luaz ja tauria mootor

Rohkem või vähem eksootilised mudelid ja margid.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas fagott »

Ma arvan,et Golfi ilma turbota diisel olekski kõige õigem.Äkki jäävad need reduktorid siis veel ellu(1,6 40kw või 1,9 47kw).
Kasutaja avatar
motomees
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: N Veebr 07, 2008 8:57 pm
Asukoht: Saaremaa

Päikest !

Postitus Postitas motomees »

Mull ka üks söuke kännuämlik kodus. Installisin talle Opel kadeti 1,2 mootori pääle. Suht lihtsalt läks, treisin vaheplaadi ja sidurile survelaagri pikenduse kuna jähi kadeti sidurikorv aga sapaka ketas. Muu kabla mahtus ilusti kaboti alla ära. Radikaks sai Skaania bussi soojendusradikas (kudepoole küljepeale) vent taha. Siiani on ainus prbleem ARK-s arvele vötmisega.

Olga-ning :cheers
4x4 igal ajal, kasvöi neljakäpukil!
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

RAMBO kirjutas:R969 kirjutas:
Kui ma ei eksi,siis tehti Luaze viimasel tootmisaastal ka Tauria mootoriga.
Sidurikoda peaks olema teine-seega ilmselt tahab vaheplaati.

minu taurjal (91a)oli 1,1l vaz 2108 moto tehase poolt peal...
kui läheb taurja moto,siis peaks sobima ka 08 moto ja kui ma väga ei
eksi,siis oli ka mingi varjant (eksport) neid diisleid.
üks varjant ,mis annab peale panna ja olen näind on golfi moto.
No pigem siis juba vaz-i mootor, aga jah 1,1 l sest siis ei tohiks veel näitajad lõhki minna. Diislit ei soovi aretada, sest kokkuhoidu ei tule siis kindlasti - uut mootorit ei jõua osta ja vana seisukord - no ei või teada... Aga originaalmootori vastu on see, et kunagi ei tea kas läheb käima või mis viga äkitsi külge hakkab. Mul esimene auto oli zaz ja sellega sai jebitud küll. Aga mine tea, kui leiab väga või ülihea zaz-i mootori või remonditegija norm hinnaga, siis võiks ka originaal peale jääda. Sest auto ikka mõeldud rohkem suvel linnasõiduks ja läbisõit nii väike tulevikus, et küttehind ei morjenda.
Vasta

Mine “Muud maasturid”