Kia sorento vahekasi vahetus!

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
anari
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: T Juun 28, 2022 9:33 pm

Kia sorento vahekasi vahetus!

Postitus Postitas anari »

Kuna tegu metsa pilliga siis ärge käskige kohe järgmist isendit osta :D.
Huvitab selline asi, et kui raske on vahetada auto-4low kasti 2hi 4hi 4low vastu?
See osa mind ei huvita, et esimene kardaan jääb ikka tühja kaasa jooksma. Kütte kokku hoid pole tähtis.
Muidu poleks vahet selle kasti vahetusel aga siduri plokiga kast ei pea pikalt vasu metsas. Hakkab esimesi rattaid läbi libistama ja masin jääb kinni 😁. Paar korda on ka maknet luku kuulid ka minema lendand vahelt ja siis kohe kettad kõverad.
Kõik kes oskavad kaasa rääkida pangu tark jutt kirja!
anari
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: T Juun 28, 2022 9:33 pm

Re: Kia sorento vahekasi vahetus!

Postitus Postitas anari »

Ehk tahab keegi samat lahendust teha, siis kirjutan siia natuke juttu.
Kast läheb alla 1:1le. Kardaanide pikkused jäävad ka samaks ja sobivad auto oem tükid. Juurde tuleb otsid uus lüliti ja ja vahekasti aju koos pistikuga. (juhtmejupid sabas u 100mm). Ära saab kasutada auto originaal juhtmestikku, aga mina tegin maas deagrammi järgi uue.
Voolud ja masdid saab võtta õigetest pinnidest ja välja minevad tuled ka. Nii jäävad spidos kõik ilusti toimima.
Lisama peab ka vaakum pumba mis muidu lülitab teisel tüübil esisilda. Muidu jääb aju avarii resiimi ja spidol mõlemad tuled põlema.
Mina olen igati selle swapiga rahul ja maantel 2hi varjandiga tunduvalt parem kruisida.
Loodetavasti kellegile abiks!
Vasta

Mine “Kia”