Terracani pump kutu?

Moderaatorid: Maasturid, Moderators

Vasta
MudaMell
Off Roader Wannabe
Postitusi: 44
Liitunud: P Aug 31, 2014 6:55 pm

Terracani pump kutu?

Postitus Postitas MudaMell »

Küsimus siis 120KW Terracani kohta. Olen siiani rahulikult sõitnud, teades, et küll see pump ükskord ikka lendab :) Nüüd aga läks asi pisut kummaliseks. Mingi aeg tagasi hakkas maanteel mingil hetkel kokutama ja korra sain isegi mootoritule põlema ja suri välja. Uuesti käima ja edasi. Eile metsavahel hakkas ka kokutama ja pöördesse ei länud. Uuesti käima siis sai mingi aja sõita ja sama jama. Lonkasin koju välja ja jätsin paremaid aegu ootama :) Huvitav oli see, et kui kokutama/lonkama hakkas, siis gaasipedaal ei mõjunud, vajuta või ei, pöördesse ei lähe. Vajutad siduri alla, siis läheb pöördesse. Ehk siis siduriga kohapeal sain pöördesse, aga kohapealt ära ei saa, kuna sidurit lahti lastes gaasipedaal enam ei mõju. Siis kui juba liikuma sain, siis panin tähele, et kui edasi läheb siis puuduvad igasugused sümptomid, käib ilusti ühtlaselt jne. Kohe kui kokutama hakkab, siis tõuseb mootori temp paari sekundiga punasesse. Siis mingi hetk hakkab jälle ilusti käima ja temp langeb tagasi. :shock: Ehk siis küsimus tarkade klubile :?: Tegemist ikka pumbaga või mingi muu kala? Kui pumba viga siis läheb juppideks nagunii aga kui mingi muu teema, siis heameelega kruiisiks sellega veel metsade vahel mõnda aega. :D Iseenesest pole autol ju viga, käru veab hästi ja ruumi on ka piisavalt.
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 808
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

Re: Terracani pump kutu?

Postitus Postitas holari »

Pump see küll ei ole. Miks see pump peaks lendama? Kui korralikult hoodlad ja kasutad, ei lenda see pump kuhugi. Kas oled proovinud, mis auto ise kurdab? Mina kül alustaks sellest. Kütuse filtrit oled vahetanud? Pihustite tagasivool? Pihustite kodeering? Mingi andur, mis pärsib mootori võmsust...pidur...sidur, ma ei tea, kas sellel need on, aga siiski. Ilma arvuti ning koos kuvaldaga ei ole sellel enam, midagi teha.

H.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Terracani pump kutu?

Postitus Postitas v6sa »

Massikaabel kere ja mootori vahel OK?

Kus sel mootori aju elab? Ega selles koopas niiskust ole?
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
MudaMell
Off Roader Wannabe
Postitusi: 44
Liitunud: P Aug 31, 2014 6:55 pm

Re: Terracani pump kutu?

Postitus Postitas MudaMell »

Pealtnäha oli ju ilus :D
ter1.jpg
ter1.jpg (3.86 MiB) Vaadatud 3043 korda
Aga siis :br
ter.jpg
ter.jpg (5.67 MiB) Vaadatud 3043 korda

Huvitav kas selles võiski viga olla :roll:
Eks see selgub...
Vasta

Mine “Hyundai”