Citroen BX 4x4

Rohkem või vähem eksootilised mudelid ja margid.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
krss
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: N Jaan 20, 2005 3:54 pm
Asukoht: Tallinn

Citroen BX 4x4

Postitus Postitas krss »

On kellelgi omamise ja hooldamise osas kokkupuuteid sellise masinaga? Peaks ju olema ideaalne neliveoline, kuna igapäevaselt saad sõita madalas nagu sõiduautoga ja kui minek maastikule, tõstad kere kõrgele maast lahti. Olen ise omanud diiselmootoriga BX-i ja olin kah sunnitud "tutvuma" selle hüdraulikaprobleemidega, aga seal pole midagi keerulist ega ka mitte eriti kallist. Paraku oli enda oma vaid esiveoline, kuid sellise suurusklassi auto kohta midagi mugavamat annab leida. Olen Soomes sõitnud paaril korral ka BX Break 4x4 roolis, aga siis polnud tegemist korralikult hoitud autoga (2-istmeline firma kaubik) ja sellepärast ei oska ka sellest neliveolisest midagi arvata. Teab keegi rääkida midagi selle neliveo süsteemi kohta? On see nelivedu iseenesest töökindel? Libanelivedu või tõeline? Lukud/LSD? Milliste läbisõitudeni need 4x4 sitikad jõuavad probleemideta ja kui kalliks nende hooldusremont seejärel läheb? Neid masinaid pakutakse Soomes praegu väga hea hinnaga, aga niiviisi huupi ostma minna ei julge. Samas mul prantslastega seni väga head kogemused, kui mõni üksik erand välja arvata, aga hirm, et see 4x4 süsteem nende enda leiutatud on, tekitab natuke eelarvamusi...
Oodatud ka lingid mujale, kus seda Citika nelivedu on lahatud või kiidetud või kirutud. Thanks!
Vimana
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: T Veebr 03, 2009 2:40 pm

Postitus Postitas Vimana »

ehk on oma vana BX kusagil alles? oleks vaja sellele pooltelge... tel 55906733
Vasta

Mine “Muud maasturid”