Isuzu trooper 2.6 B jamab soojalt

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Priitm
Rock Crawler
Postitusi: 564
Liitunud: T Okt 07, 2008 8:40 pm
Asukoht: Saaremaa

Isuzu trooper 2.6 B jamab soojalt

Postitus Postitas Priitm »

tere

Jama selline ,et kui külmalt auto käima panen tõõtab mootor 5+,hoiab ilusti põõrdeid 1500 ja kui kaasi annan siis ei puterda. aga kui hakkab soojaks minema siis hakkab puterdama,põõrded langevad liiga madalale ja sureb välja.Kui sõidan siis saab alla 2000 sõita ja üle selle ei taha minna,kui lõpuks kaasiga mängid siis üle nelja tõõtab kenasti.
Ja kui soojalt hoian kaasi ühe koha peal siis põõrded langevad korra alla ja siis tulevad ülesse tagasi.

Nüüd tuli segane jutt aga kas keegi oskab natukenegi abi pakkuda.

Enne mõtlesin et oli hapniku anduri viga sest seda ei olnud küljes aga kui täna panin külge siis jamas ikka sama moodi.

Ette Suured Tänud!!
Kasutaja avatar
Mägilane
Fitting 38"
Postitusi: 255
Liitunud: P Veebr 18, 2007 10:07 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Mägilane »

Esimesena tuleb pähe lamda-siis vaakumvoolikud -diagnostika!
Hiromantiaga ei tegele.
Kasutaja avatar
Priitm
Rock Crawler
Postitusi: 564
Liitunud: T Okt 07, 2008 8:40 pm
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Priitm »

Mägilane kirjutas:Esimesena tuleb pähe lamda-siis vaakumvoolikud -diagnostika!
Hiromantiaga ei tegele.
algul mul ei ole lambtat küljes olnud oli sama jama nüüd eila panin külge,oli küll kasutatud(kuid tuli tõõtavalt autolt)aga pole midagi muutnud.

vaakumvoolikud käisin kõik üle ja osad panin isegi uued.

kõige hullem ongi see et kui auto ostsin(siis polnud lambtat küljes)tõõtas soojalt ka ilusti aga mida rohkem ma sõidan seda hullemaks läheb ja seda rohkem hakkab soojalt jamama.

diaknossi ei hakka veel minema,see viimane võimalus sest autol puuduvad papperid ja siis peaks hankima kuskilt transpoedi aga kui midagi üle ei jää siis peab viima.

aga tänud!!
Kasutaja avatar
Mägilane
Fitting 38"
Postitusi: 255
Liitunud: P Veebr 18, 2007 10:07 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Mägilane »

ilma lamda andurita töötab auto külma mootori reziimil ja saab soojenedes liiga palju kütet peale ja kohe peale vahetust ta ei toimigi
helista tegelasele 5635010 äkki saab abi, kuigi tundub hammaste parandamisega telefoni teel
Kasutaja avatar
Priitm
Rock Crawler
Postitusi: 564
Liitunud: T Okt 07, 2008 8:40 pm
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Priitm »

Mägilane kirjutas:ilma lamda andurita töötab auto külma mootori reziimil ja saab soojenedes liiga palju kütet peale ja kohe peale vahetust ta ei toimigi
helista tegelasele 5635010 äkki saab abi, kuigi tundub hammaste parandamisega telefoni teel
tean et kõige parem oleks deaknossi minna aga jah praegu veel ei ole sellist võimalust.

tean seda mis on lambta tõõ on aga lihtsalt algul kui ma auto ostsin siis ei olnud ka ültse lambta andurit küljes ja tõõtas soojalt aga ajapikku mida rohkem olen sõitnud on hakkanud mootor soojalt jamama,ja nüüd juba jamab nii palju et on võimatu soojalt sõita.

aga jah lähen ostan selle uue lambta ära(pole kallis ka kuna on ainult ühe juhtmega)ja vaatab kas siis ka midagi teeb


Aga suured Tänud sulle!!!
Vasta

Mine “Isuzu”