UAz portaali külgülekande võlli!!!

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Soolapuhuja
Rock Crawler
Postitusi: 561
Liitunud: R Sept 18, 2009 8:57 pm
Asukoht: Tartu Off-road klubi

UAz portaali külgülekande võlli!!!

Postitus Postitas Soolapuhuja »

Pilt

Oleks vaja antud pildi peal nr. 39 detaili.

Tegemist tagumise portaalsillaga.

http://pilt.delfi.ee/show_original/13587651

Kas sellist detaili antud lingil on võimalik remontida ja töödelda???
Tanki grjazi ne bojatso !
GSM: 55544641
Kasutaja avatar
mardikas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 117
Liitunud: E Veebr 12, 2007 9:16 pm

Re: UAz portaali külgülekande võlli!!!

Postitus Postitas mardikas »

Küsi Karter-ist Mustlast.Endal kah 4tk juba katki läinud taga sillas just miskipärast.Vahetus kah juba käppa ssaud.Mõningaid ideesid targematega arutatud,kui mingi teostuseni jõuab kunagi saan teada kas sai hea.
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Re: UAz portaali külgülekande võlli!!!

Postitus Postitas ibra »

Soolapuhuja kirjutas:
Kas sellist detaili antud lingil on võimalik remontida ja töödelda???
Seda võlli saab treida ja ka keevitada kannatab, aga see ei jää sul pidama ja nuudiosa ka kõver. Kui ta oleks mingisugune haruldane masin ja ta ei sõidaks mudas, siis muuseumi tarvis võib seda võlli taastada. Võll oleks vaja siis täies ulatuses kuni laagrini uus teha ja istuga pressida sinna planetaari sisse, ning teiselt poolt kinni keevitada. Selle võlli saaks teha veoka(Maz,Zil, Gaz)poolteljest ja pole vaja mingisugust term. töötlust. No see on muidugi minu arvamus .
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: UAz portaali külgülekande võlli!!!

Postitus Postitas MetsaVikat »

ibra kirjutas: Seda võlli saab treida ja ka keevitada kannatab, aga see ei jää sul pidama ja nuudiosa ka kõver. Kui ta oleks mingisugune haruldane masin ja ta ei sõidaks mudas, siis muuseumi tarvis võib seda võlli taastada. Võll oleks vaja siis täies ulatuses kuni laagrini uus teha ja istuga pressida sinna planetaari sisse, ning teiselt poolt kinni keevitada. Selle võlli saaks teha veoka(Maz,Zil, Gaz)poolteljest ja pole vaja mingisugust term. töötlust. No see on muidugi minu arvamus .
Mina lasin täpselt nii teha ja esialgu jäi küll pidama. Ainult, et ma ei tulnud selle peale, et mingi tummisem tükk panna sinna, vaid sai võetud olemasoleva volga tagasilla seest see vajaminev võlli osa, kuna nuut oli sellel kohe olemas(diffri poolne osa). Treial tegi kuumistuga ja keevitas tagant kinni, täpselt nagu kodanik ibra seletas.

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4477
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: UAz portaali külgülekande võlli!!!

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

ibra kirjutas:Seda võlli saab treida ja ka keevitada kannatab, aga see ei jää sul pidama ja nuudiosa ka kõver. Kui ta oleks mingisugune haruldane masin ja ta ei sõidaks mudas, siis muuseumi tarvis võib seda võlli taastada. Võll oleks vaja siis täies ulatuses kuni laagrini uus teha ja istuga pressida sinna planetaari sisse, ning teiselt poolt kinni keevitada. Selle võlli saaks teha veoka(Maz,Zil, Gaz)poolteljest ja pole vaja mingisugust term. töötlust. No see on muidugi minu arvamus .
Kui sinna võll teha korralikust materjalist, siis saab ka tugevam kui originaal on - nii lihtne ongi :wink:
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Soolapuhuja
Rock Crawler
Postitusi: 561
Liitunud: R Sept 18, 2009 8:57 pm
Asukoht: Tartu Off-road klubi

Re: UAz portaali külgülekande võlli!!!

Postitus Postitas Soolapuhuja »

Tänud teadjatele , inffi eest :P . Võll nüüd olemas :mrgreen: .
Tanki grjazi ne bojatso !
GSM: 55544641
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”