KP 20 - Euroremondimehe (Haanja/Misso)

Siia ainult GPS Challenge võistlusmängu puutuv jutt.

Moderaatorid: jr, hulkur, K.Kotkas, Moderators

Vasta
toivoa
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: E Dets 25, 2006 8:33 am
Asukoht: tallinn / lõuna-eesti
Kontakt:

KP 20 - Euroremondimehe (Haanja/Misso)

Postitus Postitas toivoa »

Tere kõik see pere! Vaatasime 10 päeva tagasi Asko ja Otiga kuidas käed arvutiklavituuriga kokku kasvama olid hakanud ja kiirvisiit perearsti vastuvõtule andis soovituse nädalavahetus võpsikus veeta. Kärud autodele taha, padavai lõunasse. Tehtud-mõeldud, avastasime R hilisööl Haanjas nii tihedalt täistuisanud teed et külg ees oli ka raske edasi liikuda. Hommikul ajasime sõbralikus turismitalus luugid lahti, tõmmasime endid ja naabrid kraavidest välja ja suundusime ilma suurema sihteesmärgita ATVde seljas metsa. Oli väga fun - üheltpoolt värskelt täistuisanud mets ja puud mis andis mõnusa aegulstava faktori põllul liikumisele ja tegi metsa nii ilusaks et pisar kippus silma; ilmataat hoidis pügalaid parajaks sõidumõnuks -3 ... +3 C vahel - ei külm ega palav; Haanja/Misso kandi tõusud-laskumised, padrikud ja raiesmikud, mahajetud talud ja jäätunud ojad olid super. Katsusime hoida nii Haanja pargist kui muudest maastiku- ja looduskaitsealadest endid ja punkte väljaspool, küll ei analüüsinud eramaade asetusi ning vabandan ette kui kellegi privaatsust punktidega oleme rikkunud - eks andke märku ja tõstame nad ringi.

Viis järgmist punkti - kõik punktid koos leiad sellelt kaardilt - on ülalmainitud nädalavahetusest, väikese ette-plaanimisega võetavad kõik koos ühe päeva sees.

Esimene - Euroremondimehe:
N 57 39 42 6
E 27 09 09 1
Tulime sika-saka loode suunast, tripp võtab aega ehk tunnikese kui loodust nautida ja 20min kui kiirelt ja otse liikuda. Tegu on ojakese ja metsatee ristiga, külma ilmaga sai sealt kergelt üle ja väga ei uurinud mis lume-jää all peidus on. Kevadel võib nats raske olla. Punkt ise on kuival maal. Jätsime karbi kipsplaadi konksudega.
Punkt peaks ka autodega kergesse võtmisklassi sobima.
Massistseen koos kõigi asjaosalistega. Lahkusime ülesmäkke suunduval metsateel järgmise punkti suunas.


T.
Vasta

Mine “4x4 GPS Challenge”