Potsentsiaalne ostusoov:Grand Cherokee 3.0 2008

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
marttali
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: R Nov 04, 2011 6:01 pm

Potsentsiaalne ostusoov:Grand Cherokee 3.0 2008

Postitus Postitas marttali »

Tere,

uustulnuk siin ja kohe kysima (aga ilmselt on see ytlemata õige koht sellistele kysimustele)

Kokkuvõtlikult- autoostu soov. Silma jäi selline isend:
http://www.auto24.ee/used/940282

Tema head ja vead ?
Kytusekulu on ka linnas lubatud 10-11 või on tegelikkus midagi muud ?
Juhul kui asi tõsisemaks läheb ja peale proovisõitu ikka veel soov osta on, siis kus ja kes selliseid isendeid yle vaatab ?
Kas hooldus on kallis ?(tean, see on suhteline :))
Korandu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: K Nov 11, 2009 5:02 pm
Asukoht: Luige,Harjumaa

Re: Potsentsiaalne ostusoov:Grand Cherokee 3.0 2008

Postitus Postitas Korandu »

Tervitus.
Vaata alamteemat Jeep/Wrangler ,seal on veidi juttu nii hooldusest kui kütusekulust.
Kui sul on kasutada 160 kW ja mingid tegelased lubavad 10-11 linnas,siis on vist need samad tegelased seal müügiplatsil kelle ainus eesmärk on see massin sulle maha müüa.
Head otsustamist! :)
walkman
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: E Sept 10, 2007 12:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Potsentsiaalne ostusoov:Grand Cherokee 3.0 2008

Postitus Postitas walkman »

Hea auto on. 180 000 sõitsin ära ja rikki ei läinud kordagi. See mersu mootor seal vahel päris õnnestunud. 12 liitrit on linnakulu, võimalik, et saab ka 11-ga hakkama. maanteel pikk ots 9 l/100 km. Hooldused sama hinnaga nagu teistel maasturitel, midagi teistmoodi ei ole. Ainuke asi, et ma sellised Dalingerid ja värgid jätaks vahele, turul peaks olema saada ju eestist uuena ostetud kindla ajalooga isendeid küll. Mina vaataks neid.
Toyota Land Cruiser 120 2008; Jeep Grand Cherokee Overland 2019; Mercedes Benz ML500 w163; Hyundai Terracan 2005
tel. 51O7O27
kadjakas2000
Rock Crawler
Postitusi: 863
Liitunud: N Okt 28, 2010 10:55 am
Asukoht: Männiku slumm

Re: Potsentsiaalne ostusoov:Grand Cherokee 3.0 2008

Postitus Postitas kadjakas2000 »

marttali kirjutas:Tere,

uustulnuk siin ja kohe kysima (aga ilmselt on see ytlemata õige koht sellistele kysimustele)

Kokkuvõtlikult- autoostu soov. Silma jäi selline isend:
http://www.auto24.ee/used/940282

Tema head ja vead ?
Kytusekulu on ka linnas lubatud 10-11 või on tegelikkus midagi muud ?
Juhul kui asi tõsisemaks läheb ja peale proovisõitu ikka veel soov osta on, siis kus ja kes selliseid isendeid yle vaatab ?
Kas hooldus on kallis ?(tean, see on suhteline :))
Maitse asi, mina sealt ei ostaks. On ju selliseid Grande meite maalgi kõvasti uuena müüdud, mõistlikum oleks osta enam-vähem kontrollitava ajalooga auto. Nt see on jutu järgi Eestist ostetud: http://www.auto24.ee/used/904891
Kütusekulus 10-11 liitrit sajale linnas julgen kahelda. Ise kulgen 2,7 masuudipress WG-ga ja miski ulmelise sõidustiili ning tehasemõõdus rehvidega pm ehk isegi oleks mõeldav lühiajaliselt selliseid numbreid displeil näha. Nagu öeldud, endal kogemus 3,0-ga kogemus puudub, a WK ja WG on enamvähem samas kaalus ja sarnaste mersu diislitega, seega julgen pakkuda küsitava liikuri kütusekuluks linnas 13 l sajale.
Üle vaatavad Jeepe Silberauto spetsialistid. Ja kuningas Oma Silm. :mrgreen:

EDIT: Nääh, see aeg, kui mina oma kirjapandud juttu imetlesin, jõudis Walkman ostmise kohta täpselt sama asja pisut teises sõnastuse kribada.
marttali
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: R Nov 04, 2011 6:01 pm

Re: Potsentsiaalne ostusoov:Grand Cherokee 3.0 2008

Postitus Postitas marttali »

Tänan härrad tagasiside eest. Eks tuleb mul uurida kui "mahukas" ettevõtte poolt antav kytusekaart on :lol:
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Re: Potsentsiaalne ostusoov:Grand Cherokee 3.0 2008

Postitus Postitas atdoom »

kadjakas2000 kirjutas:Kütusekulus 10-11 liitrit sajale linnas julgen kahelda. Ise kulgen 2,7 masuudipress WG-ga ja miski ulmelise sõidustiili ning tehasemõõdus rehvidega pm ehk isegi oleks mõeldav lühiajaliselt selliseid numbreid displeil näha. Nagu öeldud, endal kogemus 3,0-ga kogemus puudub, a WK ja WG on enamvähem samas kaalus ja sarnaste mersu diislitega, seega julgen pakkuda küsitava liikuri kütusekuluks linnas 13 l sajale.
Eks sõltub jala raskusest... 10-11 linnas on kahtlane või milleks ültse selline auto;)
12-13L linnas normaalse sõidu puhul on tavaline ja maantel 9-9,5L tavaline, kui kogu aeg mööda ei paaruta..., aga mööda paarutada on selle autoga hea:) (minu kogemus naise Commanderiga, millel sama mootor). Minu arusaamade kohaselt hästi õnnestunud mootor.
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Nitram1
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: T Aug 21, 2007 4:13 pm

K:Jeep Grand cherokee

Postitus Postitas Nitram1 »

Tere .
Kuna vaja uus auto soetada siis sooviks arvamusi grand cherokee 3.0 crd alates 2006 a.
Kuidas vastupeab ,kui kulukas pidada voi mis iganes arvamusi autost.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”