Ssangyong Korando

Rohkem või vähem eksootilised mudelid ja margid.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
korando
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: N Sept 03, 2009 7:12 am
Asukoht: tallinn

Ssangyong Korando

Postitus Postitas korando »

puht juhuslikult sain sellise auto omanikuks.Auto on aastast 1999...et,siis igasugune info teretulnud selle margi kohta.Kapoti all jõllitab küll igatahes mersu mootor vastu 2,3 diisel.Huvitav ,kas käigukast ja sillad on ka mõne teise margi omad??.Neljas käik lülitub igatahes raksuga sisse ja esivedu puudub..tundub et on rummulukkudes viga.Esiklaasis ka pragu ja summuti tagaosa puudu..Kust norm hinnaga varuosi saaks?võiks asjaga tegeleda :)
Kasutaja avatar
kallem53
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: R Mär 20, 2009 1:27 pm
Asukoht: Tõrva

Postitus Postitas kallem53 »

Võiks ühe margi alla teemad teha, sellele margile tegin ise juba ammu sissejuhatuse...
Juba liikuv maastur tekitab ikkagi mitmeid ümberehitusmõtteid.
Korandu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: K Nov 11, 2009 5:02 pm
Asukoht: Luige,Harjumaa

Korando

Postitus Postitas Korandu »

Olen pea 10 aastat isendi omanik,juppe saada ei ole-telli Koreast.Selle poolest suht nutune värk.Automaatne esisild tee manuaalse peale ümber kuna vaakumiga asi pole töökindel.10 aastaga olen vahetanud veel pidurivõimu,pooltelje,esilaagrid ja esikardaani mis lihtsast loksumisest väsis ära.Kõige hullem just ei tundu.
Kasutaja avatar
kallem53
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: R Mär 20, 2009 1:27 pm
Asukoht: Tõrva

Re: Korando

Postitus Postitas kallem53 »

Korandu kirjutas:Olen pea 10 aastat isendi omanik,juppe saada ei ole-telli Koreast.Selle poolest suht nutune värk.Automaatne esisild tee manuaalse peale ümber kuna vaakumiga asi pole töökindel.10 aastaga olen vahetanud veel pidurivõimu,pooltelje,esilaagrid ja esikardaani mis lihtsast loksumisest väsis ära.Kõige hullem just ei tundu.
Kas ehitasid selle esisilla lülituse ise ümber või tellisid valmis osana?
Juba liikuv maastur tekitab ikkagi mitmeid ümberehitusmõtteid.
Korandu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: K Nov 11, 2009 5:02 pm
Asukoht: Luige,Harjumaa

Korando

Postitus Postitas Korandu »

Ise ümber ei teinud-tuleb rummulukud osta.Kunagine esindus Pleione tegi asja ärakuna ise olin ajahädas.Sisemine lülitus on ikka endine,töötab hästi.
Kui käiguvahetusega probleem on siis on karta,et käiguvaheti tross hakkab õhtule saama.
Korandu
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: K Nov 11, 2009 5:02 pm
Asukoht: Luige,Harjumaa

Korando

Postitus Postitas Korandu »

Tuhnisin natuke netis ja leitsin saidilt www.exsist.ru Korando tehase juppide manuali.Ennem kui minna City Motorsi tellima soovitan sealt ennem asja uurida!
Vasta

Mine “Muud maasturid”