küsimus suurele ringile...mis tõugu maasturit ma vajan?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

jazz777 kirjutas: Aga kui on soov arhailise ja klassikalise stiili järgi, siis miks on valikust G kõrvale jäänud.
Sest seda te ei soovitanud :) Lugesin tema olemasolust alles(rahu-rahu:) Stupiduser'i vastusest :)
Vaatasin pilte, eriti vanemad mudelid on vaieldamatult head, väga head... stiilsed:)

to draff
tnx :)...esitatud tingimused olid oki :) seega võin välja hingata..puhhh :P


Minu valik on siin:)
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html:
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Ohoo, näeb üpris metsakõlbulik välja!! Vints kah peal????

MB-d ei soovitanud keegi ilmselt sellepärast, et tahtsid ju maanteekõlbulikku aga G (sarnaselt Defenderiga) militaarselt askeetlik...
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Stupiduser kirjutas: MB-d ei soovitanud keegi ilmselt sellepärast, et tahtsid ju maanteekõlbulikku aga G (sarnaselt Defenderiga) militaarselt askeetlik...
See küll juba totally OT, aga vaidleks vastu, MB G on isegi väga maanteekõlbulik, metsakõlbulikkuses ilmselt keegi ei kahtle (loodetavasti). Olen oma G-ga teinud pika eurotripi ja väga rahul 8) ...ikkagi automaat, piisavalt terane mootor ja cruise koos väga mugavate ja mersulikult mitte liiga pehmete istmetega... Seega igakell läheks maanteele enne G kui nii mõnegi teise päris 4x4-ga (oman võrdlust Patrol GR60 ja Mitsu Pajero V40-ga). Ah aga see selleks, muidu saab teatav LR fänn jälle tuult tiibadesse ja mina teada, et olen taas kord kõigest valesti aru saanud... :oops:
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17321
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Stupiduser kirjutas:Ohoo, näeb üpris metsakõlbulik välja!! Vints kah peal????
Peaaegu kõik viled ja pasunad on küljes , vaid silla difrite lukud puudu :P
Vintsid, snorklid, BFG(!) korralikud mudakummid ja tummine karterikaitse ning rauad ka hinna sees kohe.

Ainult küljerauad tuleb veel Theal lasta sellele masinale külge teha, siis on kõik "elemntaarne" olemas.

Ka mugavusvarustuse üle ei saa nuriseda.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17321
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Stupiduser kirjutas: MB-d ei soovitanud keegi ilmselt sellepärast, et tahtsid ju maanteekõlbulikku aga G (sarnaselt Defenderiga) militaarselt askeetlik...
Tegelik põhjus on selles , et soovitud aastaarv ja hinnklass poleks kuidagi kokku sobinud. :oops: Tõsi G on veidi vähem askeetlik, kui Defekas, aga esialgne otstarve(armee masin) on siiki sama.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Üldiselt võiks enda jaoks asja märgatavalt lihtsamaks teha. Järgi kahte põhimõtet.

1. Tahad odavalt läbi ajada liikuri poole pealt, siis võta uus auto millel head garantiitingimused. No nagu näiteks Hyundai. Sõida, midagi juhtub, peksa garantiiremonti ja sõida edasi. 5 aastat muretut elu. Ainuke asi mille pärast muretseda on igakuine liisingumakse.

2. Kui aga raha ei ole probleemiks ja aeg samamoodi ning omal käed küljes on, siis võta kasutatud auto mis endale meeldib. Igal autol omad head asjad ja pahad asjad. Üks kiidab üht ja teine teist. Väljaminekud on igal kasutatud autol olemas ja nendeks peab valmis olema. Kui kipud arvutama, et ehk on üks odavam kui teine, siis järelikult pole sul raha antud auto jaoks ja ära vaata seda. Pigem vaata seda poolt, et millise hinnaga sa jõuad endale auto osta ja mida sa taga ajad. Mersu on igal pool väga hea kuid kahjuks peajagu teistest kallim. Mis aga ei tähenda seda, et ta remont oleks kallim kui LR remont või Nissani remont. Lihtsalt üks bränd maksab rohkem kui teine. Kui sulle LR meeldib ja tunned et on hea auto silma järgi, siis võta see. Lõppude lõpuks sõidad SINA autoga ja SINA pead autosse sisenedes ja väljudes kõigega mis silma jääb RAHUL olema! Ülejäänud kulutuste pärast ära muretse, need on kõigil olemas.
+372 5028488
margus4x4ee
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: L Veebr 14, 2004 4:11 pm
Asukoht: 53496602

Postitus Postitas margus4x4ee »

Khmm... kas need rehvid koopasse ära ka mahuvad?
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

jr kirjutas:Üldiselt võiks enda jaoks asja märgatavalt lihtsamaks teha. Järgi kahte põhimõtet.
Tnx jr ....Sinu teise punkti loogika järgi ma enam-vähem toimisingi :) Kuulates teid, otsisin asja mis mulle meeldiks... ja väga meeldiks...teieta poleks ma temani jõudnud...' langetan lugupidamisest silmad'
Seega valik küll minu... aga lõplik valik toimus siiski alles peale teie aksepti asjale :) ja erimeelsused siin, olid minu kasvamisele teadmisesse vägagi kasuks...

Miks mitte esimene....sest see mis uutest meeldiks, oleks Hyundai hind kordades...aga need ilusad-siledakesed ja isikupäratud(srry, võtke naiseliku avaldusena)... no tnx :) Mulle meeldivad ehedad asjad...milles vaimu-ajalugu ja hinge sees..
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Kõlll... :)

Postitus Postitas Thea »

Nunii... täna jättis üks LR eelmise omanikuga hüvasti...ja valmis uueks väljakutseks...vuras mu käte vahele :) Ma hirmrahul ausalt :) ... Kohe mönuga kekkasin firma meeste ees :) ja nad olid tast sillas, eriti pärast proovisõitmisi :) Ta pani ennast tahtma..nägin meeste silmis süttimas igatsust, iha :):P
Aga nii vaateliselt :) LR on ikka tõeline ülbik kõigi Audide-Subarude-Peugeottide seas... eriti nende kummidega :)
Kõlll....

NB! käigud ju jummala loogilised, ei miskit inglase isemõtlemist!!
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

millal siis metsa minek on?
võix selle ju kuhugile ära uputada :twisted:
56157755
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

kala kirjutas:millal siis metsa minek on?
võix selle ju kuhugile ära uputada :twisted:
Täna suunaga Peipsisse :P ...soovitus :):P pange oma poisid aedade taha ohutusse...mina+LR+käru manööverdame läbi Tallinna linna:P

Mulle meeldib kuulmise järgi parkida :P ja nuu see käru....inimene õpib ju surmani :)
lumekakk
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: E Juun 13, 2005 11:19 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lumekakk »

International RXT kv2100 haagis15000lbs=7300kg,
Ford Bronco II 6.5D,
Toyota Landcruiser 80 või 120 4,2
:roll:
Jeep Rescue..............
Eriti usa raud 1956-2010a.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

lumekakk kirjutas:International RXT kv2100 haagis15000lbs=7300kg,
Ford Bronco II 6.5D,
Toyota Landcruiser 80 või 120 4,2
:roll:
Jeep Rescue..............
Mis sellest nüüd aru pidi saama? :shock:
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

keegi on liialt ameerika lippu vahtinud ja siis triipuliseks läinud ...

Ford Bronco II ... 6.5L :idea:
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Postitus Postitas Thea »

Ma kah ei mõistnud, lihtsalt reklaam ehk...

Mina oma LR valikuga ülimalt rahul. Kusagil 400 km mööda metsateid sõidetud. Selliseid enam-vähem või väga sõidetavaid, mitte ronivaid :) väga mõnus...

Muuseas, väga hästi tasakaalustatud(sry kui vale sõna) masin.Olles tema+käru 1500km läbitud, avastati juhuslikust pilgust, et ratta poltidest ainult 1 vähegi kinni, ülejäänud jumala lahti :)
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”