötab edukalt ja olen rahul.
Kasutaja avatar
Kalill
Rock Crawler
Postitusi: 535
Liitunud: P Jaan 09, 2011 9:04 pm

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas Kalill »

GO- l ei käi aku lihtsalt küljest ära. Sisse ehitatud vms.. pole täpsemalt uurinud. Sukeldumas on käinud, toimib. Olid levi probleemid (pikalt ilma levita oli, ei leidnud masti enam üles, tuli restart teha) aga uue androidiga need kadusid. Muidu telefoniga rahul. Nutitelefoniga tuleks hunnik laadjaid kaasa osta, igasse autosse kindlasti :D

E: ja ekraani kiled tasub ebays -st tellida. Go -le polnud esindustest saada, mingi urgas müüs 6 eur tk. Ebayst tellisin 6tk - 1,5 eur.
Kasutaja avatar
agent007
Rock Crawler
Postitusi: 562
Liitunud: T Dets 28, 2010 1:46 am
Asukoht: Tartu

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas agent007 »

bjorn kirjutas:Lahenduseks osutus Motorola Defy Plus ning Ebayst 3500mah suur kolts koos uue kaanega taha (vaid 8 USD). Siiamaani töötab edukalt ja olen rahul.

Hetkel hoian end tagasi et see Defy garaazhi seinale naelutada. Mulle lihtsalt ei sobi, sest teen metallitööd suht palju ning defy kõlarid sellele vastu ei pea. Kuigi on tolmukindlus jne... eesmine kuular ei kõnele enam üldse. Vahetatud juba teist korda, ühe korra displayd ka vahetanud kui kahvel kukkus riiulilt otse keset klaasi. Muidu on suhteliselt normaalne klots, kujutan ette, et kui metalliga pistmist ei tee toimetab kenasti.

Hetkel kaalun eBayst midagi jõhkardit tellida. Sisu on kõigil anyway china.
Jeep GC 2.7CRD
58454535
T.T.
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: N Jaan 02, 2014 10:51 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas T.T. »

Xperia Go-d julgeks soovitada. Otseselt uputanud pole, aga taskus koos minuga higistanud küll ja küll atv-väljasõitude ajal. Nett sees ja palju rääkimist peab päeva õhtuni vastu. Paar korda on juhtunud selline asi, et ei helise, kuigi ekraanile ilmub vastav info. Aga pole hullu, alati saab tagasi helistada :) Kaamera on ka minu mõistes suht kvaliteetne ja videot teeb vist midagi HD- laadset.
Outlander 800
Kasutaja avatar
tphnd
True Off Roader!
Postitusi: 1292
Liitunud: T Apr 20, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas tphnd »

võtsin täna just Sony Xperia Z1 compacti, pole veel vette kukkunud jne aga eks varsti selgub kuidas vastu peab
#redneckengineeringestonia
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas Veiko »

Mul on Insmat Rock V20. Suur ja raske nagu telliskivi kuid töötab. Aku kestab max 2 päeva kuid ma räägin vähemalt 2 tundi päevas. Ma valisin selle kuna see on IP 68 ja seda ka tõesti on. Sae-ja metallipuru pole veel kuularit ummistanud ja peale vette kukkumist polnud ka niiskust klaasi all. Sony jäi ostmata kuna selle klaasi vahetus on pea sama kallis kui telefon ise. Lamp on Wifi hotspot on ja kaamera teeb ka enam-vähem pilte. Soovitan tõsistele töömeestele.

Edu
Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Veiko kirjutas:Mul on Insmat Rock V20. Suur ja raske nagu telliskivi kuid töötab. Aku kestab max 2 päeva kuid ma räägin vähemalt 2 tundi päevas. Ma valisin selle kuna see on IP 68 ja seda ka tõesti on. Sae-ja metallipuru pole veel kuularit ummistanud ja peale vette kukkumist polnud ka niiskust klaasi all. Sony jäi ostmata kuna selle klaasi vahetus on pea sama kallis kui telefon ise. Lamp on Wifi hotspot on ja kaamera teeb ka enam-vähem pilte. Soovitan tõsistele töömeestele.

Edu
Veiko
Miul kh Insmat - ilmselt samane = miu meelest jube raibe - samasugune ka ühel töökaaslasel - mõlemad vaja garantiisse saata
Päikse käes nähtavus 0
Ainus asi mis ok on, on aku kestvus - miul kestab umbes 3 nädalat - nüüd panin automaatse sisse-välja lülituse ööseks - ehk venitab kuu täis :P
tartuoffroad.ee
5581340
koppees
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:16 pm
Asukoht: Harjumaa,Padise vald

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas koppees »

Mis CAT.- il viga.Ise oman ja rahul :D
Kui mul on aega,olen normaalne.Aega aga kahjuks pole.tel 56889722
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas beginner »

tphnd kirjutas:võtsin täna just Sony Xperia Z1 compacti, pole veel vette kukkunud jne aga eks varsti selgub kuidas vastu peab
Mul ka see. Uputada pole julgenud, aga netist loetud kogemusi on nii ja naa, mõnel ei pea vett. Ja tundub, et see väga kriimukindel kah põle... Muidu hea kiire telefon hea aku ja hea kaameraga.
Kasutaja avatar
tphnd
True Off Roader!
Postitusi: 1292
Liitunud: T Apr 20, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas tphnd »

tal on tehase poolt kiled peal minuarust
#redneckengineeringestonia
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas FlammablE »

Taga ei ole kilet ja tagakaas kriimustub suht kergelt, aga mitte midagi hullu. Karmimates tingimustes soovitan korralikku korpust(kaitseb kukkumise eest, püsib mõnusamalt peos ja tagakaas jääb ka viisakaks) ja ekraanile ka lisaks kilet. Originaalkile ekraanil on selleks, et ämbliku puhul klaas koos püsiks. Selle eemaldamine pidi garantiiga probleeme tekitama ning seda kilet eraldi pärast ei saa. Seega on mõistlik sinna tõmmata kaitsekile peale, kui telefon karmimates tingimustes elab. Lihtsam on mõne aja tagant neid odavaid kilesid vahetada, kui kraabitud ja mati klaasi pealt asju veerida.
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas pilgrems »

Teine kord kui kile liiga kriimuliseks läheb siis kipub telefon uimaseks jääma .
Selline tähelepanek siis Go kohapealt.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
ziilike18
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: L Jaan 03, 2009 9:44 pm
Asukoht: Pilpaküla&Pokumaa

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas ziilike18 »

Mul kasutuses Cat B100... Olen miski 2nädalat teda piinanud :twisted: Terve öö sügavkülmas,ööläbi veeall klaasis,muda sisse kukkunud)tolm jne.

Võin öelda,et mina olen väga rahul! Ebayst sai tellitud kaitsekiled ala 4eur ja 18tk...

Asjalik asi selle 130eur eest.
Ükskord me võidame niikuinii!
530d 01a
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Millist veekindlat nutifoni osta?

Postitus Postitas Maaks »

ziilike18 kirjutas:Mul kasutuses Cat B100... .
Mis selle CAT B100 nutikaks teeb? Sul sinna mingu muu op.süsteem peale laetud või? Kui ei, siis ta ju täiesti tavaline "kolefon" :D
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”