KP 12 - Lost+Found (Taagepera)

Siia ainult GPS Challenge võistlusmängu puutuv jutt.

Moderaatorid: jr, hulkur, K.Kotkas, Moderators

Vasta
toivoa
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: E Dets 25, 2006 8:33 am
Asukoht: tallinn / lõuna-eesti
Kontakt:

KP 12 - Lost+Found (Taagepera)

Postitus Postitas toivoa »

Edit: Sorry! Kordinaadid kustutatud, punkt asub LKA-l, mitte kylastada mootor-soidukiga; külastamine jalgsi on lubatud kui jälgite kaitseeeskirja - sisuliselt ei tohi telkida, teha lõket jmt.


Sinna sai detsembri alguses päeva lõpus kogemata metsasihtidelt ära driftitud ja oksarisu täis mülkas kinni jäädes avastatud, et benapaagile teibitud 60CSx on sääred teinud. Kuna vööni sodises poris ei ole otsimistuju kõige parem siis sai otsimispiirkond hajutatud mõnesajale meetrile enne kadumist läbisõidetud erineva kooslusega padrikule.
Jalutasime selle läbi, aga hämaras ei hakanud midagi silma, ka päikseloojang jõudis kätte ning kuna ühel ATVl enam tuled ei funganud - sättisime ennast kodupoole.
Eile käisin igaksjuhuks veel silma peale viskamas, tagantjärgi olukorda analüüsides oli nimelt kahtlusaluseks jäänud vahetult mülka ees olnud langenud puu kust ülesaamisega oli eelmisel sõidul palju rassimist, masinale peale- ja maha ronimist.
Ja enäe imet - päevavalgus asjade otsimiseks parem kui hämarik - GPS puutüvest mitte väga kaugel samblas ja lehtedes tõesti istus ja peale sisselülitamist töötas ka!

Jätsin rehvitäite ballooni + ketikinnitusaasa, korralikku pakendit rescue sõidule kaasa ei võtnud...

Originaalne liginemine punkti oli edelast - piiri äärest. "Taagepera" sarja viimase punkntina. Eile kirdest, kruusateelt. Väga huvitav kant. Metsasihid on seal reeglina tormimurdu paksult täis, ringisõidud vahel päris pikad. Autoga võibki langenud puude pärast punkt väga raske olla - kui just ei ole viitsimist mootorsaega ees jalutada. Mis teeks kogu raja jälle järgmistele külalistele suhteliselt igavaks. Et leitud GPSiga on olemas ka eelmise sõidu käigus jäetud punktide koordinaadid - teen paar postitust veel, neid punkte sobib korraga võtta.
Vasta

Mine “4x4 GPS Challenge”