WJ piduritoru stutsid eestist?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
MrMägilane
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 134
Liitunud: N Aug 27, 2020 12:09 pm

WJ piduritoru stutsid eestist?

Postitus Postitas MrMägilane »

Kas keegi teab, kas kodumaalt on võimalik leida kuskilt Jeebile piduritoru stutse? Isaseid ühendusi just, olen paarist kohast otsinud ja ühest isegi anti vana järgi peotäis kaasa, aga tuleb välja et keeret ikkagi üle ei kontrollitud poes. Silmaga ikka toll-ja meeterkeermel vahet ei teinud. Õnnestus küll seda konkreetset ühendust taaskasutada õnneks, kuid tagasillal läheb see vähe kahtlaseks, seal roostet märksa rohkem ja väga ei usu et elusalt kätte saan. Väidetavalt peaks CJ, KJ, XJ, ZJ, WJ kered kõik samasuguseid kasutama. Abs pumba pealseid ühendusi suht lootusetu leida, aga seal mingit roostet pole, saab vabalt otsa maha lõigata ja uuele torule panna õnneks.
Selles suhtes, et poleks probleemi iseenesest 6€ eest tellida, aga üks toru on *khm* kehva jälgimise :roll: peale üsna otsa saamas, ei tahaks kolm nädalat oodata sellega et kuskil metsas oksa otsa laiali tõmmata see lugu.
"Pole asja, mida ei saaks parandada"- kadunud vanaisa Evald. Lõpuks leidsid nad ta ikkagi üles.
Jeep Grand Cherokee Overland 2003 2,7crd 120kw
BMW 530D 2002 Touring 3.0d 142kw
Kasutaja avatar
hans
Rock Crawler
Postitusi: 505
Liitunud: E Mär 17, 2008 8:39 pm
Asukoht: Tallinn

Re: WJ piduritoru stutsid eestist?

Postitus Postitas hans »

https://www.hydroscand.ee/ee_ee/
mina olen sealt saanud .
kloox
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: P Jaan 13, 2013 4:05 pm

Re: WJ piduritoru stutsid eestist?

Postitus Postitas kloox »

Lakiautost võid ka uurida,neil peaks igasugu sellist kraami olema.
martti727
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 125
Liitunud: T Jaan 06, 2009 10:28 pm
Asukoht: Võru

Re: WJ piduritoru stutsid eestist?

Postitus Postitas martti727 »

Ma olen tollkeermega otsi Autoeksperdist saanud.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: WJ piduritoru stutsid eestist?

Postitus Postitas v6sa »

Pidurimeistris ei ole?

www.pidurimeister.ee
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”