Mazda B2500

Rohkem või vähem eksootilised mudelid ja margid.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Walinger
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: R Jaan 27, 2012 12:12 pm

Mazda B2500

Postitus Postitas Walinger »

Tere küsimus järgmine kas/ Mazda B2500 või Ford ranger aastast 2001/starteri solenoidile tuleb vool otse süütelukust või on relee ka vahel
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Re: Mazda B2500

Postitus Postitas laurz »

v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mazda B2500

Postitus Postitas v6sa »

Kenasti pealkiri olemas lollide küsimuste tarbeks.

Mu krusale on tekkinud tülikas omadus: ei sulge puldist uksi. Pulti loeb kenasti: laetuli kustub ära (kui juhtus põlema), tuled vilguvad, valvesse läheb, aga uksi isegi ei ürita sulgeda. Avab kenasti.

Netis kolades säärast omadust silma ei jäänud. Oskab keegi kuhugi näppima juhatada?

Ustest sulgedes keerab selle ukse lukku, teine ei kõssagi. Varem juhiuks nagu juhtis, aga seda ma kindlalt ei mäleta, kuna pult toimis.

Mõlema puldiga täpselt sama kino.

Mazda B2500, 2005.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Mazda B2500

Postitus Postitas TiitR »

v6sa kirjutas:
K Dets 30, 2020 8:51 pm
Kenasti pealkiri olemas lollide küsimuste tarbeks.

Mu krusale on tekkinud tülikas omadus: ei sulge puldist uksi. Pulti loeb kenasti: laetuli kustub ära (kui juhtus põlema), tuled vilguvad, valvesse läheb, aga uksi isegi ei ürita sulgeda. Avab kenasti.

Netis kolades säärast omadust silma ei jäänud. Oskab keegi kuhugi näppima juhatada?

Ustest sulgedes keerab selle ukse lukku, teine ei kõssagi. Varem juhiuks nagu juhtis, aga seda ma kindlalt ei mäleta, kuna pult toimis.

Mõlema puldiga täpselt sama kino.

Mazda B2500, 2005.
Kisu korraks juhiukse ja kerevaheline kummilutt küljest ja piilu siise. Vb mõni juhe katkenud?
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mazda B2500

Postitus Postitas v6sa »

Nähtav osa on terve. Ning kas siis ei peaks mõlemat pidi tumm olema?

Nädalavahetusel lahkan uksepolstri maha, siis saab mõõtmisi korraldada. Mainitud juhtmekimp on kahtlane alati, see on õige.

Mul endal on kahtlus ukseluku lüliti ikaldumise kohta. Sest võtmega juhiuksest keeramisel ei toimu teise uksega midagi. Puldist aga avab mõlemad.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Muud maasturid”