Keevitusmask

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

rivo
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: T Mai 25, 2010 8:14 pm

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas rivo »

Speedglasiga töötasin üle kahe aasta. Hea mask.
ESABi elekrooniline mask samuti väga hea. Kaalu poolest umbes samasse auku Speedglasiga. Endale meeldib ESAB rohkem, kui Speedglas. Heleduse reguleerimisnupp on maski välisküljel. Saab ka paksu keevituskindaga keevituse ajal täpselt paika timmida või reguleerida, kui on vaja rohkem nähtavust jne. Speedglasil on kõik reguleeringud seestpoolt.
Euromaskiga sai ka kaua aega keevitada. Eeliseks on kergus (kergem, kui elektroonilised), laiem vaateväli ja parem läbinähtavus, kui ei keevita (detailide paigaldamine jne), ei pea maski kogu aeg üles lükkama.
Hobikorras kasutamiseks võtaks Euromaski. Väge hea ka käiamiseks, lisaks silmadele kaitseb tervet nägu. Hind ka mõistlik.
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas taxopets »

MahviaDeTyrk kirjutas:Ärge ajage lihtsat asja miskiks jube teaduseks jälle - siuke 27 eurikut mask on kodukasutusse küll ja jääb veel palju ülegi
Just. Homme tellin maski ära. Kulisside taga olen just sama tagasisidet saanud. Ei hakka ma selle maskiga leiba teenima. Ja 27 € ei ole kole suur kooliraha ka kui ei sobi.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
krunnn
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: E Mai 16, 2005 2:37 pm
Asukoht: Raplamaa, Mahtra ja Järlepa vahel kandis

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas krunnn »

Tere

Väike natuke teemaväline targutus, Kadaka teelt miski tööriista Selveri lähedal vasakut kätt poes müüdav ca 100 eurokanti isetumenev, mittevahetatavate elementidega.
Harva kasutan, aga jäi keevitusega ühte kotti pikemaks ajaks 3kuud. ja ainult korraks tumeneb ja uuesti tagasi valge. Garantii oli läbi ja soovitati ka kohe, et läbi see mask jne ja elemente vahatada ei saa, aga osta ca 200+ uus.
Jaan Tatikas leiutab nüüd:
Tegelikkuses saab selle junni lahti võtta sealt liimimiskohtadest, need nn. elemendid (ümmargused patakad) välja ca 6v annavad kokku, tood 2 juhtmekest sealt karbist välja ja paned 4-se aaa patareide bloki maski sisse ja voila. töötab nigu tutikas. Need elemendid pidid saame sealt päiksepatakate kaudu laadimissärtsu vist.
Ühesõnaga olgu see tööpõhimõte kuda on, aga nii saab tööle.
5 6 6 6 6 6 1 3
Hetke kõva ei püsi kaua!
Patermaa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 198
Liitunud: L Sept 30, 2006 8:04 pm
Asukoht: Patermaa, harjumaa

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas Patermaa »

Tere.

Minu käest saab maski:

http://www.rkrseadmed.ee/et/keevitustar ... -most-s777

48.- raha koos käibega.

2 aastat tootevaliku olnud ja selle ajaga oleme vahetanud ainult ühe peavõru, müüdud neid aluseid palju.

Pakun ka Speedglasile hea hinna, kaarel@rkrseadmed.ee

Kaarel
Katkestanud Alansi Kapp-il :D
Pajero 2.6 Cabrio
KEMPPI SEADMED&SERVICE www.rkrseadmed.ee
Tel: 56 205 236
PARUN
Rock Crawler
Postitusi: 937
Liitunud: N Veebr 05, 2009 8:19 pm
Asukoht: Viljandimaa

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas PARUN »

Patermaa kirjutas:Tere.

Minu käest saab maski:

http://www.rkrseadmed.ee/et/keevitustar ... -most-s777

48.- raha koos käibega.

2 aastat tootevaliku olnud ja selle ajaga oleme vahetanud ainult ühe peavõru, müüdud neid aluseid palju.

Pakun ka Speedglasile hea hinna, kaarel@rkrseadmed.ee

Kaarel
Siis minule palun speedglas 9100 pakkumine teele panna.
Kõnetraat 51922951
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas taxopets »

Ostsin siis selle maski ära. Proovitud nüüd ka ja toimib küll. Kohaletoimetamine oli ka kiire.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas Martinsr »

Sai ka proovitud isetumenevat, firmat ma peast ei ütle aga hind 100+ euri. Reageerimis aeg oli miinimum siiski tagus silma. Peale kogu päeva keevitustööd. Olid silmad jänkse täis. Ja kell 03.00 öösel lendasid kartuliviilud silmadele. Peale seda vedeleb see vigur riiulis 2-3 korda veel proovind aga ei -pole mulle. Kasutan edasi täiesti tavalist maski. Niipalju võin öelda, et tavalisele maskile lihtsalt on mul 3-4 erineva tumedusega klaasi. mida vastavalt ümber viskan.
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
joe80
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 22, 2009 7:54 pm
Asukoht: Võru

Re: Keevitusmask

Postitus Postitas joe80 »

Omapärane mask, ainult 83€.
Pilt
Joel 5116353
Audi A4 quattro, Audi A6 quattro
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”