Trooperi 2,8d 74kw küttekulu

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
bruce
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: R Jaan 15, 2010 10:24 pm

Trooperi 2,8d 74kw küttekulu

Postitus Postitas bruce »

Tere
Kindlasti on selle teema üle juba arutatud, kuid siiski küsiksin üle. Mure järgmine, et auto võtab müstiliselt palju kütet-ca 16l sajale linnas, trassi pole veel roovinud, kuna sõitnud alles mõni nädal. Olen proovinud aint tagaveo ja 4x4, kuid vahe pole eriti tuntav. Äkki on kellegil aimu, mis võiks probleemiks olla, saan aru, et tegu on talvega jne, kuid 16L sajale on kuidagi palju või mis?
Vahetatud on kõik vajalikud filtrid, turbo toimib, karterituulutus ok, uued küünlad. Kas tegu võib olla pihustites?
Ette tänades
zahfer
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: P Juun 03, 2007 3:46 pm
Asukoht: TARTUMAA

Postitus Postitas zahfer »

Omal sama mootoriga Opel, küttekulu lühisõitudel esisillaga 11-12lt, suvel keskeltläbi 9lt.
Vast alusta lihtsamatest variantidest, kasuta talvel diislilisandit, Karla autos müügil suht norm kraam, 250ml/ca160 eeku ja kulu 50ml/50lt küttele. Kuidas hommikuti käivitub, vist peaks mingi tööreziim ka külmale mootorile olema, kontrolli, ega pidurid peal pole jne. Edu.
:driving
xander4
Off Roader Wannabe
Postitusi: 29
Liitunud: T Sept 22, 2009 4:32 pm
Asukoht: Raplamaa

...

Postitus Postitas xander4 »

see on räme ... mul võtab 12 talvel ja 2-tonnise treileriga sabas ning nelivedu võib ka peal olla ... 13 venitas treileriga välja lõuna eesti kuppelmaastikul ... ilma treilerita igas asendis alla 10 ... jutt käib siis sõitmisest erinevatel teedel mitte maastikul ronimisest ...
bruce
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: R Jaan 15, 2010 10:24 pm

Postitus Postitas bruce »

Tänud arvamuste eest. Pidureid olen kontrollinud, nendega kõik ok, proovin veel seda kütuse lisandit, ehk läheb paremaks
Känguru
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: T Juun 22, 2010 12:36 am

Postitus Postitas Känguru »

Mul võtab 2,8tdi keskmiselt 8,5 sajale. Vene kütusega tuleb maanteel, mõistliku kiirusega, 5,5 sajale.
Vasta

Mine “Isuzu”