Trooperi kap. remont

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Pihelgas
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: L Nov 12, 2005 6:07 pm
Asukoht: Harku
Kontakt:

Trooperi kap. remont

Postitus Postitas Pihelgas »

88 aasta pikk, 2,6 bensukas Trooper, alumine pool läbi, mis läbi - raamist võib kohati näpu läbi lükata. samas mootor ja käigu osa on suhteliselt heas korras.

otsisin ja leidsin doonoriks 90 aasta massina, millel minu jaoks kõik vajalikud jupid olemas ja vägagi kasutuskõlblikud.

kas oskate soovitada mõnda meistrit, kes oleks nõus selle suhteliselt nüri ja raske töö ette võtma, et kahest asjast korralik üks teha.

võistlustest osa võtma ei hakka (vist) aga jahil on vaja käia küll.


50 599 56
pohlad
Kasutaja avatar
hillart
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: P Okt 29, 2006 6:52 pm
Asukoht: Tallinn

Isuzu

Postitus Postitas hillart »

Juba hilja vist, kuid Lillekulas on uks mees kes spetsiaalselt neid aparaate remondib.
soroki11
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: K Juun 27, 2007 11:06 pm

Postitus Postitas soroki11 »

kus/kes lillekülas remondib troopereid?
rax6
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: P Apr 08, 2007 8:35 pm
Asukoht: L-Viru

Postitus Postitas rax6 »

soroki11 kirjutas:kus/kes lillekülas remondib troopereid?
vot seda tahaks isegi teada!
aga ei pea olema just tallinnas õige remondimehe juurde viiks ka kaugemale, peaasi, et ei tee stiilis "otse Saksast ja ainult vanainimese kirikus käimis autot" :roll:
Kasutaja avatar
hillart
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: P Okt 29, 2006 6:52 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hillart »

Ei mäleta enam täpselt kohta, kuid kusagil Kõrgepinge ja Piibelehe ristist pisut kesklinna poole. Telefoninumbrit pole kahjuks enam alles. Sai nagu sellest margist paar aastat tagasi loobutud. :cry:
Seda ei oska just öelda, kas ta Isuzudega ka leiba teenib, kuid neid oli tal ka hoovil õige mitu tükki ja kui tööd tegi, siis paistis just seda tüüpi masinaid ikka väga hästi tundvat. :lol:
Känguru
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: T Juun 22, 2010 12:36 am

Postitus Postitas Känguru »

Lihtsalt infoks, et Marjas tegeleb Trooperitega üks venelaste garaaž. Olen seda juba palju aastaid kasutanud ja nad on mu Trooperile täiesti uue raami alla teinud võileiva hinna eest, ehk kolmandik hinnast, mida "võsaspetsid" soovisid. Raami maksmuseks koos 3mm metalliga oli kuskil alla 10K.

Minu Trooperiga on nad sinasõbrad ja arvatavasti lahendavad ka teiste autode probleeme. Neil on muidugi pidevalt taksojärjekord, mis peaks juba iseenda eest rääkima.
Vasta

Mine “Isuzu”